Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

spotkanie piwowarskie w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kayaman
    Junior
    • 07-2010
    • 16

    #31
    Ech... Knajpa nic nie chce sobie zapewnić nic po za symboliczną rekompensatą ewidentnej straty wynikającej z picia własnego browaru. Ot co
    W momencie kiedy ktoś rezerwuje i normalnie pije browar z baru nie płaci nic dodatkowo.
    Chciałbym, żeby już to było jasne. Uff...

    A pomysł 5 zł wyszedł ode Mnie akurat.

    Pomysł 50 osób nie jest mój. Jednak musiałem wiedzieć ile zarezerwować stolików.
    Jak powiecie mniej to zmniejszę rezerwację i tyle.

    BTW: w Pracovni w niedzielę akurat bywają ludzie w ilości całkiem całkiem. Taka specyfika lokalu i miejsca.

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      #32
      Ja tu widzę osiem chętnych osób, trochę brakuje do 50
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kayaman Wyświetlenie odpowiedzi
        Ech... Knajpa nic nie chce sobie zapewnić nic po za symboliczną rekompensatą ewidentnej straty wynikającej z picia własnego browaru. Ot co
        Przy takim podejściu to ja nie mogę. Jaka strata? To jest działanie promocyjne w celu przyciągnięcia klientów, zapoznanie z lokalem. Wystarczyło by zawrzeć umowę ustną, że każdy z przychodzących piwowarów ma zakupić co najmniej 1 piwo w barze, od razu to lepiej, niż sprzedaż miejsc za marne moniaki, a i wilk syty i owca cała. Ale ja nie będę Pracovni uczyć jak nie patrzyć jednopłaszczyznowo na podejmowane przez nich działania, chyba, że mi za to zapłacą


        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kayaman Wyświetlenie odpowiedzi
        Pomysł 50 osób nie jest mój. Jednak musiałem wiedzieć ile zarezerwować stolików.
        Jak powiecie mniej to zmniejszę rezerwację i tyle.
        No to wyjaśnia sprawę i nie wygląda jak przymus zapewnienia dużej frekwencji
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Kayaman
          Junior
          • 07-2010
          • 16

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Przy takim podejściu to ja nie mogę.
          Przy Twoim podejściu to ja nie mogę z kolei. Nie pasuje Ci 5 zł to nie przychodź i tyle.
          Czytaj dokładnie: te 5 zł to był nasz pomysł (Magdy Kobus ze sklepu i mój) który Pracovnia zaakceptowała.
          Albo jeszcze lepiej: zaproponuj alternatywną propozycję.

          Zostałem poproszony o załatwienie sprawy w Pracovnii dla Was (dla piwowarów) ale widzę, że niektórzy tu szukają dziury w całym zamiast skupić się na tym co najważniejsze.
          Macie lepsze miejsca. Lepsze warunki. Organizujcie. Zamiast się czepiać bo tylko tak to mogę nazwać.


          Pozdrawiam i życzę powodzenia.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kayaman Wyświetlenie odpowiedzi
            Albo jeszcze lepiej: zaproponuj alternatywną propozycję.
            Zaproponowałam.


            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kayaman Wyświetlenie odpowiedzi
            Macie lepsze miejsca. Lepsze warunki. Organizujcie. Zamiast się czepiać bo tylko tak to mogę nazwać.
            Organizujemy, już 17 spotkań za nami, z degustacjami.
            Witamy w sklepie piwowarów dla Piwowarów! Polecamy szeroki asortyment produktów do warzenia piwa w domu. Szczególnie polecamy nasze wielokrotnie wypróbowane zestawy surowców. Jeśli wiesz dokładnie czego potrzebujesz, proponujemy przejść na listę wszystkich produktów "szybkie zamawia


            Nie ma się co obrażać, tylko korzystać z doświadczeń innych ile wlezie.
            Last edited by Marusia; 15-12-2010, 21:12.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • lisiewski
              Senior
              • 12-2009
              • 459

              #36
              Nerwusek z naszego Pana Organizatora.

              Comment

              • Kayaman
                Junior
                • 07-2010
                • 16

                #37
                EEEE tam, chyba jesteście przewrażliwieni.
                Po prostu nie mam argumentów na takie uwagi lecz w żadnym miejscu się nie zdenerwowałem.

                BTW: Wydawało mi się, że chodzi o spotkanie w Wawie a nie we Wrocku.

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  #38
                  Może za bardzo się przejął biedak. Sugeruję lub dwa na ukojenie nerwów
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kayaman Wyświetlenie odpowiedzi

                    BTW: Wydawało mi się, że chodzi o spotkanie w Wawie a nie we Wrocku.
                    Starałam się pomóc, lokalizacja mi w tym nie przeszkadza Skorzystasz z sugestii, albo nie, ja tylko podpowiadam - sprawdzone rozwiązania
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Kayaman
                      Junior
                      • 07-2010
                      • 16

                      #40
                      Dzięki za sugestie ale to chyba nie do Mnie. Małe nieporozumienie.
                      Jam tutaj nie organizator wbrew pozom

                      Sugestię jednakże przekaże o ile sama się już nie przekazała.

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #41
                        To jak się co poniektórzy z nerwów nie pozabijają do połowy stycznia i będzie komu zorganizować spotkanie, to proszę mnie też policzyć jako potencjalnego uczestnika.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • suchy3
                          Member
                          • 07-2010
                          • 30

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Przy takim podejściu to ja nie mogę. Jaka strata? To jest działanie promocyjne w celu przyciągnięcia klientów, zapoznanie z lokalem. Wystarczyło by zawrzeć umowę ustną, że każdy z przychodzących piwowarów ma zakupić co najmniej 1 piwo w barze, od razu to lepiej, niż sprzedaż miejsc za marne moniaki, a i wilk syty i owca cała. Ale ja nie będę Pracovni uczyć jak nie patrzyć jednopłaszczyznowo na podejmowane przez nich działania, chyba, że mi za to zapłacą




                          No to wyjaśnia sprawę i nie wygląda jak przymus zapewnienia dużej frekwencji
                          dobry pomysł z tym zakupieniem jednego piwa w barze-!!!

                          Comment

                          • Kayaman
                            Junior
                            • 07-2010
                            • 16

                            #43
                            Temat spotkania w Pracovni przez na jest na razie zamknięty.
                            Szukajmy wobec waszych postów innego miejsca lub negocjujcie z Pracovnią inne (lepsze) warunki.
                            To tak informacyjnie.

                            Przyznam, że i Pracovnia nie jest zdecydowana co Mnie do reszty zniechęciło.

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #44
                              Napisz, czego Pracovnia wymaga, może da się jakoś zaradzić? Po za tą liczbą 50 osób, bo nie sądzę, żeby to było do przejścia - tyle osób to zgromadziły pierwsze Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie w 2004 roku, a ludzie z całej Polski wtedy przyjechali No, choć od tamtej pory wielu nowych piwowarów przybyło ale to i tak liczba trudna do osiągnięcia na tego typu spotkanie.
                              Last edited by Marusia; 22-12-2010, 12:14.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Mason
                                Senior
                                • 02-2010
                                • 3280

                                #45
                                I jak się ma temat spotkania? Będzie/nie będzie a jeśli tak to gdzie?
                                JEDNO PIVKO NEVADI!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎