Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.08.15-18 Festival Dobrego Piwa - Browaria 2013 Wojkówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RobertJ
    Member
    • 08-2012
    • 34

    2013.08.15-18 Festival Dobrego Piwa - Browaria 2013 Wojkówka

    Dziwię się że nikt z organizatorów nie założył tutaj tematu, chyba że coś przeoczyłem.
    Tutaj link to oficjalnej informacji: http://www.zzbrowar.pl/browaria_2013

    AIPA 0,5l za 5.50 to jak za darmo.
    PS. Jeśli coś źle wpisałem to proszę poprawic.
    PROGRAM



    czwartek 15.08.2013 r.

    15.00 rozpoczęcie degustacji piw festiwalowych – głosowanie Gości na piwo dnia

    19.00 muzyka na żywo gra Artur Bradliński z zespołem*)



    piątek 16.08.2013 r.

    15.00 rozpoczęcie degustacji piw festiwalowych – głosowanie Gości na piwo dnia

    19.00 muzyka na żywo*)





    sobota 17.08.2013 r.

    15.00 rozpoczęcie degustacji piw festiwalowych – głosowanie Gości na piwo dnia





    niedziela 18.08.2013 r.

    15.00 rozpoczęcie degustacji piw festiwalowych – głosowanie Gości na piwo dnia

    22.00 wybór zwycięskiego piwa, losowanie nagród



    głosowanie Gości na piwo dnia oraz piwo festiwalowe będzie odbywać się poprzez zaznaczenie wybranego piwa na formularzu festiwalowym i wrzuceniu go do urny przy barze. Na zakończenie każdego dnia zostanie wybrane zwycięskie piwo. Spośród osób, które wybrały zwycięskie piwo zostanie wylosowana nagroda: 5 litrowa beczka piwa.
    Piwo festiwalowe zostanie wybrane poprzez zliczenie wszystkich głosów z poszczególnych dni.


    *) w przypadku rezygnacji zespołów muzyki na żywo nie będzie





    NAGRODY



    Do wygrania są cztery beczki piwa o pojemności 5 litrów każda. Zwycięska osoba zostanie wyłoniona poprzez wylosowanie formularza festiwalowego z grupy osób, które wybrały piwo dnia.

    Losowania odbywać się będą po zakończeniu każdego dnia festiwalowego.

    Beczka będzie do odbioru w browarze.





    FESTIWALOWE PIWA




    1.


    AIPA

    dark*)


    American India Pale Ale to amerykańska odmiana wersji angielskiej. Piwo górnej fermentacji, którego cechą charakterystyczną jest wyraźny aromat chmielowy o kompleksowych i złożonych nutach cytrusów, kwiatów, perfum, żywicy, trawy, roślin, owoców.

    Skład: słody: pale ale, CaraHell, czekoladowy, Carafa I Specjal, chmiele: Chinook Centennial, Citra, Mech irlandzki 4g

    piwo ciemne

    2.


    AMERICAN

    lager*)


    Amerykański lager to piwo jasne dolnej fermentacji nawiązujące stylem do piw amerykańskich.

    Skład: słód pilzneński, słód Carapils, ryż biały, chmiel marynka, mech irlandzki, drożdże

    piwo jasne

    3.


    PILS

    premium*)


    Piwo dolnej fermentacji charakteryzujące się ostrym smakiem i jasną bursztynową barwą, orzeźwiający, sycący, pełen aromatu .

    Nazwa pochodzi od miejscowości Pilzno(Plzeň) w Czechach gdzie w XIX wieku opracowano oryginalną recepturę. Pilzner zwany najpopularniejszym lagerem świata.

    Skład: - słód pilzneński Weyermann®, słód Carapils, chmiel lubelski, drożdże

    4.


    AMBER

    lager*)




    Sama nazwa wywodzi się od niemieckiego czasownika „lagern”, oznaczającego „leżakowanie” lub „przechowywanie”.

    Piwo dolnej fermentacji o głębokim bursztynowym kolorze. Zapach intensywnie słodowy. Smak słodki, owocowy słodowość zmieszana z aromatycznym chmielem.

    Skład: - słód pilznenski Weyermann®, słód monachijski Typ I Weyermann®, słód Weyermann® melanoidynowy, słód Carared, chmiel Mittelfruh, drożdże

    piwo jasne





    5.


    DUNKEL

    premium*)


    Klasyczny brązowy lager w stylu monachijskim został opracowany jako piwo ciemne. Powstały w Monachium styl stał się bardzo popularny w całej Bawarii (szczególnie we Frankonii) Charakteryzuje się głębią i kompleksowością słodu monachijskiego. Piwo o bardzo delikatnym, karmelowo-zbożowym zapachu.

    Skład: - słód pilzneński Weyermann®, słód monachijski Typ I słód Cararomunich, słód Cararoma, Carafa typ II, chmiel Mittelfruh,Perle, drożdże

    *) ilość piwa ograniczona, piwo podczas festiwalu będzie dostępne do wyczerpania zapasów





    CENY



    wszystkie piwa festiwalowe w kuflach 0,5 litra w cenie 5,50zł
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Dialog młodych piwoszy:
    - Byłeś na FDP?
    - Byłem!
    - Super impreza. Przez trzy dni udało mi się spróbować 23 nowych piw!
    - Przecież było tylko pięć!?



    Comment

    • gwzd
      Senior
      • 01-2012
      • 622

      #3
      Wrocław czy Wojkówka, kto by sprawdzał, co nie?

      Comment

      • RobertJ
        Member
        • 08-2012
        • 34

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
        Wrocław czy Wojkówka, kto by sprawdzał, co nie?
        Chyba jasno napisane że Wojkówka (Na Podkarpaciu). A wstawiony link chyba to potwierdza.

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          #5
          Dlatego tutaj jest "festiVal"

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            #6
            Czy AIPA powinno być piwem ciemnym?
            Ps. Minę się z ''festivalem'' bo będę tam tydzień później.

            Comment

            • WojciechT
              Senior
              • 09-2012
              • 2546

              #7
              A ja byłem, a ja byłem. Jeden dzień tylko. Ludzi sporo, na tyle dużo, że za barem uwijały się dwie panie kelnerki i sam właściciel, a mimo to tworzyły się do baru spore kolejki. Wypiłem trzy piwa, niestety wszystkie z plastiku, ponieważ jak widać lokal ma za mało szkła.

              I wszystkie sześć dostępnych na festiwalu gatunków piwa w postaci buteleczek 0,33 l (jedyne 3,50 zł, bez kaucji) wziąłem na wynos.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎