Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje w TESCO

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
    Sprawdzał ktoś w warszawskim Tesco?
    Byłem dziś w Tesco na Kabatach, ale kod na czteropaku daje sumę czterech piw.

    Wizyta jednak nie poszła na marne, gdyż znalazłem pszenicznego Svyturysa w rzadko spotykanej w Warszawie cenie 3,20, z czego skwapliwie skorzystałem.

    Comment

    • Tomasz_Moczarski
      Senior
      • 12-2007
      • 182

      #77
      żąlęną - mogles sie klocic ze w Gliwicach i Olsztynie kasowali po 3,99 za caly 4pak - jak nie wierza, to niech sobie zadzwonią Nawet ochrona kupowala, takze swiadkowie sa
      koncerniak = prawie jak piwo :D
      Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
      reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
      Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #78
        Miałem się z czytnikiem kłócić? Żeby oszczędzić sobie niepewności, sprawdziłem kod przed zapakowaniem zestawu do koszyka

        Comment

        • Tomasz_Moczarski
          Senior
          • 12-2007
          • 182

          #79
          Na czytniku WYRAZNIE 3,99 wklepywalo za 4pak, takze nie kumam twojego tekstu...
          Jak wyjalem to pojedyncza butelka wychodzila za 4,14 bodajze...
          koncerniak = prawie jak piwo :D
          Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
          reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
          Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #80
            W warszawskim Tesco na Kabatach?

            Comment

            • Tomasz_Moczarski
              Senior
              • 12-2007
              • 182

              #81
              Teraz juz nie wchodzi ten 4-pak po 3,99 - wczoraj ponoc doszla dostawa i kumpel mi esa wyslal, bo sam chcial kupic - w czytniku 15,96 pokazuje... Wtedy 3,99 - mam swiadkow... Takze zapewne to byla promocja miedzyswiateczna Ostatnie mi dzis zostalo... i pomyslec ze wychodzi na to, ze 4-pak byl tanszy niz piwo Tesco
              koncerniak = prawie jak piwo :D
              Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
              reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
              Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

              Comment

              • kogra
                Senior
                • 03-2005
                • 139

                #82
                To i tak lepsza cena niż w Silesia City Center w Katowicach. Tam czteropak jest droższy niż zakup 4 pojedynczych butelek (22,94)

                Comment

                • Tomasz_Moczarski
                  Senior
                  • 12-2007
                  • 182

                  #83
                  kogra - skad oni tą cene wzieli? za te cene to masz 5 paulanerow luzem w Tesco lub Carrefour I to obojetnie czy to zwykly czy Dunkel :P
                  Last edited by Tomasz_Moczarski; 08-05-2008, 18:32.
                  koncerniak = prawie jak piwo :D
                  Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                  reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                  Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomasz_Moczarski Wyświetlenie odpowiedzi
                    Teraz juz nie wchodzi ten 4-pak po 3,99 - wczoraj ponoc doszla dostawa i kumpel mi esa wyslal, bo sam chcial kupic - w czytniku 15,96 pokazuje... Wtedy 3,99 - mam swiadkow... Takze zapewne to byla promocja miedzyswiateczna Ostatnie mi dzis zostalo... i pomyslec ze wychodzi na to, ze 4-pak byl tanszy niz piwo Tesco
                    Człowieku zrobiłes aferę jak by to faktycznie jakaś promocja była.A nie wpadło ci do głowy że normalnie ltoś,jak to człowiek mógł się pomylić i cenę jednej flaszki wbił jako czteropaka?
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • Tomasz_Moczarski
                      Senior
                      • 12-2007
                      • 182

                      #85
                      Inny user napisal, ze w Olsztynie tez byla taka "promocja" (wg. ciebie wpadka)...
                      Z tego co pamietam, to byl 2 maja... Wowczas bylo w Tesco tyle promocji, ze sam kupilem pare rzeczy po fajnych cenach, serniki za pół ceny, pieczywo za grosze... Napoje tez 50% taniej niektore... Takze pewnie ta cena obowiazywala tylko 2 maja...
                      koncerniak = prawie jak piwo :D
                      Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                      reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                      Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomasz_Moczarski Wyświetlenie odpowiedzi
                        Inny user napisal, ze w Olsztynie tez byla taka "promocja" (wg. ciebie wpadka)...
                        Z tego co pamietam, to byl 2 maja... Wowczas bylo w Tesco tyle promocji, ze sam kupilem pare rzeczy po fajnych cenach, serniki za pół ceny, pieczywo za grosze... Napoje tez 50% taniej niektore... Takze pewnie ta cena obowiazywala tylko 2 maja...
                        Kolego, zrozum to był BŁĄD. Błąd człowieka, który wprowadzał towar do systemu. Nie robi się promocji -75% na towary FMCG, o ile nie kończy im się termin przydatności. To by było bowiem sprzedaż poniżej kosztów wytworzenia. Zakończ już więc swoje dywagacje. Nieważne kiedy to było 2 maja, czy 1 kwietnia, TO NIE BYŁA PROMOCJA. Sorry, że sie uniosłem, ale robisz niepotrzebne zamieszanie.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          #87
                          Takie błędy się zdarzają. Nie raz sam korzystałem z tego nawet niechcący.
                          Kilka razy zdarzyła mi sie sytuacja odwrotna. Koźlak z Juranda w czteropaku za około 11zł, a pojedyncze butelki także po 11zł. To zwykła pomyłka.
                          Miałem coś podobnego także z 4-pakiem Beamiasha. Sprzedawany był w cenie jednej puszki, o czym dowiedziałem się dopiero przy kasie.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • jacekwigier
                            Member
                            • 11-2003
                            • 31

                            #88
                            chyba kolego pracujesz w tym tesco ,alb tam mieszkasz

                            Comment

                            • nynek
                              Senior
                              • 11-2007
                              • 274

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kolego, zrozum to był BŁĄD. Błąd człowieka, który wprowadzał towar do systemu. Nie robi się promocji -75% na towary FMCG, o ile nie kończy im się termin przydatności. To by było bowiem sprzedaż poniżej kosztów wytworzenia. Zakończ już więc swoje dywagacje. Nieważne kiedy to było 2 maja, czy 1 kwietnia, TO NIE BYŁA PROMOCJA. Sorry, że sie uniosłem, ale robisz niepotrzebne zamieszanie.
                              ja swoj 4pak kupilem 5 maja. wedlug mnie to ty niepotrzebnie robisz zamieszanie. pokaz mi zasade na nie robienie takich promocji w przypadku FMCG. poczytaj o tak zwanej "promocji sprzedazy". moze zmienisz zdanie...

                              Comment

                              • Piecia
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 3307

                                #90
                                tak off topic:

                                w tesco kupowałem pierogi po 0,39 pln mimo ceny ponad 3 zł

                                i kolego Tomasz_Moczarski:

                                używaj proszę polskich znaków, co jest normą na tym Forum, bo nie da się czytać Twoich postów!!
                                Koniec i bomba,
                                Kto nie pije ten trąba !!!
                                __________________________
                                piję bo lubię!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎