Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje w TESCO

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
    W Tesco od 12 kwietnia wszystkie piwa butelkowe 20% taniej na butelce.
    U mnie od dziś 30% taniej. Promocja objęła również nowe piwo Żywiec Sesyjne IPA, które obecnie kosztuje 3,59 złotych.

    Comment

    • AndrewZG
      Senior
      • 08-2009
      • 261

      Byłem wczoraj - na uwagę zasługuje według mnie witnicka IPA, która w promocji stoi po 4 złote (butelka bezzwrotna).
      Ciekawostką są piwa z Pracowni Piwa - na półkach stały 3 rodzaje w małych butelkach 0,33l - ceny niestety powalające - Hadra po obniżce kosztuje 9, albo 9,50 zł, dwa inne o mniejszym ekstrakcie po 8 zł... Nawet w tych obniżonych cenach piwa te są moim zdaniem bardzo drogie, zważywszy, że inne najdroższe krafty w butelkach 0,5l wychodzą po 7,19 zł...

      Comment

      • KobiNalewka
        Senior
        • 05-2012
        • 286

        Również się wczoraj pofatygowałem.

        Tak jak piszesz - dobry deal Witnica IPA
        Wziąłem też trochę APA z Ambera,
        Lagerowe, dla odświeżenia sobie smaku mojego niegdyś piwa codziennego,
        Grażynę... dla żony.
        i coś tam jeszcze.
        W sumie szału nie ma, ale zapasy ne weekend są.

        W małym Tesco dodatkowo jest Rio Bravo z Factorii za 6,39 zł, jakbyś był zainteresowany.

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi

          Tak jak piszesz - dobry deal Witnica IPA
          .
          u mnie nigdy nie było tego piwa w Tesco

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
          Wziąłem też trochę APA z Ambera,
          .
          kupiłem sztukę na testy, bo kiedyś byo fajnie vermontowe (druga czy trzecia warka) ale to piwa ma wahania i czasami wady


          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
          Lagerowe, dla odświeżenia sobie smaku mojego niegdyś piwa codziennego,
          .
          piłem z dwa miesiące temu i o dziwo był poprawny, bez warzyw i piwnicy. Miało też goryczke


          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
          Grażynę....
          U mnie brak takiego piwa

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
          jest Rio Bravo z Factorii za 6,39 zł,
          u mnie jest, nie piłem
          plus nowohuckie, koziołek dymny rockmill

          Pracownia piwa startuje 9,99-11,99zł (hadra, big le...) A jeszcze tydzień temu były po 5,99-6,99zł skonczyła im się promocja i weszła cena grimbergenów. Głupki

          Ja kupiłem porter z Żywca, bo do Żaby mi ciągle nie po drodze, a tu stoi jeszcze całkiem sensowna warka 22/07/2019
          Okocimski zleciał na 3,99zł, ale ja mam go w leclercu cały rok po 4,19zł
          Ogólnie pomimo ciekawej akcji -20% to nie ma co kupić
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • Rogerson
            Senior
            • 08-2012
            • 421

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
            u mnie nigdy nie było tego piwa w Tesco
            Może dlatego, że było to Lubuskie IPA o którym mowa, a nie Witnica IPA?

            Comment

            • dlugas
              Senior
              • 04-2006
              • 4014

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi
              Może dlatego, że było to Lubuskie IPA o którym mowa, a nie Witnica IPA?
              No ja zrozumiałem kontekst (chyba)
              Lubuskie IPA czasem ludzie nazywają Witnicką IPA
              Jakby nie nazywał w moim Tesco nigdy tego piwa z Witnicy nie było
              Na 99% żadnej Witnicy u mnie obecnie nie ma (nawet smakowych, zielonych itp)
              Są tylko w Piotrze i Pawle
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎