Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.06.15-16 - Żywiec - Festiwal Piwowarów 2007 / V Konkurs Piw Domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Stasiek
    Senior
    • 02-2007
    • 608

    #31
    A ode mnie gratulacje dla Infama!
    Należało Ci się w końcu!

    Comment

    • Maidenowiec
      Senior
      • 07-2004
      • 2287

      #32
      O proszę, czyżby Infam wygrał w kategorii Irish Red Ale? To w takim razie i ja się cieszę
      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

      Thou shallt not spilleth thy beer!

      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

      Comment

      • mapajak
        Senior
        • 12-2002
        • 1187

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mapajak Wyświetlenie odpowiedzi
        (...)
        Przy takim poziomie produkcji browaru Wielkiego_B za dwa tygodnie pewnie znowu będę degustował piwo - leureata konkursu.
        I tak jak przewidywałem, tak sie stało. W dodatku nie jedno tylko wszystkie trzy.
        Portera wypiłem wczoraj, zaraz po przeczytaniu wyników. Naprawdę Wielkie_Piwo, rewelacyjne, godne tytułu Grand Champion.
        Wielki_B - wielkie gratulacje i uznanie dla Mistrza.
        Gratulacje dla pozostałych laereatów konkursu.

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #34
          Również gratuluję Wielkiemu_B oraz pozostałym laureatom.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • huanghua
            Senior
            • 10-2005
            • 1910

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyrektor Wyświetlenie odpowiedzi
            Huanghua - gratulacje, wiedziałem że będzie dobrze
            No i wykrakałeś. Dzięki
            W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

            Comment

            • huanghua
              Senior
              • 10-2005
              • 1910

              #36
              Aaaa... no i gratulacje największemu zwycięzcy Wielkiemu_B, oraz bizielowi, Piwochłonowi, Banaszkowi, Wesołemy za sukcesy.
              W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

              Comment

              • mark33
                Idę po piwo do piwnicy.
                • 04-2005
                • 3283

                #37
                Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych piwowarów i tych co już się zbliżają do pudła .
                Potrójne dla Wielkiego_B - dałeś czadu ciut za bardzo inni tez chcą wygrać

                Comment

                • Wielki_B
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 1968

                  #38
                  Dziękuję wszystkim za gratulacje. Jednocześnie składam wyrazy uznania dla uczestników i laureatów konkursu oraz podziękowania dla organizatorów, dla Zdroja.
                  Właśnie odpoczywam po wyczerpującym pobycie na ziemi żywieckiej.
                  Samopoczucie mam jednak dobre, a biorytmy dodatnie.

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    #39
                    Też Ci serdecznie gratulujemy, choć mamy jedną sugestię - czy to nie najwyższa pora, byś wyszedł do ludzi, tym bardziej, że siedzisz parę metrów obok?

                    Comment

                    • endrio
                      PremiumUżytkownik
                      • 10-2004
                      • 222

                      #40
                      Szczere gratulacje dla wszystkich laureatów, dla Ciebie Wielki_B - czapka z głowy

                      Comment

                      • banaszek
                        SłabyUżytkownik
                        • 02-2005
                        • 617

                        #41
                        Najserdeczniejsze gratulacje dla Wielkiego_B (już wiem co oznacza "B" - po prostu Browarnik).
                        Wielki_B - jesteś Wielki

                        Twoje zdrowie!


                        Comment

                        • Infam
                          Senior
                          • 05-2005
                          • 715

                          #42
                          Dzięki Staś. Masz w tym swój udział - pomagałeś przy warzeniu.
                          Gratulacje dla wszystkich Laureatów!!!
                          "Dużo to nie znaczy Dobrze
                          Dobrze znaczy dużo"

                          Comment

                          • huanghua
                            Senior
                            • 10-2005
                            • 1910

                            #43
                            Na odczytaniu wyników dostrzegłem Pawła Biedziaka (byłego Rzecznika KGP), obecnie zastepce redaktora naczelnego Super Ekspressu, który skrzętnie notował wyniki odczytywane na scenie.
                            Czyżby SE chciał jakiś artykuł wysmarować?
                            W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                            Comment

                            • Wielki_B
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 1968

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
                              Też Ci serdecznie gratulujemy, choć mamy jedną sugestię - czy to nie najwyższa pora, byś wyszedł do ludzi, tym bardziej, że siedzisz parę metrów obok?
                              Przepraszam wszystkich, którzy czują się urażeni tym, że, choć w Żywcu zawsze jestem kilkadziesiąt metrów obok, do nich nie wyjdę.
                              Zapewniam Cię, że jest mi bardziej przykro, niż każdemu z Was.

                              PS.
                              Nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak bardzo bym wolał być razem z forumową, piwną bracią pod jednym dachem np. we Fregacie, czy buszując na żywieckim dziedzińcu...

                              Huanghua, Biedziak był później zrobic wywiad ze mną. Pewnie coś się ukaże w jutrzejszym Super Expresie. Nie ręczę jednak za pełną poprawność artykułu, bo nie zastrzegłem sobie autoryzacji. Uznałem, że przy takich lajcikowych sprawach mijałoby się to z celem.

                              Dziękuję forumowiczom za kolejne gratulacje. Przyznaję, że to bardzo miłe. Dopiero dzisiaj dotarło do mnie to, co się stało.
                              Specjalne podziękowania składam Mapajakowi, od którego pobierałem nauki, i który jest dla mnie wzorem piwowara! Mateuszu, chylę czoło!

                              Comment

                              • banaszek
                                SłabyUżytkownik
                                • 02-2005
                                • 617

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dopiero dzisiaj dotarło do mnie to, co się stało.
                                Czyż to nie wspaniałe? Szkoda, że nie ma czegoś takiego jak puchar przechodni albo pas WBA. Wielki_B - może Ty jako tegoroczny Grand Champion przygotujesz taką nagrodę?

                                Jeszcze raz - najserdeczniejsze gratulacje

                                W zeszłym roku do mnie dotarło dość późno, żona karmiła małego, ja nudziłem się przy komputerze a tu w wynikach niespodzianka. Oto jest dzień, który dał nam Pan.

                                Wielki_B - nie znamy się osobiście, szkoda. Obiecaj, że przy okazji zlotu, kolejnej giełdy, konkursu ujawnisz się i chwilę (conajmniej) pogadamy.


                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎