Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    Affligem Blonde w Tesco po 3.19zl
    Porter Żywiec 2.99zl plus kaucja nie wiem dlaczego po 35gr. Na rachunku nabija kazde piwo osobno a nie dwa za sześć złotych.

    Kord w intermarche po 15,99zl lecz u nas w Rzeszowie niby nie dojechało (lub sie rozeszło zanim wystawili na półce)
    Spoko. W wiekszosci IM w malych miastach nie ma. Po chu.. taka promocja w ogolnej gazetce? Jestem wkur... na ta sieciowke za to. Bo drugi dzien poluje i dupa.

    Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd

    Comment

    • ErgoBibamus
      PiwBiz
      • 10-2014
      • 203

      UWAGA

      W DNIACH 7-9 IV.2017 OKAZJA:

      NA CAŁY DOSTĘPNY ASORTYMENT OBOWIĄZUJE PROMOCJA -50% OD CENY REGULARNEJ*



      *MINIMALNE ZAKUPY POZWALAJĄCE SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI TO 100 PLN W CENACH PRZED RABATEM


      ZAPRASZAMY
      Zapraszamy: poniedziałek - sobota od 14:00 do 2:00, niedziela 16:00 - 2:00

      Comment

      • Hustler
        Junior
        • 01-2010
        • 14

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
        Spoko. W wiekszosci IM w malych miastach nie ma. Po chu.. taka promocja w ogolnej gazetce? Jestem wkur... na ta sieciowke za to. Bo drugi dzien poluje i dupa.

        Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
        Dokładnie, u mnie też nie było i nawet nie wiedzieli dlaczego. Jeden pracownik powiedział mi, że było, ale wykupili, a drugi, że nie dojechało i może jeszcze będzie. Ogólnie w Intermarche od dłuższego czasu nie ma czego szukać, bo już nawet z Wąsosza zrezygnowali, a ostały się tylko najpodlejsze wynalazki z Browaru Wiślanego, Staropolskiego i Bowler Hat. W sumie tylko Kormoran warty uwagi, ale ceny mają kosmiczne i niejednokrotnie jest drożej niż w sklepie specjalistycznym.

        Comment

        • kaczka116
          Senior
          • 10-2015
          • 1350

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hustler Wyświetlenie odpowiedzi
          Dokładnie, u mnie też nie było i nawet nie wiedzieli dlaczego. Jeden pracownik powiedział mi, że było, ale wykupili, a drugi, że nie dojechało i może jeszcze będzie. Ogólnie w Intermarche od dłuższego czasu nie ma czego szukać, bo już nawet z Wąsosza zrezygnowali, a ostały się tylko najpodlejsze wynalazki z Browaru Wiślanego, Staropolskiego i Bowler Hat. W sumie tylko Kormoran warty uwagi, ale ceny mają kosmiczne i niejednokrotnie jest drożej niż w sklepie specjalistycznym.
          A mi mowil ze nie wiadomo czy w ogole bedzie. Po cholere taka promocja. Nie mogl Olbracht wsadzic tych piw do kerfa? Maja tam kilka juz w stalej ofercie. A IM nawet z Niechanowa zrezygnowalo a pojawili sie w Kauflandzie co tam bylo dno i kilometr mulu

          Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
          Nie mów hop zanim nie nachmielisz
          Untappd

          Comment

          • karpiowski
            Junior
            • 11-2008
            • 23

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
            A mi mowil ze nie wiadomo czy w ogole bedzie. Po cholere taka promocja. Nie mogl Olbracht wsadzic tych piw do kerfa? Maja tam kilka juz w stalej ofercie. A IM nawet z Niechanowa zrezygnowalo a pojawili sie w Kauflandzie co tam bylo dno i kilometr mulu

            Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
            Olbracht sprzedał piwo do hurtowni, która sprzedała je do IM, bo IM chciało od niej widocznie kupić w przeciwieństwie do kerfa. Pewnie dlatego tak się stało.

            Comment

            • kaczka116
              Senior
              • 10-2015
              • 1350

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karpiowski Wyświetlenie odpowiedzi
              Olbracht sprzedał piwo do hurtowni, która sprzedała je do IM, bo IM chciało od niej widocznie kupić w przeciwieństwie do kerfa. Pewnie dlatego tak się stało.
              Jezeli ktos jest z Wroclawia i chce Korda to 2 ostatnie butelki w Feniksie za 21,99zl czyli taniej niz specjalistyczne a troszke drozej niz IM

              Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
              Nie mów hop zanim nie nachmielisz
              Untappd

              Comment

              • Warzywo
                Senior
                • 08-2016
                • 955

                Kord na Warszawskim Festiwalu po 20 zł.

                Comment

                • dyczkin
                  Serce w kolorze blaugrana
                  • 05-2011
                  • 3657

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kord na Warszawskim Festiwalu po 20 zł.
                  Butelka?

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karpiowski Wyświetlenie odpowiedzi
                  Olbracht sprzedał piwo do hurtowni, która sprzedała je do IM, bo IM chciało od niej widocznie kupić w przeciwieństwie do kerfa. Pewnie dlatego tak się stało.
                  A ktoś z IM przejął cały nakład i który pewnie wypłynie gdzieś tam
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • Warzywo
                    Senior
                    • 08-2016
                    • 955

                    Tak, butelka.

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      Jeśli ktoś szuka Jabłonowo Porter podbity śliwką to zapraszam do "naszego" leclerca

                      14,99zł sztuk ok. 20
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • marqqq
                        Senior
                        • 12-2014
                        • 659

                        A to Lidl od poniedziałku.

                        Jak ktoś nie kojarzy, to ten po lewej to Komes Biegian Ipa.
                        Attached Files
                        Last edited by marqqq; 08-04-2017, 18:08.

                        Comment

                        • jacekwerner
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 2835

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marqqq Wyświetlenie odpowiedzi
                          A to Lidl od poniedziałku.

                          Jak ktoś nie kojarzy, to ten po lewej to Komes Biegian Ipa.
                          Belgian, a poza tym nuuuuuda
                          Ochotnicza Straż Piwna
                          BAZA = 7446

                          Comment

                          • Lhunbleidd
                            Senior
                            • 06-2014
                            • 196

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                            Belgian, a poza tym nuuuuuda
                            Z tym voltem to po dwóch już nudno nie jest

                            Comment

                            • marqqq
                              Senior
                              • 12-2014
                              • 659

                              To tym razem Karsiur od 19.04
                              Attached Files
                              Last edited by marqqq; 15-04-2017, 19:15.

                              Comment

                              • Petitpierre
                                Senior
                                • 01-2014
                                • 2560

                                Ciekawy który? Jakby był w każdym, to porter łódzki to dobra lokata kapitału.
                                Mały porterek-przyjaciel nerek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎