Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

3 x Paulaner + szklanka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Chmielnicki
    Senior
    • 07-2012
    • 324

    3 x Paulaner + szklanka

    Nie wiem, czy już było i czy ktoś się taką promocją zachwyci, ale skorzystałem, więc dzielę się informacją. Do trzech butelek Paulanera (Hefe-Weissbier lub Dunkel) dokładają szklankę Paulanera do pszenicy o pojemności 0,4 l w firmowym (tekturowym) opakowaniu. Ciemna strona tej promocji jest taka, że Paulaner obniżył cichaczem pojemność swoich butelek z 0,5 do 0,4 l. Płaciłem 4,25 zł/szt. Na promocję natknąłem się w wiejskim spożywczaku, ale z tego co wiem, obowiązuje także na stacjach paliw BP (wybranych). Ja szklanki do pszenicy nie miałem, więc zestaw łyknąłem. Zapłaciłem w sumie 12,75 zł i jestem usatysfakcjonowany.
    Last edited by Chmielnicki; 06-10-2012, 15:43.
  • wasyll
    Senior
    • 09-2008
    • 1823

    #2
    Oni jakoś te promocje zawsze o tej porze roku robią. Dwa lata temu też na jakichś stacjach benzynowych do dwóch piw był półlitrowy kufel.
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

    Comment

    • beaviso
      Senior
      • 02-2010
      • 215

      #3
      Szkoda że na PL rynek zmniejszyli pojemność flaszki. Teraz z ich szklanek (bo mam 4 takowe o tradycyjnej pojemności 0.5l) będę więc popijał wyroby konkurencyjne... Bo lubię nalewać do pełna

      M.

      Comment

      • longmen
        Member
        • 11-2011
        • 68

        #4
        A w tym wszystkim najgorsze jest to że to nie jest takie same piwo jak kupione w Niemczech. Ja kupuje czasem niemieckiego Paulanera po 6 PLN i różnica jest duża. W sklepie uzyskałem informację że Paulaner sprzedawany w Polsce w sklepach jest robiony przez koncern na licencji. Ale oczywiście na etykiecie tego nie piszą.
        Tylko CRACOVIA !!!

        Comment

        • pioterb4
          Senior
          • 05-2006
          • 4322

          #5
          W sklepie uzyskałem informację że Paulaner sprzedawany w Polsce w sklepach jest robiony przez koncern na licencji. Ale oczywiście na etykiecie tego nie piszą.
          W takim razie poproś "ten sklep" aby zgłosił fakt łamania ustawy o oznakowaniu opakowań produktów spożywczych do odpoiwednich organów. Wynika bowiem, że produkt poslkiego pochodzenia oznaczany jest jako importowany. Mogę na Ciebie liczyć?

          Comment

          • longmen
            Member
            • 11-2011
            • 68

            #6
            możesz na mnie liczyć - ale nie wiem czy nie padną ze śmiechu w sklepie....
            Tylko CRACOVIA !!!

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              #7
              A dlaczego mieliby paść? Mają wiedzę na temat naruszenia prawa, więc w ich obowiązku leży poinformowanie o tym odpowiednich organów. Poza tym na takie działanie wskazuje też obywatelska przyzwoitość. W innym wypadku twoje rewelacje są dla mnie niczym innym jak swobodnie wypisywanymi bzdurami na internetowym forum.

              Comment

              • pawel1001
                Junior
                • 06-2004
                • 19

                #8
                Czy ktoś ten zestaw widział w Krakowie ?

                Comment

                • forra6
                  Senior
                  • 11-2008
                  • 413

                  #9
                  Na BP na Matecznym twierdzą, że mieli coś takiego w poprzednim tygodniu ale już nie ma, dokładnie nie pamiętają czy to to czy inna promocja była, póki co stoi tylko jubileuszowy PU.
                  Don't trust nobody, It will cost you much too much
                  Beware of the dagger, It caress you at first touch
                  O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                  Comment

                  • relaksio
                    Member
                    • 01-2009
                    • 96

                    #10
                    Przedwczoraj kupiłem w KOCYKU na Miodowej.Na ladzie stały tylko 3 szt.,ale może gdzieś kitrają więcej.
                    A na marginesie-jak się skończyły, to powinni usunąć reklamę.Czasem zdarza się, że w sklepie czy pubie wisi info, a mówią Ci, że gratisy albo promocja się skończyła.Coś w stylu nie podawania cen.Cwane oszustwo.Ale to nic w porównaniu z tym, co widziałem w czasie Euro na jednej wystawie monopolu.Tyskie szklanki i flaga, a na szybie mała karteczka z cenami
                    tych "gratisów"...
                    Kończę, bo nie jest to nie temat do narzekania,a i zjawisko raczej sporadyczne (ale warte podkreślenia).
                    Last edited by relaksio; 14-10-2012, 10:44.
                    POLAKIEM jestem i dobre
                    PIWO nie jest mi obce...

                    Comment

                    • forra6
                      Senior
                      • 11-2008
                      • 413

                      #11
                      Ja wyhaczyłem jeszcze na jednej ze stacji, resztka szklanek pod ladą się ostała więc dostałem gratis, bez zakupów piwnych
                      Don't trust nobody, It will cost you much too much
                      Beware of the dagger, It caress you at first touch
                      O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                      Comment

                      • pawel1001
                        Junior
                        • 06-2004
                        • 19

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika relaksio Wyświetlenie odpowiedzi
                        Przedwczoraj kupiłem w KOCYKU na Miodowej.
                        Dzięki za info :-). Wczoraj jeszcze szklaneczki były :-)

                        Comment

                        • kminek18
                          Junior
                          • 04-2012
                          • 8

                          #13
                          Ja dzisiaj zakupiłem w Kocyku na Długiej. Cena 1 butelki 3.99 - dostępne 2 rodzaje. Szklanki tez były oczywiście
                          Last edited by kminek18; 23-10-2012, 16:40.

                          Comment

                          • crocco
                            Senior
                            • 12-2010
                            • 590

                            #14
                            W Jastrzębiu Zdroju też ta promocja obowiązuje w Świecie Alkoholi na Warszawskiej.

                            Comment

                            • Jack75g
                              Senior
                              • 02-2009
                              • 555

                              #15
                              Z informacji jakie uzyskałem na stacji BP w Rzeszowie wynika, iż w/w promocja trwała bardzo krótko z uwagi na niewielką ilość szklanek-gratisów. Oczywiście nie była ona nigdzie nagłośniona, nawet na naszym BB a pierwszy wpis o tym ukazał się dopiero pod koniec promocji.
                              Jednak udało mi się zdobyć 1 szt. "spod lady" a warunkiem tego było zakupienie 1 litrowego Pilsnera Urquella - edycja 170 lat co uczyniłem.
                              Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                              Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎