Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.09.14-15 - Warszawa, I Konkurs Piw Domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
    Ile zapłaciłeś w przeliczeniu na jedną butelkę?
    6,99 PLN
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • nezrok
      Member
      • 09-2013
      • 33

      #47
      Warszawa, Alma na Grójeckiej pełny stojak. 6.99pln/butla.

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        #48
        Swietne piwo. Po kilku beczkowych lece po karton do klifa
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #49
          Co? Bez narzekania na cenę jak z kontraktowca?

          No to ja ponarzekam - jestem zawiedziony, że nie pojawiło się bardziej cenowo dostępne AIPA. Jak sobie przypomnę dyskusje sprzed raptem paru lat, że "5 zeta za porter to maks"...
          Last edited by żąleną; 30-11-2013, 01:02.

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #50
            Ponarzekam później. Na razie jestem zajęty. Przesunąłem lekko granicę i piwo za 6 złotych (porter, piwa specjalne) z bólem serca akceptuję. W lokalu 10 zł budzi mój opór ale niestety stało się standardem. Jak masz pomysł jak z tym powalczyć daj znać
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #51
              Walczyć się nie da. Akceptujesz cenę albo nie, proste, no ale ze stawką 6 pln wiele nie zdziałasz. Warmiński odpada
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • TTOP
                Senior
                • 03-2013
                • 449

                #52
                W Almie w CH Klif było w piątek po 5.99 sztuka. Wystawione na specjalnym stojaku koło regału z piwem

                Comment

                • majeure
                  Senior
                  • 03-2011
                  • 315

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TTOP Wyświetlenie odpowiedzi
                  W Almie w CH Klif było w piątek po 5.99 sztuka. Wystawione na specjalnym stojaku koło regału z piwem
                  Jesteś pewien, ze po 5,99? - w innych warszawskich Almach cena wynosiła 6.99.

                  Comment

                  • TTOP
                    Senior
                    • 03-2013
                    • 449

                    #54
                    Na stojaku nie było ceny, w kasie zapłaciłem 23.96 za 4 piwa, wychodzi 5,99,,, Ale może był to błąd kodowania produktów w tym sklepie, skoro mówisz, ze w innych Almach był po 6.99. W piątek było tak, jak napisałem wyżej, przynajmniej o godzinie 16, tyle mogę powiedzieć na pewno..

                    Comment

                    • legart
                      Senior
                      • 06-2012
                      • 913

                      #55
                      W Almie na Wrocławskiej (Bemowo) było po 6,99
                      Last edited by legart; 02-12-2013, 10:52.

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        #56
                        Trzaskacie te posty w temacie o konkursie, który dawno się już zakończył. Temat o Grand Prix już założyłem, prosze tam się przenieść.
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎