Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Moskovskaja Pivovarennaja Kompanija (Rosja) zestaw ze szklanką

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • podswierkiem
    Senior
    • 11-2010
    • 796

    Moskovskaja Pivovarennaja Kompanija (Rosja) zestaw ze szklanką

    W bydgoskim markecie AS przy ul. Chodkiewicza 17 zauważyłem czteropak (w bardzo ładnym kartonie - niestety zdjęcie "mi wcieło") piwa z rosyjskiego browaru Chamowniki ze śliczną szklaneczką za 36,99 zł. Niestety piwo przeterminowało się w październiku br.
    P.S. Dla chętnych - jest ich kilka.
    "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
    Niechybnie brakuje tam nas!
    Od stania w miejscu niejeden już zginął,
    Niejeden już zginął kwiat!"
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    #2
    Zakupiłem taki zestaw w opolskim Realu. Na butelkach są dwie daty, górna : 26.10.13 - rozlew, dolna : 26.07.14 - termin przydatności.
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • podswierkiem
      Senior
      • 11-2010
      • 796

      #3
      Dziękuję za informację. Jutro będę w Bydzi, to sprawdzę - ewentualnie zakupię
      P.S. ASmarket słynie z przeterminowanych artykułów, szczególnie piwa.
      Last edited by podswierkiem; 07-12-2013, 15:14.
      "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
      Niechybnie brakuje tam nas!
      Od stania w miejscu niejeden już zginął,
      Niejeden już zginął kwiat!"

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
        W bydgoskim markecie AS przy ul. Chodkiewicza 17 zauważyłem czteropak (w bardzo ładnym kartonie - niestety zdjęcie "mi wcieło") piwa z rosyjskiego browaru Chamowniki ze śliczną szklaneczką za 36,99 zł. Niestety piwo przeterminowało się w październiku br.
        P.S. Dla chętnych - jest ich kilka.
        Eh, skąd ty wytrzasnąłeś nazwę tego browaru.
        Browar nazywa się Moskovskaja Pivovarennaja Kompanija a nie "chamowniki".
        To raz, a dwa. Czy ty nie wiesz, że Rosjanie podają przede wszystkim datę produkcji a nie datę ważności?!
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #5
          Poprawiłem tytuł.

          Comment

          • podswierkiem
            Senior
            • 11-2010
            • 796

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            Eh, skąd ty wytrzasnąłeś nazwę tego browaru.
            Browar nazywa się Moskovskaja Pivovarennaja Kompanija a nie "chamowniki".
            To raz, a dwa. Czy ty nie wiesz, że Rosjanie podają przede wszystkim datę produkcji a nie datę ważności?!
            Raz i dwa: zapisy na opakowaniu.
            "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
            Niechybnie brakuje tam nas!
            Od stania w miejscu niejeden już zginął,
            Niejeden już zginął kwiat!"

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19165

              #7
              Nie wiem czy to promocja związana z terminem, ale zestaw ów został wydany z okazji 150-lecia browaru. Piszą o tym na belbeer.com

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎