Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • KobiNalewka
    replied
    Paragon wywaliłem. "Moje" Tesco strasznie utrudnia zwrot butelek. Trzeba zgłosić się w kasie, po czym kasjerka dzwoni po kierowniczkę, która fatyguje się po kilku minutach i lustruje paragony. Dwa razy przeszedłem taką procedurę i nigdy więcej. Unikam więc kupowania w butlach zwrotnych, ale tu mnie zaskoczyli skubańcy.

    Tak żeby było trochę w temacie: promocyjny The dealer bardzo mnie smakował.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Za Brokreację policzyli mi 0,50 zł kaucji
    Chyba grubo się pomylili .
    Oddaj jak masz paragon , to się nie wymigają .

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    Tam jest dziwna polityka. Niby są butelki zwrotne i doliczają kaucję, ale zwrócić ich się za bardzo nie da, przynajmniej nie spotkałem się z taką możliwością.

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    Kraft różnoraki po 6,5zł.
    Za Brokreację policzyli mi 0,50 zł kaucji

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    Butelkowe nie wchodzą w promocję, tylko puszki.

    Leave a comment:


  • michal89216
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    TESCO, Żywiec 3,5zł nie ważne jaki. Okocimia co bądź 4-pak 9zł, Warka też wszelkie konfiguracje, 3 x 4-pak, za jeden 7zł-ale jeszcze takie coś nie wchodziło, bo ważne od dziś. Kraft różnoraki po 6,5zł.
    Porter z Okocimia też?

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    TESCO, Żywiec 3,5zł nie ważne jaki. Okocimia co bądź 4-pak 9zł, Warka też wszelkie konfiguracje, 3 x 4-pak, za jeden 7zł-ale jeszcze takie coś nie wchodziło, bo ważne od dziś. Kraft różnoraki po 6,5zł.

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Lidl nieśmiało zaczyna wyprzedawać kraft. Zapewne co sklep, to inna promocja.
    U siebie znalazłem: Bojan BIPA 3,49 zł!, Szarlotka z Nepomucena 4,79 zł

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    Wyjątkowo wszystko wystawione, tzn. Piraat, GD i angliki. Wśród anglików bez zmian zgodnie z obrazkiem: Pedigree, Brakspear, Cumberland, Razor, Bomber i Hobgoblin. Belgia wchodzi też na sztuki.

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    Od jutra:



    Zestaw Classic Ales może się różnić. Warto, bo normalnie chodzi po 10-18 funtów.

    Nowy Piraat i nowy GD to nie trzeba rekomendować.

    Będę jutro rano, to napiszę czy już są.

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    W Netto od 27 maja w promocji:
    - Grimbergen Blanche
    - Grimbergen Blonde
    - Grimbergen Double Ambree
    w butelkach 0,33l w cenie 4,29 złotego.

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    W Żabkach przez najbliższe dwa tygodnie Grodziskie APA i White IPA za 3.99 zł/szt. przy zakupie dwóch sztuk.

    Leave a comment:


  • dadek
    replied
    W Carrefour (chyba tylko w dużych) Żywce (IPA, APA, Porter z Cieszyna również) po 3,33 przy zakupie 3 sztuk (+0,50 kaucja).

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    nie tylko ŻAPA
    IPA
    PORTER
    itp.
    Tym razem piwa z Żywca, od 23 maja w Kauflandzie po 3,29 złotego.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    W biedrze Doctor Brew Amarillo Apa za 1.99 zł , data 22 lipiec .
    Oby smakowało mi co najmniej jak Kopyrowi

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎