Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • zasada
    replied
    Żabki:
    Amber Woodside z 7,99 na 6,50
    Komes Strong Blonde​ przy zwrocie butelek 5,50 za. 0,5 litra. Niektórzy mówią, że Komes Porter tak samo.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    commented on 's reply
    W sumie dalej obowiązuje ta promka. Zapewne w związku lub bez związku z Porter Baltic Day

  • e-prezes
    replied
    Nikt nie pisze, ale korzystając z płatków z tej sieci 2 portery są za 4 zł. Także inne piwa specjalne tego browaru, ale przy porterach to szczególnie ciekawe - Portery po 4! (w dwupaku). Warto, choć piwo niekoniecznie na już.

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    W Żabciach tam gdzie zostały wyprzedają Amber Białe z Kolendrą za 3.99 zł.

    Leave a comment:


  • SupeR_PiwosZ
    replied
    W Kauflandzie pojawiło się oryginalne Grodziskie w butelkach zwrotnych. Wprawdzie to nie jakaś promocja ale cena moim zdaniem bardzo dobra. Bo tylko 4,99 zł plus 50 gr kaucja. Idąc za przykładem Afrika Korps ja już poczyniłem zapasy aby móc przetrwać falę afrykańskich upałów.

    Leave a comment:


  • Rafaell
    replied
    Jak ktoś z Was lubi Budweisera, to jest w markecie B1 za 4,15
    Piwo Waszczukowe jest po 6,45,
    Piwo Sternik Nepa po 10.95

    W Dino z ciekawości patrzyłem, ale raczej nie ma nic ciekawego, no chyba, ze ktoś lubi tutaj wina i inne kolorowe trunki. Podrzucam też jeszcze promocje z Żabki
    Last edited by ART; 21-06-2023, 13:42. Powód: Ciach linki od juniora

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    W sieci monopolowych Duży Ben w wybranych sklepach wydają papierowy kupon 4+4 gratis. Ważny do wykorzystania do niedzieli 11.06.
    Ja swój dostałem wczoraj na Forcie Wola (Warszawa).
    Można dowolnie miksować wszystkie piwa, puszka i butelka, cztery najtańsze wchodzą gratis.
    Promka jak za starego Lidla
    Last edited by kosher; 07-06-2023, 06:45.

    Leave a comment:


  • piwerko0x
    replied
    Promocje na Piwo przed majówką 12+12 i inne promocje zbiór okazji ze sklepów stacjonarnych

    Kaufland:

    Zatecki Svetly Lezak lub Zatecky Cerny 5+5 Gratis
    https://hotshops.pl/okazje/zatecki-s...5-gratis-26609

    Piwo Namysłów 6+6 Gratis
    https://hotshops.pl/okazje/piwo-namy...kaufland-26608

    Łomża piwo 5+5 w Kauflandzie
    https://hotshops.pl/okazje/lomza-piw...flandzie-26607



    Biedronka:

    Piwa w butelkach zwrotnych 10+10 Gratis Tyskie / Żywiec / Warka
    https://hotshops.pl/okazje/piwa-w-bu...iedronka-26524

    Piwo Piwa w butelkach bezzwrotnych 12+12
    https://hotshops.pl/okazje/piwa-w-bu...iedronka-26311


    Delikatesy Centrum:

    Piwa 0% Desperados / Zywiec / Warka i inne 3+3 gratis
    https://hotshops.pl/okazje/piwa-0-de...3-gratis-26230


    a tu wszystkie promocje na piwo

    Leave a comment:


  • SupeR_PiwosZ
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
    Takie promocje w Dino bywają często ograniczone do danego sklepu, a nie całej sieci- kiedy chcą wypchnąć dany towar.
    Sprawdziłem w 3 różnych sklepach, w 3 różnych miejscowościach. Wszędzie ta sama sytuacja jak opisana przeze mnie powyżej. Także jak ktoś ma pod nosem a szuka pijalnego, czeskiego tmavego chociażby na jakiegoś grilla to jest okazja. Data warki wszędzie ta sama.
    Last edited by SupeR_PiwosZ; 12-04-2023, 15:09.

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Takie promocje w Dino bywają często ograniczone do danego sklepu, a nie całej sieci- kiedy chcą wypchnąć dany towar.

    W Delikatesach Centrum do 19 marca Miłosławy: Pilzner oraz Bezalkoholowe IPA za 3.69 zł.
    Last edited by kosher; 12-04-2023, 12:46.

    Leave a comment:


  • SupeR_PiwosZ
    replied
    Nie wiem czy to ogólnopolska promka ale w Dino przecenili na 2,99 zł tmavego Konrada, niestety w puszce. Oferta raczej bezkonkurencyjna przy tym voltarzu. U mnie warka do 25.08.23. Jeśli mnie wzrok nie zmylił na cenówce napisane było, że ta cena obowiązuje do 30.05.23.
    Last edited by SupeR_PiwosZ; 12-04-2023, 07:36.

    Leave a comment:


  • dadek
    replied
    A nie kupuj przymusu nie ma, co nie znaczy że takowych nie ma.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi

    Oczywiście, chleb żytni bez drożdży 450 g 2,89 zł gdy się kupi 2 bochenki. Wczoraj kupiłem w Lidlu (możesz sobie sprawdzić w gazetce)
    Twój wybór , piwa i chleba za 3 zł nie kupuję , taki jestem burżuj ...

    Leave a comment:


  • dadek
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi

    Chleb też masz po 3 zł ?
    Oczywiście, chleb żytni bez drożdży 450 g 2,89 zł gdy się kupi 2 bochenki. Wczoraj kupiłem w Lidlu (możesz sobie sprawdzić w gazetce)

    Leave a comment:


  • e-prezes
    commented on 's reply
    Ja kupuję w tych okolicach. Natomiast są produkty, które faktycznie podrożały znacznie bardziej. Żart nie wyszedł Dla mnie to niezrozumiałe, że w jednym sklepie jest po 7,60 a w drugim po 3,99 (co prawda w trzypaku). Przecież nie sprzedają poniżej ceny produkcji, czyli to manipulacja marżą.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎