Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • joseba
    Junior
    • 10-2015
    • 8

    w Kauflandzie promocja na ŻAPA, za 2,49 zł plus kaucja
    niby na półkach informacja, że tyczy Białego, Marcowego oraz Bocka, ale przy czytniku, jak i w kasie cena APA j/w

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jarek84 Wyświetlenie odpowiedzi
      od 28 grudnia:
      Affligem 300ml - 3,89zł
      Zjechali w Biedronce z ceną do 2,99 złotego.

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joseba Wyświetlenie odpowiedzi
        w Kauflandzie promocja na ŻAPA, za 2,49 zł plus kaucja
        niby na półkach informacja, że tyczy Białego, Marcowego oraz Bocka, ale przy czytniku, jak i w kasie cena APA j/w
        Ostatni w moim Kauflandzie nabrałem się i policzyli mi 3,99.
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • kostas
          Senior
          • 08-2014
          • 212

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika irasi2 Wyświetlenie odpowiedzi
          W Tesco na Zabrzańskiej w Bytomiu Pierwsza Pomoc z Pinty po 3 złote
          U mnie to samo. Jak było za 6, to stało i stało, jak obniżyli cenę to w ten sam dzień ktoś posprzątał wszystko
          Browar Domowy El Greco na Facebooku

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
            Ostatni w moim Kauflandzie nabrałem się i policzyli mi 3,99.
            Zaś dziś nabyłem w InterMarche po 2,49 (końcówka terminu).
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2291

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
              Zjechali w Biedronce z ceną do 2,99 złotego.
              To zależy gdzie. W sobotę widziałem Affligem Blond po 3.19 w jednej z poznańskich Biedronek. Stało wyłącznie w części wyprzedażowej w akcji "Ostatnie sztuki".

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                W Netto od 28 stycznia seria piw z Okocimia z etykietami stylizowanymi na przedwojenne:
                - Cztery Chmiele
                - Piwo Eksportowe
                - Okocimskie Ciemne
                w butelkach bezzwrotnych po 2,99 złotego.
                Od 24 lutego do nabycia w Polomarkecie też w tej samej cenie.

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  W Tesco od 25 lutego w promocji:
                  - "2 za 6 zł" Żywiec Marcowe, Bock i Białe
                  - "2 za 7 zł" Żywiec Porter, Apa i Saison
                  - po 5,79 zł Lwówek Jankes i Bojan Maorys

                  Comment

                  • Petitpierre
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 2560

                    Dlatego tak słabo, bo cały kraft przenieśli do gazetki alkoholowej, więc nie każdy tam tak zaraz zajrzy. Gazetka ważna od 01.03. Pojawia się informacja, że z kartą Clubcard 1zł taniej, a piwka aktualne to:
                    7zł Pilzner (te takie niby malowane etykietki, nie wiem co to za browar, mają też Jungle IPA i Zissou)
                    8zł African Queen, Lift to the Scaffold, Geronimo, Peacemaker i te 2 co powyżej
                    8,5zł Goedemorgen, Piece of Cake
                    9zł Szalony Alchemik, Piękna Nieznajoma, Metropolis, American Beauty i Alcatraz (to ostatnie to jest Faktorii i to ma być Barley Wine, więc za 8zł z kartą to jeszcze ujdzie).
                    Mały porterek-przyjaciel nerek

                    Comment

                    • yaro74
                      PremiumUżytkownik
                      • 09-2012
                      • 2089

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                      7zł Pilzner (te takie niby malowane etykietki, nie wiem co to za browar, mają też Jungle IPA i Zissou)
                      Zodiak, piwa warzone dla firmy Inne Beczki.

                      Comment

                      • djkynek
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 122

                        Kaufland od 25/02 ŻAPA 2,99 PLN

                        Comment

                        • dlugas
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 4014

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dlatego tak słabo, bo cały kraft przenieśli do gazetki alkoholowej, więc nie każdy tam tak zaraz zajrzy. Gazetka ważna od 01.03. Pojawia się informacja, że z kartą Clubcard 1zł taniej, a piwka aktualne to:
                          7zł Pilzner (te takie niby malowane etykietki, nie wiem co to za browar, mają też Jungle IPA i Zissou)
                          8zł African Queen, Lift to the Scaffold, Geronimo, Peacemaker i te 2 co powyżej
                          8,5zł Goedemorgen, Piece of Cake
                          9zł Szalony Alchemik, Piękna Nieznajoma, Metropolis, American Beauty i Alcatraz (to ostatnie to jest Faktorii i to ma być Barley Wine, więc za 8zł z kartą to jeszcze ujdzie).
                          Co by było w temacie
                          dla lubiących obrazki


                          Wcześniej zdecydowanie bywało lepiej
                          dawali promocje na wybrane browary po -15% czy nawet 30% a do tego przy kasie ciach jeszcze o złotówkę
                          Obecnie z kartą CC Tesco ceny są w okolicach sklepów specjalistycznych, gdzie wybór jest większy

                          Trzeba jednak docenić, że wielkie sieci widzą "piniondz na krafcie" co jest w kożyscią dla dostępności takich piw w regionach mniej "zaludnionych i kumatych"
                          Last edited by dlugas; 24-02-2016, 21:14.
                          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                          Comment

                          • kaczorowaty
                            Junior
                            • 02-2011
                            • 8

                            Cena Alcatraz w Tesco z tą kartą Club Card bardzo dobra! Dziś zaczęły pojawiać się w sklepach z piwem z ceną w okolicach 10zł!

                            Kartę Club Card można wyrobić sobie w jakieś 2 minuty na stronie i od razu wydrukować tymczasową kartę

                            Comment

                            • Blackbeard
                              Senior
                              • 12-2011
                              • 209

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                              (...) Trzeba jednak docenić, że wielkie sieci widzą "piniondz na krafcie" co jest w kożyscią dla dostępności takich piw w regionach mniej "zaludnionych i kumatych"
                              FCJP poprzestanie zaledwie na tym.

                              Byłem jednym z tych, którzy optowali za tym, ażeby temat ten zawierał same konkrety. Zatem dodam, że od dzisiaj w hipermarketach Carrefour kupując jeden trójpak piw z serii Cornelius za 8 zł 99 gr, za drugi zapłacimy 4 zł 50 gr. W gazetce pokazane są dwie konfiguracje: Porter, Pszeniczny i Dunkel oraz Grejpfrutowy, Bananowy i Dunkel. Promocja obowiązuje do siódmego marca.
                              Mors ultima linea rerum.

                              Comment

                              • legart
                                Senior
                                • 06-2012
                                • 913

                                Nie wiem czy to promocja, ale w Biedrze pojawił się Żywiec Porter po 2,79 za butelkę 0,33. Ino nie wiem czy można kupić pojedyncze butelki czy tylko w 6-ściopakach

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎