Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • LESNICZYy
    replied
    W kerfie Pszczyna Imperium Prunum za 22 zł
    obok w IM za 26 zł .

    Leave a comment:


  • Rogerson
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
    Biedronka przyłączyła się do świętowania jutrzejszego BPD poprzez obniżkę ceny na żywieckiego portera.
    Małe butelki 330 ml. kosztują teraz tylko 1.99 zł.
    Co do dostępności loteria, zależy od danego sklepu.
    Mnie udało się sześciopaczek nabyć (na Barkocińskiej, W-wa)
    We Wrocławiu w jednej z Biedr stoją na półce i wisi kartka z ceną 2,99, rabat wbił się na kasie.

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Warki żywieckiego portera w Biedronce widziałem z datami 02.04.21, 19.04.21 i 21.04.21. Lidlowska jest tylko ta ostatnia 21.04.21.
    Nie miałem okazji robić degustacji porównawczej, ale nie wydaje mi się, żeby browar specjalnie inne rozlewy robił, tym bardziej, że przez długi czas porter biedronkowy był w identycznej cenie jak lidlowski- 2.99 zł.

    Leave a comment:


  • concerto
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    Mamy pewność, że jest to samo piwo? Że obie sieci dały z tej samej warki? I kolejna kwestia, czy ta warka jest rzeczywiście dobra? Bo jak nie bardzo, to te 1,99 będzie nad wyrost.
    Wątpię żeby to było to samo piwo, przy takiej skali obu sieci. Mam często podejrzenia, że dla biedronek robi się w ogóle inne wypusty, szybsze, mniej dopracowane. Coś jak z belgami dla Lidla.

    Piłem tego lidlowskiego Żywca 0,3 warka chyba do któregoś kwietnia 21. Dla mnie uboższy niż te z Żabek. W biedronce w ogóle nie znalazłem tych piw teraz. Ale oni mieli je na stałe, może się wyprzedały.
    Last edited by concerto; 18-01-2020, 15:16.

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    Mamy pewność, że jest to samo piwo? Że obie sieci dały z tej samej warki? I kolejna kwestia, czy ta warka jest rzeczywiście dobra? Bo jak nie bardzo, to te 1,99 będzie nad wyrost.

    Leave a comment:


  • chechaouen
    replied
    Biedry i Lidle mają tylko ogólnopolskie ceny. Nie ma lokalnych promocji no chyba, że te z naklejką jak bliska data (Lidl). Dziś w W-wie na Pradze Południe Żywców Porterów 0,33 l widziałem sporo i były po 1,99 zł.

    Leave a comment:


  • concerto
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
    żywieckiego portera.
    Małe butelki 330 ml. kosztują teraz tylko 1.99 zł.
    To ogólnopolskie? W gazetce nie widzę.

    Dziwne trochę, że obie największe sieci mają tak różne promo w tym samym czasie, na to samo piwo. Na miejscu Lidla bym się wkurzył.

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Biedronka przyłączyła się do świętowania jutrzejszego BPD poprzez obniżkę ceny na żywieckiego portera.
    Małe butelki 330 ml. kosztują teraz tylko 1.99 zł.
    Co do dostępności loteria, zależy od danego sklepu.
    Mnie udało się sześciopaczek nabyć (na Barkocińskiej, W-wa)

    Leave a comment:


  • legart
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
    Jakoś tak skromnie z ilościami.
    W Lidlu na Radzymińskiej (W-wa Praga) tylko po jednej zgrzewce Komesa i Bojana widziałem (zostało po kilka sztuk), niewiele więcej żywieckiego.
    Albo dokładają stopniowo albo oszczędnie na sklepy nadzielili.
    ano oszczędnie -Lidl na Wolskiej tylko po parę sztuk Komesa i Bojana w pojedynczych kartonach

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Jakoś tak skromnie z ilościami.
    W Lidlu na Radzymińskiej (W-wa Praga) tylko po jednej zgrzewce Komesa i Bojana widziałem (zostało po kilka sztuk), niewiele więcej żywieckiego.
    Albo dokładają stopniowo albo oszczędnie na sklepy nadzielili.

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    Żywieckiego nie ma, mógł nie dojechać w ogóle. Komes jest wystawiony i dziewiczy od rana-ludzie poszli po rozum do głowy, za to Bojana jak byłem teraz rano (08:42) zostało 14 sztuk i nie zapowiada się na więcej-wziąłem tylko 4 tym razem, bo gdzieś już recenzja krąży, że gorsza warka-bardziej palona. Przekonamy się. Za Argusem się nawet nie rozglądałem.

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    Był ktoś już rozpatrzyć czy nie rozłożyli czego?
    Pewnie jak zwykle zależy od Lidla i danego kierownika sklepu.
    Dzisiaj wieczorem w niektórych sklepach już pewnie będzie szansa trafić gazetkowe portery.
    Jak ktoś się szybko pokusi na degustację nowej warki Bojana to niech daje znać czy trzyma zeszłoroczny poziom.
    Jeśli tak- to trzeba będzie znowu zrobić większe zapasy za te grosze, bo długo na półkach to on nie zagości.
    Komes to jednak wielka loteria od dłuższego czasu, żywiecki za to wysmuklał, Argusa ratuje śmieszna cena.
    Udanego nadchodzącego dnia porteru/a!
    W stolicy akurat KSU koncertuje, będzie pod co podlać
    Last edited by kosher; 15-01-2020, 14:57.

    Leave a comment:


  • concerto
    replied
    Czy Bojan jest dostępny poza tymi rzutami do Lidla? W sklepach piwnych nie widziałem. Ktoś pił ten wypust?

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    Był ktoś już rozpatrzyć czy nie rozłożyli czego?

    Leave a comment:


  • zbynieks
    replied
    Muszę przyznać, że pierwsza edycja Bojana Porter bardzo przypadła mi do gustu. Natomiast mam wątpliwości co do ostatnich edycji Komesa...

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎