Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Petitpierre
    replied
    Piwa jest naprawdę mało. 48 sztuk Piraat'a i tyle samo GD. Cena wchodzi, ale brałem 4-pakami, nie wiem czy pojedyncze. Oba-warka marzec 2020. Zaraz do śniadania pójdą. Corsendonk'a nie ma. Imperiale jeszcze mniej, dokładnie 24 sztuki. Z polskich Hula Hop. Długi Weekend i Milkołak.

    Leave a comment:


  • blimak1
    replied
    Upatrzony w Auchan w centrum Handlowym Korona we Wrocławiu Ciechan Wyborny Niepasteryzowany za 2,29, nie wiem czy to dotyczy wszystkich sklepów czy tylko lokalnie
    ta cena to poziom eurolagerów

    Leave a comment:


  • concerto
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kler700 Wyświetlenie odpowiedzi
    potwierdzam, ja też byłem w 3 lidlach na pradze-północ i okolicach Wołomina i nie ma belgów :-(
    Hmmm. Znaczy się prawdę mówią, że jesteśmy niemieckim protektoratem. W Polsce przecież jak jest przepis czy termin, to wszyscy zaradni to obchodzą. Zmienia się na gorsze, niemieckie.

    Leave a comment:


  • kler700
    replied
    potwierdzam, ja też byłem w 3 lidlach na pradze-północ i okolicach Wołomina i nie ma belgów :-(

    Leave a comment:


  • Rogerson
    replied
    Wiem że dziś jest środa ale zazwyczaj Lidl towar z gazetki czwartkowej wystawia w środy. Objechałem 3 różne Lidly w drodze do domu i w żadnym nie było Gulden Drakka, Corsedonka i Piraata.

    Tylko w jednym był komplet rzemieślników z gazetki, bo w pozostałych dwóch były tylko pojedyncze rodzaje. Co ciekawe we wszystkich ww. lidlach był ten Abbaye de.

    Szkoda bo liczyłem że dziś wciągnę dwa piraty

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi

    A propos promocji na rzemieślnicze, że to niby żadna promocja to za 6,99 w specjalistykach żadnego z nw. piw nie kupisz:
    Tak właśnie myślałem. Coraz rzadziej odwiedzam "specjalistyka" w moim mieście. W ostatnich tygodniach byłem 2 razy i dwa razy dostałem po głowie cenami. Za 7 zł to można sobie u mnie kupić takiego Cienkiego Bolka, bo np Doctory, Radugi itp to 8,50 w górę.
    Kupowałem jakieś NE IPA i Black IPA po sztuce a tam rachunek 21,90 zł... podziekuję.

    Leave a comment:


  • Rogerson
    replied
    Do tych ww. Belgów Lidl dorzuca jeszcze:

    Abbaye de Vauclair Imperiale w butli 0,75 za 9,99.

    A propos promocji na rzemieślnicze, że to niby żadna promocja to za 6,99 w specjalistykach żadnego z nw. piw nie kupisz:

    Browar Raduga "Metropolis
    Browar Pinta "Król Lata"
    Browar ReCraft "Milkołak"
    Ale Browar "Hula Hop"
    Browar Wrężel "Miś Wojtek"
    Browar za miastem "Długi weekend" (5,99)

    Leave a comment:


  • Lhunbleidd
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kler700 Wyświetlenie odpowiedzi
    od czwartku w lidlu promo na Belgi, będzie corsendonk summum 8 blond za piątaka w takiej samej cenie Gulden Draak i Pirat za 4 złocisze. O ofercie na regionalne piwa nie piszę, bo nie jest to żadna promocja.
    No i to jest pozytywna wiadomość. Tym razem Gulden Draaki biorę od razu do leżakowania

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    Ja już się zgubiłem. Ostatnio był ten Corsendonk czy inny? Znalazłem, że warzone tylko dla Lidl'a, browar już nie istnieje, a de Bocq się nie przyznaje do Corsendonk'ów.

    Leave a comment:


  • kler700
    replied
    od czwartku w lidlu promo na Belgi, będzie corsendonk summum 8 blond za piątaka w takiej samej cenie Gulden Draak i Pirat za 4 złocisze. O ofercie na regionalne piwa nie piszę, bo nie jest to żadna promocja.

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    W Tesco od 24 maja Miłosław Zestaw Mistrzowski - 6 różnych piw 0,5l - pokal za 29,99 złotego.

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    W Biedronce od dzisiaj, przy zakupie 4 piw:
    - Zlaty Bażant po 2,99 zł
    - Staropramen Premium po 2,49 zł
    oraz różne wzory szklanek do piw z Krosna po 3,99 złotego za sztukę.

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    To są pseudo promocje. Lidl podobną praktykę ostatnio zaczął uskuteczniać na regionalsy.
    Od dłuższego czasu Kormoran Jasny w stałej cenie w Leclercu czy Auchan to około 3.80-3.90 zł., Warmińskie Rewolucje ok. 4.00-4.10 zł.

    Leave a comment:


  • Rogerson
    replied
    W ALDI wczoraj rzuciły mi się w oczy dwie pozycje:

    Kormoran Jasny 4,99,
    Warmińskie Rewolucje 4,49.

    Szkoda że wywiało całkowicie z mojego ALDI Łódzkiego Portera i już od długiego czasu go po prostu nie ma

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    W Auchan od dzisiaj:
    - Pinta Atak Chmielu 5,98 zł
    - Raduga - wybrane rodzaje za 6,98 złotego

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎