Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Lhunbleidd
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
    W Inermarche od dzisiaj zestawy:
    - Kraftwerk Toolbox "2 x piwo + szklanka" 24,99 zł
    ...
    Serio? Szklanka musi być na wypasie, skoro w promocji z wypustami Kraftwerka krzyczą tyle kasy... Ile wołają w regularnej cenie?

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    W Inermarche od dzisiaj zestawy:
    - Kraftwerk Toolbox "2 x piwo + szklanka" 24,99 zł
    - Grodziskie " 5 x piwo + kielich" 29,99 zł

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    W Tesco od 21 czerwca promocji "2 za 7 zł" Żywiec IPA, Porter, Białe, APA, American.

    Leave a comment:


  • blimak1
    replied
    w ofercie Auchan namiastka tego co w sklepie, chyba nigdy w tym sklepie nie widziałem tylu różnych piw, oferta nie jest "skrojona" tylko pod mundial

    Leave a comment:


  • djkynek
    replied
    Od czwartku w Kauflandzie palec biskupa po 4,99/0,5 L.

    Leave a comment:


  • Rogerson
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika serr75 Wyświetlenie odpowiedzi
    Tyskie porter?? gdzie takowe widziałeś?
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    To już druga warka. Zbieram z każdej po jednym. W Delikatesach cały zestaw jest Tyskich sezonowych czy jak to zwą.
    Wydaje mi się, że pyta o to gdzie spotkałeś Tyskie Porter, bo takowe piwo nie istnieje , natomiast Książęce Porter a i owszem istnieje.

    Leave a comment:


  • wpadzio
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    Lwiwskie, Żygulowskie i Oboloń 3zł, ale chciałbym tutaj zwrócić na uwagę, bo małymi kroczkami, ale zawsze dzieje się źle. Otóż Lwiwskie to flaszka, która tylko wygląda na pół litra, a jest 450ml!

    Co więcej, ta tendencja obowiązuje cały wschód, bo w TESCO wczoraj widziałem Żatecki Gus, to takie z dziewczyną, też Żyguli firmowe czy jakoś i dwie Baltiki, wszystkie te piwa były konfekcjonowane w litrówkach (jak stary dobry FAXE) i w cenie 6-7zł, aktualnie cena ta sama, ale każde z piw jest w 0,9 litra!

    Ja rozumiem, że festiwale, imprezy plenerowe (tam nawet na tym kubku pisze,że 0,4), ale żeby w sklepie dochodziło do takiego rżnięcia na kasie?

    Co więcej, efekt odwrotny, mniej=wypijesz mniej, mniej= na prawdę, za mało wypiłem, biorę drugie.
    Nie wiem, czy to kwestia sklepów, czy może jakiejś zmiany przepisów TAM. Od jakiegoś czasu dostrzegam, że na przykład w przypadku piw rosyjskich nastąpiła redukcja z 1l na 0,9l i z 0,5l na 0,45l. I to nie tylko w masówkach dostępnych w marketach. Ale oczywiście to tylko moje dywagacje, a przyznaję, że nie szperałem w sieci by swą wiedzę pogłębić. Na pewno są tu lepsi eksperci od Wschodu...
    Last edited by wpadzio; 09-06-2018, 22:00.

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    To już druga warka. Zbieram z każdej po jednym. W Delikatesach cały zestaw jest Tyskich sezonowych czy jak to zwą.

    Leave a comment:


  • serr75
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    Od jutra w Delikatesach Centrum Tyskie Porter, Golden Ale i IPA w cenie 3zł za jedno z Delikartą w przypadku 3 sztuk.
    Tyskie porter?? gdzie takowe widziałeś?

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    W Lidl'u tydzień...ukraiński. Kwas chlebowy, Tarhan, Bajkał 2l za 5zł.

    Lwiwskie, Żygulowskie i Oboloń 3zł, ale chciałbym tutaj zwrócić na uwagę, bo małymi kroczkami, ale zawsze dzieje się źle. Otóż Lwiwskie to flaszka, która tylko wygląda na pół litra, a jest 450ml!

    Co więcej, ta tendencja obowiązuje cały wschód, bo w TESCO wczoraj widziałem Żatecki Gus, to takie z dziewczyną, też Żyguli firmowe czy jakoś i dwie Baltiki, wszystkie te piwa były konfekcjonowane w litrówkach (jak stary dobry FAXE) i w cenie 6-7zł, aktualnie cena ta sama, ale każde z piw jest w 0,9 litra!

    Ja rozumiem, że festiwale, imprezy plenerowe (tam nawet na tym kubku pisze,że 0,4), ale żeby w sklepie dochodziło do takiego rżnięcia na kasie?

    Co więcej, efekt odwrotny, mniej=wypijesz mniej, mniej= na prawdę, za mało wypiłem, biorę drugie.

    Usankcjonowani są mieszkańcy Belgii, buteleczka owszem 0,33, ale jakie piwo, choćby taki Piraat.

    Leave a comment:


  • forra6
    replied
    W Intermarche do 6 Kozelów (jasnych lub ciemnych) kufel gratis. Cena piwa w tym momencie 3.49zł.
    W tesco zestawy Miłosław Śmiało Warzy (Sosnowe,Borowikowe,Milk Stout,Żytnie) oraz Komesa(porterowy z barley wine) po 20.99

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    Od jutra w Delikatesach Centrum Tyskie Porter, Golden Ale i IPA w cenie 3zł za jedno z Delikartą w przypadku 3 sztuk.

    Leave a comment:


  • chechaouen
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika djkynek Wyświetlenie odpowiedzi
    Od jutra w lidlu spitfire 0,5 L po 3,99 PLN/szt. przy zakupie 2 sztuk. Poza tym w raczej małoatrakcyjnych cenach witbier z Kormorana (5,99), szeryf ipa z Gościszewa (5,99) i bawarka z Pinty za 6,59 PLN.
    Wczoraj wieczorem widziałem też Warmińskie Rewolucje za chyba 4,69 zł więc promocyjna cena to nie jest. Do tego Toporki od Bojana w jakimś nowym opakowaniu po 3,89 zł

    Leave a comment:


  • djkynek
    replied
    Od jutra w lidlu spitfire 0,5 L po 3,99 PLN/szt. przy zakupie 2 sztuk. Poza tym w raczej małoatrakcyjnych cenach witbier z Kormorana (5,99), szeryf ipa z Gościszewa (5,99) i bawarka z Pinty za 6,59 PLN.

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied


    to są to miłosławskie zestawy i te koszmarki pokalowe.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎