Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje w TESCO

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Tomasz_Moczarski
    replied
    Teraz juz nie wchodzi ten 4-pak po 3,99 - wczoraj ponoc doszla dostawa i kumpel mi esa wyslal, bo sam chcial kupic - w czytniku 15,96 pokazuje... Wtedy 3,99 - mam swiadkow... Takze zapewne to byla promocja miedzyswiateczna Ostatnie mi dzis zostalo... i pomyslec ze wychodzi na to, ze 4-pak byl tanszy niz piwo Tesco

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    W warszawskim Tesco na Kabatach?

    Leave a comment:


  • Tomasz_Moczarski
    replied
    Na czytniku WYRAZNIE 3,99 wklepywalo za 4pak, takze nie kumam twojego tekstu...
    Jak wyjalem to pojedyncza butelka wychodzila za 4,14 bodajze...

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Miałem się z czytnikiem kłócić? Żeby oszczędzić sobie niepewności, sprawdziłem kod przed zapakowaniem zestawu do koszyka

    Leave a comment:


  • Tomasz_Moczarski
    replied
    żąlęną - mogles sie klocic ze w Gliwicach i Olsztynie kasowali po 3,99 za caly 4pak - jak nie wierza, to niech sobie zadzwonią Nawet ochrona kupowala, takze swiadkowie sa

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
    Sprawdzał ktoś w warszawskim Tesco?
    Byłem dziś w Tesco na Kabatach, ale kod na czteropaku daje sumę czterech piw.

    Wizyta jednak nie poszła na marne, gdyż znalazłem pszenicznego Svyturysa w rzadko spotykanej w Warszawie cenie 3,20, z czego skwapliwie skorzystałem.

    Leave a comment:


  • Tomasz_Moczarski
    replied
    nynek - moze to po prostu taka promocje paulanera dali, zeby ludzie sie przekonali do piw pszenicznych W sumie to dziwie sie, ze to nie promocja Dunkla, gdyz ten Weissbier (biały) lepiej schodzi w sklepach... hmm - Wypadałoby zapytać kogoś z pracowników Grupy Żywiec S.A. - jakiegos przedstawiciela etc.
    Last edited by Tomasz_Moczarski; 06-05-2008, 17:14.

    Leave a comment:


  • Stasiek
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nynek Wyświetlenie odpowiedzi
    tesco w olsztynie--> 3.99 zl za 4pak. data waznosci- 04.2009
    Czyżby się w ten sam sposób "walneli" też w Olsztynie? No bo przecież Tesco nie ma ogólnopolskiej bazy cen.

    Sprawdzał ktoś w warszawskim Tesco?

    Leave a comment:


  • nynek
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    Dajcie to do Białych Porterów, bo ludzie naprawdę pomyślą, że była taka promocja i ich ominęła, albo co nie daj Boże będą łazić po różnych sklepach TESCO i jej wypatrywać. To była najnormalniejsza pomyłka ceny w systemie. Na FV czasem różne rzeczy piszą, a to cenę za szt. mimo, że to wielopak, a to za cła zgrzewkę itd. O pomyłkę nietrudno. Jak ktoś jest przyzwyczajony do piwa za 1,26zł to go nie dziwi 4- pak jakiegoś zepsutego Paulanera za 3,99. Na bank cena była za sztukę.
    tesco w olsztynie--> 3.99 zl za 4pak. data waznosci- 04.2009

    Leave a comment:


  • Tomasz_Moczarski
    replied
    Zepsuty nie był, bo daty świeższe niż u konkurencyjnego Carrefoura o miesiąc (do 04/2009)... Pewnie chodzilo o cene za sztuke ze 15,96 za 4-pak, a sie w FMC (czy jak to sie tam nazywa) walneli z ceną i pewnie nikt sie nie zorientowal, ze mialo byc wiecej - lepiej dla mnie
    Last edited by Tomasz_Moczarski; 06-05-2008, 01:45.

    Leave a comment:


  • kopyr
    replied
    Dajcie to do Białych Porterów, bo ludzie naprawdę pomyślą, że była taka promocja i ich ominęła, albo co nie daj Boże będą łazić po różnych sklepach TESCO i jej wypatrywać. To była najnormalniejsza pomyłka ceny w systemie. Na FV czasem różne rzeczy piszą, a to cenę za szt. mimo, że to wielopak, a to za cła zgrzewkę itd. O pomyłkę nietrudno. Jak ktoś jest przyzwyczajony do piwa za 1,26zł to go nie dziwi 4- pak jakiegoś zepsutego Paulanera za 3,99. Na bank cena była za sztukę.

    Leave a comment:


  • Tomasz_Moczarski
    replied
    mwa - mogles spytac kogos z pracownikow, czy u nich tez byla ta fajna promocja (pewnie wszystko dla siebie wzieli :P )...
    Pewnie juz wykupili tez i tam - u mnie w Tesco tez tylko Dunkle stoją Pytalem znajomego, to maja 2-3 dostawy w ciagu tygodnia (pn-pt), takze zobaczymy - jak co to rezerwowac - o ile dojdzie Znajomy pracuje w dziale przyjecia towaru, takze moge zalatwic całą paletę
    Last edited by Tomasz_Moczarski; 05-05-2008, 02:38.

    Leave a comment:


  • mwa
    replied
    Byłem dziś w Tesco w Rudzie Śląskiej. Są ale tylko Dunkel i tylko osobno.
    Promocja zatem dojedzie lub też będą butelki bez opakowania zbiorczego.

    Leave a comment:


  • Tomasz_Moczarski
    replied
    Nie jestem pierwszym i ostatnim forumowiczem tutaj, ktory mowi o kolorze, ze jest metny - przeciez mam racje
    Czlowiek uczy sie cale zycie... Co do zdjecia jutro zrobie w full rozdzialce aparatu 10 mpx
    Last edited by Tomasz_Moczarski; 04-05-2008, 01:25.

    Leave a comment:


  • sergioP
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomasz_Moczarski Wyświetlenie odpowiedzi
    O tym oczywiscie (jak w temacie):


    Pszeniczne przeciez maja to do siebie, ze ich konzystencja (chodzi mi glownie o kolor) jest nieco inna od tradycyjnych jeczmiennych...
    Jestem Ci niezmiernie wdzięczny za wyjaśnienie co "pszeniczne mają do siebie", a w szczególności za konzystencje (glownie kolor)
    A troche metny, to jest skan tego Twojego paragonu.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎