Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.11.13 - Radom, 13 Giełda Akcesoriów Piwnych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wizura
    Senior
    • 01-2007
    • 199

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
    o kurka, za darmo ? Jak tak to przyjadę w śniadaniowej porze
    Yoreck, wiesz jak to z gieldami jest - wszystko ? jest za darmo - przeca sam jesteś
    Organizatorem, to wiesz

    Comment

    • fuliano
      Senior
      • 07-2010
      • 1825

      #32
      ale pewnie tylko dla wystawiających, goście juz tak miło zapewno nie są goszczeni
      Last edited by fuliano; 12-11-2010, 17:41.

      Comment

      • wizura
        Senior
        • 01-2007
        • 199

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
        ale pewnie tylko dla wystawiających, goście juz tak miło zapewno nie są goszczeni
        , przyjedź, a zobaczysz. Nie wiem czym się różni wystawca od gościa ? Ponoć wszyscy są równi ! DPCiO !

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          #34
          Widzę po mapie, że to obok polibudy jest. Coraz bardziej mnie korci by odwiedzić stare, znajome okolice
          Last edited by fuliano; 12-11-2010, 18:02.

          Comment

          • karin861
            Senior
            • 02-2006
            • 597

            #35
            fuliano wejście masz płatne to może wizura uraczy nas chociaż darmowym smalcem
            Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

            Comment

            • rafal69
              Senior
              • 08-2005
              • 115

              #36
              Jest smalec, jest impreza! Będę!
              znany gamoń wiosłowy

              Comment

              • fuliano
                Senior
                • 07-2010
                • 1825

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                fuliano wejście masz płatne to może wizura uraczy nas chociaż darmowym smalcem
                To ile to wejście ?
                Bo tak kombinuje czy by sklepu Dionizosa nie odwiedzić przy tej okazji

                Comment

                • karin861
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 597

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                  To ile to wejście ?
                  Bo tak kombinuje czy by sklepu Dionizosa nie odwiedzić przy tej okazji
                  Było 10 zyla A ile teraz to ja nie wiem...
                  Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                  Comment

                  • wizura
                    Senior
                    • 01-2007
                    • 199

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                    To ile to wejście ?
                    Bo tak kombinuje czy by sklepu Dionizosa nie odwiedzić przy tej okazji
                    Spoko, jak trafisz do Dionizosa to fajnie, ale piwo niżej 4 zet nie schodzi. A jakość też nie idzie w parze z ceną !!!

                    Comment

                    • wizura
                      Senior
                      • 01-2007
                      • 199

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Było 10 zyla A ile teraz to ja nie wiem...
                      , też 10 zet i albo 3 puszki, albo 1 puszka i 1 butelka niepasteryzowana - strong - z Konstancina - Wasz wybór , noo i smalec z kromką chleba i ogórasem radomskim - sam kisiłem ( w stolicy za te same $ masz tylko wejscie, bo jest rezerwacja i nic poza tym)

                      Comment

                      • darek99
                        Senior
                        • 04-2002
                        • 2147

                        #41
                        W Warszawie wejście na giełdę to pięć złotych. Kiszenie ogórków na pamięć źle Ci wpływa , oszczędzaj się trochę
                        Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                        Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                        skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                        Epikur z Samos.

                        Comment

                        • wizura
                          Senior
                          • 01-2007
                          • 199

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99 Wyświetlenie odpowiedzi
                          W Warszawie wejście na giełdę to pięć złotych. Kiszenie ogórków na pamięć źle Ci wpływa , oszczędzaj się trochę
                          Spoko, pamięć mam dobrą i nie chcę zniechęcać Kolekcjonerów do warszawskiej giełdy. , a jak kogoś skleroza wali, to mi przykro z tego powodu

                          Comment

                          • karin861
                            Senior
                            • 02-2006
                            • 597

                            #43
                            Wieśku to żeś dziś poszalał chłopie
                            Dzięki wielkie za udaną giełdę, doszła mi garść podstawek do zbioru a na pamiątkę szkło - dobrze, że pakowany plecak był

                            Piwo było, smalec był, na ogóra się już nie załapałam bo wyjedli już

                            Wszystkim kolegom i koleżankom bardzo dziękuję za udane wspólne giełdowanie. Wasze zdrowie!

                            P.S. Kalambury robisz zajebiaszcze
                            Last edited by karin861; 13-11-2010, 18:56.
                            Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                            Comment

                            • Jack75g
                              Senior
                              • 02-2009
                              • 555

                              #44
                              Giełda bardzo udana, pozbyłem się dużej ilości kapsli, doszły ciekawe szkła do piw pszenicznych i pokale.

                              DZIĘKUJĘ:
                              1. Organizatorowi - tow. Wiesławowi za stworzenie fajnego klimatu okołogiełdowego, gościnę, jadło i popitkę oraz .... konkursy,
                              2. Poznanym kolegom ze Śląskiego Klubu Birofilów za niemieckie szkła do weizenów,
                              3. koledze z Radomia za wymianę szkła piwnego i podstawek.

                              Wasze
                              Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                              Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                              Comment

                              • yoreck
                                Senior
                                • 04-2004
                                • 526

                                #45
                                wiem jedno,dopóki oRGANIZATOREM będzie pazerny oRGNIZATOR,ja nigdy wiecęj na giełdę do rADOMIA NIE POJADĘ.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎