Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:
http://www.browar.biz/c.php?do=re
który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.

Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    W Lidlu puszki Funky Fluid i Hopito za 8 zł , na necie 12-15zł plus przesyłka , dość mocne volty , goryczka też się pojawia . U mnie rzucili 40 szt . Faworytem mym BLACK IPA z FF .
    Dopiero w 3cim Lidl'u udało się dostać Black IPA-owszem owszem-jest wątek do recenzji? oraz hopita dwa. Ogólnie jest potężnie mało. FF black ipa 2 kartoniki, Hopito, pomięszane Ghost Train i Boss Level-jeden kartonik. To akurat jest Lidl już taki zapomniany, mniej się tam chodzi, dlatego wybór nawet 4 tygodnie wstecz. W Lidl'ach regularnych nawet palety pół, a sok prawdziwy Wosana 3 litry wyrąbali już w sobotę-miał być od poniedziałku, a w tym zapomnianym spokojnie wziąłem dwa.

Mały porterek-przyjaciel nerek

Comment

• Jeżeli sa fajne piwa w Lidlu to odwiedzam go dzień prędzej , przeważnie towar stoi na półkach lub na palecie . Po mojej wizycie zostało 25 szt puszek , to trochę mało jak na 62000 mieszkańców . Jutro degustacja i decyzja czy coś jeszcze dokupić , to już może byc polowanie .

Byłem także w kerfie i Bojana nie uświadczyłem , ten mój zawsze jet kiepski więc norma . Moja by się napiła coś lekkiego a nie BOSS LEVEL

Comment

• Jak wiadomo, że coś ciekawego szybko zejdzie z półki to wybieram w W-wie Lidla bez kas samoobsługowych, bo tam rzadziej młode birgiczki trafiają ​​​​​​​​​​
        A i tak dzisiaj około południa zestaw ze szkłem Funky Fluid wziąłem przedostatni, puszek Hopito, FF było jeszcze dużo.

Comment

• Dziś międzynarodowy dzień stoutu , promocje na ciemne piwa (zależy od strony) na piwnemosty i funkyshop .

Comment

• Lidl w ramach tygodnia regionalnego walnął Noszaka za 3,5zł, bw i porter malinowy po 5zł i Perłę porter za 4zł. Niestety, mało tego, a jak wyłożyli wcześniej (mimo że to niezgodne z dotychczasową polityką post factum), to może już nie być. Np. komesów zostało 6 sztuk.

Comment

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
              Lidl w ramach tygodnia regionalnego walnął Noszaka za 3,5zł, bw i porter malinowy po 5zł i Perłę porter za 4zł. Niestety, mało tego, a jak wyłożyli wcześniej (mimo że to niezgodne z dotychczasową polityką post factum), to może już nie być. Np. komesów zostało 6 sztuk.
              Zawsze wykładają dzień wcześniej , Komes jeszcze miałbyć 12% Barley Wine . U mnie zostały tylko 2 szt Malinowego już wczoraj , więc nie wiem czy dotarł .

Comment

• Barley wine była jedna sztuka na te 6 komesów.

Comment

• W Kaufie promocja na Miłosawskie IPA bez % za 3.33 PLN w puszce 0,5 litra oraz Koronowo APA po 4.49 PLN za 0,5 litra.

Comment

Working...
                  X