Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Zagadka z lodówką

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KobiNalewka
    Senior
    • 05-2012
    • 286

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sailor Wyświetlenie odpowiedzi
    o gustach sie nie dyskutuje ale sprobowalem i przyznam ze dawno nie pilem czegos rownie paskudnego. Mimo iz ciemne piwa uwielbiam to to smakowalo jak woda zabawiona cola i kawa rozpuszczalna. Ortodoksem nie jestem. Ksiazecego sprobowalem wszystkich trzech nowosci, jak z reguly staram sie probowac nowosci na rynku. Moim zdaniem im nie wyszlo zadne. nawet patrzac przez pryzmat koncernu.
    A lodowka to zawsze lodowka. zle nie wyglada. Pewnie jest to brandowany samsung czy lg - pare stowek w kieszeni, a piwo chlodzi
    Na działeczkę jak znalazł - dlatego zawalczyłem

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kkuuba512 Wyświetlenie odpowiedzi
      Proponuje żebyś wygrał całą lodówkę a nie połowę ;>

      wystarczy pójść do sklepu i kupić jedno piwo i dostanie ulotkę która zobowiązuje do brania udziału w konkursie trzeba tylko znaleźć sklep z takim piwem i po wszystkim
      Ja pierdykam, Kompanii nie stać na normalną reklamę w mediach? Co za kaszana.
      Last edited by ART; 08-10-2012, 20:40.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • forra6
        Senior
        • 11-2008
        • 413

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja pierdykam, Kompanii nie stać na normalną reklamę? Co za kaszana marketingowa.
        Myślę, że cel jest nieco inny, biorąc pod uwagę miasta w jakich pojawiły się promocyjne lodówki. W takim np Krakowie są tylko 2, w większych miastach praktycznie brak. Za to w małych mieścinach jak moja, są często i gęsto, w Bochni w sumie 2 sztuki.
        Może chodzi bardziej o popularyzację takich piw z "wyższej" półki w mniejszych miastach, gdzie ludzie nie mają dostępu do czegoś ciekawego, albo przynajmniej ciekawszego niż standard.
        Don't trust nobody, It will cost you much too much
        Beware of the dagger, It caress you at first touch
        O, all small creatures, It is the twilight if the gods

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10738

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja pierdykam, Kompanii nie stać na normalną reklamę w mediach? Co za kaszana.
          Czyli dobrze myślałem?

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
          Jesteś organizatorem tego konkursu?
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika forra6 Wyświetlenie odpowiedzi
            Myślę, że cel jest nieco inny, biorąc pod uwagę miasta w jakich pojawiły się promocyjne lodówki. W takim np Krakowie są tylko 2, w większych miastach praktycznie brak. Za to w małych mieścinach jak moja, są często i gęsto, w Bochni w sumie 2 sztuki.
            Może chodzi bardziej o popularyzację takich piw z "wyższej" półki w mniejszych miastach, gdzie ludzie nie mają dostępu do czegoś ciekawego, albo przynajmniej ciekawszego niż standard.
            Przepraszam, jestem cięty na pseudo-marketing-partyzancki. Nie chodzi o samą promocję/akcję tylko sposób jej zakomunikowania na naszym forum.
            Last edited by ART; 08-10-2012, 21:02.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • forra6
              Senior
              • 11-2008
              • 413

              #21
              I jak wygrał ktoś lodówkę ? Szklanek ponoć było 327 - oficjalny komunikat, czyli liczyły się wszystkie, pokale również.
              Zwycięzcy są powiadamiani od środy do piątku, nie ukrywam, że liczę na wygraną bo w swoim sklepie obstawiłem 326, więc dość blisko, pytanie tylko ile inni klienci
              Don't trust nobody, It will cost you much too much
              Beware of the dagger, It caress you at first touch
              O, all small creatures, It is the twilight if the gods

              Comment

              • KobiNalewka
                Senior
                • 05-2012
                • 286

                #22
                Moje typy były trzy: 328 329 i 331 czyli jeden strzał blisko.. mimo wszystko myślę, że w większości punktów ludzie potrafiali dokładnie co do szklanki. Obym się jednak mylił :]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎