Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    Mikkellery o dziwo wystawili już wczoraj, dwa pudełka. Zainteresowanie zero, mimo że kłuje w oczy, bo pudełko różowe. Cena 12zł za puszeczkę to i tak taniej (normalnie chodzą po 35zł, a w przeliczeniu na złotówki w Skandynawii, to kwota nawet 65zł).
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      A jutro 4 + 4 w Lidlu.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • LESNICZYy
        Senior
        • 01-2018
        • 950

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
        A jutro 4 + 4 w Lidlu.
        Warto się podchmielić przed meczem poniżej poziomu przyzwoitości

        Comment

        • Petitpierre
          Senior
          • 01-2014
          • 2560

          Nabyłem Obibocka, 2 x Weizenbocki, Ein Minister-Lesniczyy poleca, 2 x Butterfly, Schops i Pils (z browaru Stu Mostów). Każda butelka w cenie adekwatnej, ale już rano było mocno przebrane-stąd wybierać ciężko. Szkoda, że nigdzie nie zostały komesy czy portery.
          Mały porterek-przyjaciel nerek

          Comment

          • kosher
            Senior
            • 04-2005
            • 2289

            W Żabkach tam gdzie zostały- Kormorany APA oraz ZULA przecenione na 4.99 zł.

            Comment

            • golden_boy
              Member
              • 10-2010
              • 50

              Nie wiem czy to promocja lokalna czy ogólno sieciowa, ale w sklepach sieci TOPAZ (tych dużych z piwami z brofaktury) Pils z browaru Trzech Kumpli jest w cenie 3 zł. Kupione dzisiaj w Topazie w Mińsku Mazowieckim, terminy do końca roku.

              Comment

              • Krakus
                Senior
                • 04-2007
                • 167

                Nie wiem, jak w innych Żabkach, ale na warszawskim Bemowie były dzisiaj Miłosławy: Pilzner i Niefiltrowane po 2,70 zł za butelkę plus kaucja przy zakupie 3 sztuk.

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2289

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krakus Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie wiem, jak w innych Żabkach, ale na warszawskim Bemowie były dzisiaj Miłosławy: Pilzner i Niefiltrowane po 2,70 zł za butelkę plus kaucja przy zakupie 3 sztuk.
                  Do 31 sierpnia ta promocja w całym kraju, działa tylko z aplikacją Żabki.

                  Comment

                  • kosher
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 2289

                    Sieć Duży Ben wkroczyła do Warszawy.
                    Na otwarcie sklepu róg Jana Pawła II i Miłej przez najbliższy miesiąc można trafić m.in. na promocyjne Pinty- Bawarka 4.99, A Ja Pale Ale i Atak Chmielu po 5.99 zł.
                    na Siedmiogrodzkiej róg Karolkowej identyczne ceny, ale przez ostatnie kilka dni.

                    Comment

                    • dadek
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 4537

                      W Leclerc Ursynów wczoraj kupiłem zestawy belgijskiego browaru St. Feuillien 3x0,33 l + zajebisty kielich przecenione z 56,99 na 19,99. Są 2 rodzaje. Nie znam tego browaru, nigdy nie piłem ale mam nadzieję, że się nie zawiodę. Na półce jeszcze trochę zostało.

                      Click image for larger version  Name:	20210829_162809.jpg Views:	0 Size:	30,0 KB ID:	2320290
                      Last edited by dadek; 30-08-2021, 01:18.

                      Comment

                      • Petitpierre
                        Senior
                        • 01-2014
                        • 2560

                        Ładny goblet, choć współczesny. Mnie na targu staroci udało się wyhaczyć 2 goblety z lat 70tych i to Rochefort'a! Cenę przemilczę, bo to normalnie jak Boże Narodzenie w lipcu.
                        Last edited by Petitpierre; 31-08-2021, 12:39.
                        Mały porterek-przyjaciel nerek

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2289

                          Kormoran Festbier we wszystkich Żabkach do 19 X po 4.99 zł.

                          Comment

                          • dadek
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 4537

                            W dużych Carrefourach w dniach 19-24.10 promocja na Bojany w systemie 2+2 gratis. Uczestniczą piwa:
                            - Bojan Tradycyjne
                            - Bojan Toporek
                            - Bojan Ciacho
                            Kupując 4 sztuki wychodzi 2,50 zł za jedno piwo (+kaucja 0,60).

                            Comment

                            • LESNICZYy
                              Senior
                              • 01-2018
                              • 950

                              W Lidlu puszki Funky Fluid i Hopito za 8 zł , na necie 12-15zł plus przesyłka , dość mocne volty , goryczka też się pojawia . U mnie rzucili 40 szt . Faworytem mym BLACK IPA z FF .

                              Lokalnie w Auchan dorwałem puszki FF z Nelsonem , te serii EURO za 7,99 zł . Jeszcze jakieś pastry-srasry były na promo za 9.99 zł .
                              Last edited by LESNICZYy; 20-10-2021, 18:50.

                              Comment

                              • kosher
                                Senior
                                • 04-2005
                                • 2289

                                Swoją drogą niezłe czasy nastały jak piszemy o promocyjnych cenach w granicach 8-10 zł.
                                Kilka lat temu było by to jeszcze nie do pomyślenia.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎