Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • e-prezes
    replied
    U mnie już tylko Hazy IPA została (ta droższa), czyli jest potencjał....
    Last edited by e-prezes; 14-04-2024, 08:50.

    Leave a comment:


  • MLT
    commented on 's reply
    Nie, to nie licencja. Na puszcze jest naklejka na której napisano, że importer to browar 100 mostów.

  • e-prezes
    replied
    W Kaufie Brewdog w puszce od Stu Mostów za 12 zeta. Punk IPA I Hazy Jane. Licencja?

    Leave a comment:


  • e-prezes
    commented on 's reply
    Żabka ostatnio wprowadziła promkę, że 4-pak portera żywieckiego wychodzi poniżej 20 zł przy zwrocie opakowań przy zakupie.

  • e-prezes
    commented on 's reply
    Te zeszłoroczne dobrze dawały beczką. Mnie to nie rajcuje, ale dobra cena.

  • dadek
    replied
    Ja tradycyjnie nie kupuję piw w puszkach. Mam jeszcze 14 sztuk zeszłorocznych w pięknych malowanych bączkach. Wtedy obleciałem Żaby w połowie miasta gdy obniżyli cenę na 5,50
    Last edited by dadek; 27-02-2024, 00:38.

    Leave a comment:


  • kosher
    commented on 's reply
    Szaleniec ;-) Cukierniczka w płynie.
    ...
    Ja czyszczę ustawicznie Woodside'y za 5.99. Personel Żabki wciska te czarne puchy w niezłe zapchajdziury. Dziś na poziomie podłogi wygrzebywałem sześć zakurzonych sztuk.

  • dadek
    replied
    W Żabie obniżyli również na 3,99 tegoroczny Porter Karibski z Bojana Wygarnąłem wszystkie koło siebie i pójdę jeszcze dalej

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    Woodside już poznikał z większości żabek. Natomiast a propos puszek, Żywiec Porter (!!!) 6,50 w Lidl'u-bez żadnych informacji, trybów, po prostu leży. Biorąc pod uwagę, że butelkowy normalnie ponad 8, to jet to bardzo przyzwoita cena.
    Warto brać tą pierwszą lidlową warkę ŻP z puchy. Nie jest alkoholowa, postarali się.

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zasada Wyświetlenie odpowiedzi
    Na 6 odwiedzonych wczoraj, był w trzech ale tylko w jednej promocyjnie. Pozostale dwie 7,99z
    Woodside powinien w systemie wchodzić po 6.50 zł. niezależnie od Żabki.
    Niezmienioną cenówką na półce 7.99 zł. nie przejmowałbym się.
    Do jutra ta promo oferta, zobaczymy czy od środy wróci do stałej ceny.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    commented on 's reply
    Irytuje mnie ta swobodność. Jak się dowiedziałem u źródła, każdy ze sklepów ma obowiązek brać "główny" towar. Resztę każdy sklep dobiera indywidualnie z "katalogu ofert". Chyba coś może dobrać spoza np. warzywa (tego nie sprawdzałem, ale byłem w trakcie rozmowy właściciela) Jeśli są jakieś promocje to są ogólnopolskie... chyba, że zarządzi je właściciel sklepu. Np. ze względu na kończący się termin. Tyle, że ja taką praktykę widziałem tylko w przypadku żywności krótkoterminowej, a nie piwa. np Ipki Pinty sprzedawne po 9.99 w regularnej cenie na bank da się obniżyć do 7,99 zł, bo flagowe produkty Pinty w sieciówkach są sprzedawane za 8,99. Czyli marża już jest w nich.

  • zasada
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    Woodside już poznikał z większości żabek. .
    Na 6 odwiedzonych wczoraj, był w trzech ale tylko w jednej promocyjnie. Pozostale dwie 7,99z

    Last edited by zasada; 18-02-2024, 16:46.

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    Woodside już poznikał z większości żabek. Natomiast a propos puszek, Żywiec Porter (!!!) 6,50 w Lidl'u-bez żadnych informacji, trybów, po prostu leży. Biorąc pod uwagę, że butelkowy normalnie ponad 8, to jet to bardzo przyzwoita cena.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    W sumie dalej obowiązuje ta promka. Zapewne w związku lub bez związku z Porter Baltic Day
    Jakoś na początku tygodnia byłem i dalej była ta promocja z użyciem płatków i karty Stokrotki, czyli za ~4 zł 2 portery Ż.

    W Żabkach też cały czas obowiązuje promka (już bez apki, ale ze zwrotnymi butelkami) 4 portery Ż za 20 zł.

    Patrząc jak w innych sklepach kształtują się ceny to trochę to dziwne, bo różnica jest już 2,5 zł jak nie więcej na butelce.
    Last edited by e-prezes; 16-02-2024, 17:50.

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Taka cena za Woodside prawdopodobnie tylko do 20 II.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎