Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marqqq
    Senior
    • 12-2014
    • 659

    Kaufland od 9.02
    Okocim Porter 3,39zł
    Okocim Jasne Okocimskie 1,99zł

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2289

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy wie ktoś jak prowadzone są promocje w Żabce na Żywce 2 za 7. Czy to odgórna sprawa czy każdy sklep "wklepuje" ją sam?
      Od dziś przez najbliższe dwa tygodnie na pewno odgórnie we wszystkich Żabkach i Freshach Żywce Porter, APA i Saison w ofercie 2 szt. za 7 zł.

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
        Od dziś przez najbliższe dwa tygodnie na pewno odgórnie we wszystkich Żabkach i Freshach Żywce Porter, APA i Saison w ofercie 2 szt. za 7 zł.
        Pytałem się bo u mnie nabijają 2 za 7,50.
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4537

          Może oddałeś tylko jedną butelkę? Bo 2 sztuki za 7 zł jest to cena bez kaucji, jeśli nie masz butelek to będzie 7 zł + 2x0,50 za butelki.

          Comment

          • krzychal1
            Senior
            • 12-2008
            • 236

            U mnie we Freshu jest taka stała promocja na Żywca Apa 2 po 7,50. Natomiast teraz odgórna promocja weszła, jak co jakiś czas, czyli 2 za 7,00. Czuwaj

            Comment

            • marqqq
              Senior
              • 12-2014
              • 659

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
              Może oddałeś tylko jedną butelkę? Bo 2 sztuki za 7 zł jest to cena bez kaucji, jeśli nie masz butelek to będzie 7 zł + 2x0,50 za butelki.
              Przecież butelki żywca są za 35 groszy.

              Comment

              • kosher
                Senior
                • 04-2005
                • 2289

                Już nie. Zaczęli je teraz w żabkofreszach po 50 groszy liczyć.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19156

                  Nie tylko tam. W sklepach sieci Centrum też widziałem informację o wyższej cenie.

                  Comment

                  • wpadzio
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 2645

                    To odgórna decyzja koncernu. Wszystkie żywce są od kilku dni z kaucją po 50gr. Ma to niby, jak tłumaczą decydenci, zachęcić to oddawania butelek... Tylko, że często jak wiemy sklepy mają ból dupy z przyjęciem ich z powrotem bez okazania paragonu... Więc część z nas (oczywiście tych konsumujących piwa na "Ż") będzie po kieszeni o te 15gr na butelce. Taka to dobra zmiana...
                    Last edited by wpadzio; 09-02-2017, 21:36.
                    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                    Serviatus status brevis est
                    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      Od 1 lutego 2017 wszystkie butelki GŻ są po 50groszy.

                      inne koncerny póki co nie zareagowały.

                      Jeśli nie zareagują, będzie piękny burdel na rynku kaucji :]
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • Gdina
                        Senior
                        • 08-2014
                        • 109

                        Problem kaucji rozwiązany!
                        Po 50 latach przemyślen, udalo mi się. Problem sznurka do snopowiązarek i papieru toaletowego został rozwiązany. Butelki to dalej problem, u mnie już nie. żona na emeryturze , zatrudniła się w małym osiedlowym sklepie. dzielnica lekko szemrana, ale dobre człowieki. Sklep otwierany o 6;00 , kolejka po zestaw pierwszej pomocy, czyli mała wódeczka, plus piwo typu ,,mocne" ,już przed otwaciem. Buteleczki po 10szt. zbieram do siateczki i małżonka wynosi, nie żeby codziennie Fakt, że nie wszystkie, reszta tych lepszych piw bez kaucji, dalej trafia na śmietnik. Czyżby jeszcze 50 lat na rozwiązanie problemu? Można jeden problem rozwiązać? Można! Bogaty kraj ,który stać na takie marnotrastwo.

                        Comment

                        • kaczka116
                          Senior
                          • 10-2015
                          • 1350

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                          Od 1 lutego 2017 wszystkie butelki GŻ są po 50groszy.

                          inne koncerny póki co nie zareagowały.

                          Jeśli nie zareagują, będzie piękny burdel na rynku kaucji :]
                          KP tez powieksza kaucje ale to kwestia dni/tygodni

                          Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
                          Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                          Untappd

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            Skoro w Żabie GŻ puścił promocje na Porter to w Tesco od czwartku tj. 16.02.2017 także będą
                            2 za 7zł
                            Porter i inne



                            Ileż to ja zarobiłem, trzymając Portery z Żywca w piwnicy :] 15gr x kilkadziesiąt sztuk
                            Jestem cesarzem !
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19156

                              W BIEDRZE witbier Hoegaarden 9,99 zl za but. 0,75. Niby dobra cena, ale jednak się nie skusiłem. Może komuś...

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                W Kauflandzie od 16 lutego Kozel Lezak po 2,39 zł i Kasztelan Specjały Niefiltrowane po 1,89 zł.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎