Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.11.13 - Radom, 13 Giełda Akcesoriów Piwnych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wizura
    Senior
    • 01-2007
    • 199

    #61
    Myślę, że jak pojeździsz po polskich giełdach, to zorientujesz się, że 10 zł za 2 ( w tym zamówione piwo na giełdę ) , lub 3 puszki , to tylko zwrot kosztów za wynajem sali - idź w teren i zobaczymy, czy za 10 zł kupisz to !!!!

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10739

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
      Jak wstęp na giełdę jest płatny, to nie ważne czy ktoś przyszedł w celach kolekcjonerskich czy w towarzyskich, tylko ma zapłacić. Jak idę do kina z dziewczyną na komedię romantyczną w celach towarzyskich bo film mnie nie interesuje to chyba logiczne, że płacę za dwa bilety.
      Jak idę do sklepu czy na targowisko to nie płace za wstęp
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23807

        #63
        Na Festiwalu Dobrego Piwa pewien jegomość wziął sobie z naszego stolika kufelek, który można było nabyć za kilknaście zł (tyle kosztowało jego wyprodukowanie). Chwilę później gdy tankował do niego piwo przy którymś ze stoisk, zupełnie nie zaskoczony pytaniem, dlaczego za tenże kufel nie zapłacił, odparł:

        Ja takie kufle to za darmo dostaję.

        No cóż, tego nie dostał za darmo.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10739

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wizura Wyświetlenie odpowiedzi
          Nikt z Forumowiczów raczej nie robił giełdy i nie wie, na jakie trudności napotyka się Organizator, żeby wyszło wszystko jak ma być Ja np. miałem wyjęte z życiorysu 3 dni, żeby to było zgrane.
          Myślę że kilka osób które organizują giełdy znalazło by się na tym forum
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23807

            #65
            Wstęp na imprezę był płatny. Nie dlatego że można było dostać gadżety, tylko żeby sfinansować jej oragnizację, nie każdy dostaje gratis salę (choć wtedy też jednak KTOŚ za nią zapłaci, choćby mieszkańcy Grodziska Wlkp. z podatków). Chcesz uczestniczyć - płacisz i wchodzisz. Nie chcesz - nie płacisz i czekasz na zewnątrz. Nie odpowiada Ci że jest płatne za mało lub za dużo, robisz lepiej i wszyscy są ukontentowani.

            Nie wiem czy Wizura robi giełdę po to żeby zgarnąć raz w roku dwie stówy do kieszeni z zawyżonych cen biletów ( ) czy też z pasji do kolekcjonerstwa dopłaca do tego interesu (organizując to spotkanie dla WAS) bo np. nie udaje mu się pozyskać odpowiednio szczodrych sponsorów. Nie wiem. Natomiast w ogóle artykułowanie pretensji o to że nie wpuszcza się za darmo na imprezę która jest płatna, jest dla mnie delikatnie ujmując dziwne.
            Last edited by ART; 16-11-2010, 18:08.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Jack75g
              Senior
              • 02-2009
              • 555

              #66
              Lubelski smutas.

              Nie potrafię zrozumieć żali i smutków forumowicza yoreck.
              Wstęp na imprezę - to chyba norma. Przyjechać z Lublina i smucić że wstęp 10 zł albo że ogólnie płatne wejście itp. Taki kawał drogi przejechać i nie wejść bo bilet ????
              To tak jakbym poszedł do kina i nie zapłacił bo chcę oglądać boczną ścianę a nie film na ekranie
              Ja na giełdę wyjechałem nastawiony optymistycznie, z pogodą ducha i się nie zawiodłem!
              Do biletu wstępu dodawano 3 puszki piw do wyboru lub puszkę i Konstancin niepasteryzowany. Chleb ze smalcem i zagrycha była za darmo
              Za udział w konkursie zdobyłem szklankę i kolejne piwo, za losowanie wśród uczestników kolejną szklankę i kolejne piwo.
              Więc trochę pozytywów jednak było
              Nastawienie to polowa sukcesu.
              Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

              Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

              Comment

              • yoreck
                Senior
                • 04-2004
                • 526

                #67
                rzeszowski lizus

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jack75g Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie potrafię zrozumieć żali i smutków forumowicza yoreck.
                Wstęp na imprezę - to chyba norma. Przyjechać z Lublina i smucić że wstęp 10 zł albo że ogólnie płatne wejście itp. Taki kawał drogi przejechać i nie wejść bo bilet ????
                To tak jakbym poszedł do kina i nie zapłacił bo chcę oglądać boczną ścianę a nie film na ekranie
                Ja na giełdę wyjechałem nastawiony optymistycznie, z pogodą ducha i się nie zawiodłem!
                Do biletu wstępu dodawano 3 puszki piw do wyboru lub puszkę i Konstancin niepasteryzowany. Chleb ze smalcem i zagrycha była za darmo
                Za udział w konkursie zdobyłem szklankę i kolejne piwo, za losowanie wśród uczestników kolejną szklankę i kolejne piwo.
                Więc trochę pozytywów jednak było
                Nastawienie to polowa sukcesu.
                NA POCZĄTKU WYPRASZAM SOBIE TAKIE TEKSTY,BO JA TOBIE NIE WYJEŻDŻAM Z RZESZOWSKIM LIZUSEM
                w zależności co dla kogo jest normą.Ja akurat jeżdżę dużo na giełdy - w tym roku byłem bodajże 8 polskich i na 3 zagranicznych / w tym m.in. w Kijowie gdzie ceny były zdecydowani wyzsze /.Ty byleś z tego co wiem na pierwszej ,więc nie sądzę abyś miał jakieś porównanie.Ale nie to jest istotą sprawy.Jestem również współorganizatorem giełdy w Lublinie , i u nas troszkę inaczej to wygląda.Chcesz mieć prezent - rejestrujesz się ,płacisz 5 zł i otrzymujesz jeszcze dodatkowo talon na darmowe piwo.Chleb ze smalcem i ogórkiem,kawa ,herbata,barszczyk czerwony lub rosołek to już u nas jest standardem od lat.Jak ktoś nie chce mieć prezentu ,nie musi nic płacić za wstęp, a i tak chleba ze smalcem nikt mu nie zabroni zjeść .Wychodzi na to że jestem sknerus ,złotówa czy jakoś tam.Nie,bo jak już pisałem,zapłaciłem 10 zł za wejściówkę.natomiast nie chciałem zapłacić 30 zł.Identycznie jak w moim przypadku,była potraktowana Pani,z córką i wnukiem,gdzie przy wejściu tez czekała na giełdowicza,bo jak mówiła im kazano zapłacić 40 zł. Jasne dla jednego jest to tylko ,a dla drugiego może aż.Ja tylko chciałem wyrazić swoje zdanie...

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23807

                  #68
                  No i chwali Ci się talent organizacyjny. Niech każda giełda ma swój charakter. Jedna będzie w klimacie ciepłodomowym, inna w monetarystycznym
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • yoreck
                    Senior
                    • 04-2004
                    • 526

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    Natomiast w ogóle artykułowanie pretensji o to że nie wpuszcza się za darmo na imprezę która jest płatna, jest dla mnie delikatnie ujmując dziwne.
                    A ja się dziwię,że ty się dziwisz.Czyż to nie jest forum,i swojego zdania nie można wyrazić?
                    W każdym razie gadać,polemizować,pisać,dziwić się i itp.itd. można bez końca.Był to mój ostatni post na temat giełdy radomskiej .
                    Last edited by yoreck; 16-11-2010, 19:51.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
                      Chcesz mieć prezent - rejestrujesz się ,płacisz 5 zł i otrzymujesz jeszcze dodatkowo talon na darmowe piwo.Chleb ze smalcem i ogórkiem,kawa ,herbata,barszczyk czerwony lub rosołek to już u nas jest standardem od lat.
                      No to ktoś za to płaci, bo to się w 5 zł nie mieści. Kto?
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #71
                        Nie za bardzo kumam jaki jest sens tych krytycznych postów nt giełdy radomskiej czy jakiejkolwiek innej.
                        Każdy z piszących w tym Ci krytykujący dobrze wiedzą iż obecnośc na giełdach nie jest obowiązkowa. Jeśli nie podoba się dana giełda to na nią się nie przyjeżdża. Jeśli się przyjechało po raz pierwszy nie znając danej giełdy i jest się rozczarowanym to trudno, dramat jednostki. Zawsze wcześniej można było przeczytać recenzje wcześniejszych giełd a ta radomska nie była bynajmniej pierwsza.
                        Druga opcja jest taka że zawsze można samemu zorganizować giełdę i tym samym pokazać krytykowanym organizatorom że moja giełda jest lepsza a dowodem na to są liczne pozytywne i obiektywne komentarze forumowiczów. Proste.
                        Negatywne komentarze osób które - co charakterystyczne dla nas Polaków - potrafią tylko narzekać i jojczyć a same nie chcą z lenistwa lub nie potrafią zorganizować dobrej giełdy przynajmniej dla mojej skromnej osoby nie mają dużego znaczenia.
                        Ja na giełdzie byłem i pewnie będę za rok. Cena wjazdu jakoś specjalnie nie była dla mnie jakimś gwałtem na moim chudym portfelu. Zrsztą i tak została częsciowo "zwrócona" przez 1 czy tam 2 (bo to już nawet nieistotne) piwa. Do tego gratisowa zagrycha.
                        Coś sprzedałem, praktycznie nic niestety nie dobrałem do zbioru ale to ogólny trend większości giełd z ostatnich lat gdyż najciekawsze birofilia przeważnie pojawiają się na aukcjach a nie na stołach i nie ma co obwiniać organizatorów.
                        Ogólnie więc wpożo wrażenia i podziękowania dla Tych, którym się jeszcze coś chce robić
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • rafal69
                          Senior
                          • 08-2005
                          • 115

                          #72
                          Odpowiem Wam tak: byłem, widziałem, było było fajnie i nie rozumiem czemu co roku na forum są wylewane jakieś żale na giełdę radomską? A tu cytata "Nikt nikogo pod pistoletem tu nie trzyma". No to tyle i dobranoc Państwu.
                          znany gamoń wiosłowy

                          Comment

                          • bogdan001
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 11-2006
                            • 27

                            #73
                            Przepraszam, nie było moim zamiarem kogoś urazić, a już na pewno nie piękne koleżanki. Po tych wszystkich wypowiedziach zamieszczonych na forum mam odczucie że byłem na jakiejś innej imprezie. Pozdrawiam zadowolonych i organizatora którego osobiście szanuję.A tak na marginesie to można przygotowywać się wcześniej a nie ostatnie trzy dni.

                            Comment

                            • karin861
                              Senior
                              • 02-2006
                              • 597

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bogdan001 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przepraszam, nie było moim zamiarem kogoś urazić, a już na pewno nie piękne koleżanki.
                              Spoko Bogdan! Twoje zdrowie
                              Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                              Comment

                              • YouPeter
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2379

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jak idę do sklepu czy na targowisko to nie płace za wstęp
                                To zależy od organizatora / właściciela. Np. na giełdę RTV płacisz, targi książki tak samo
                                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎