Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chinet
    Senior
    • 04-2006
    • 486

    A propos Łomży Promocja w sklepie Itoyokado w Chiba (Japonia)
    Attached Files

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      To już podchodzi pod wątek "Promocje zagraniczne" .

      Comment

      • SteamPunker
        Member
        • 07-2015
        • 59

        W Małpka Express zwęszyli interes, że można zbić niezłą kasę na frajerach co to wydają na jedno piwko więcej niż czteropak Tatry. Wystartowali z "akcją promocyjną" piw kraftowych, przy czym promocję należy rozumieć jako propagowanie i dostęp, niż konkurencyjne ceny.

        Ale żeby nie być gołosłowny, a posta pustego nie zostawić załączam zdjęcie. W gazetce o dziwo większych kwiatków nie znalazłem (no może poza podzieleniem lageropilsa na 4 kategorie i dziwny foodpairing). Jak ktoś chce mogę wrzucić całą ulotkę. W skrócie jest po kilka reprezentantów m.in. AleBrowaru, BroKreacji, Radugi i Peruna.
        Attached Files

        Comment

        • kaczka116
          Senior
          • 10-2015
          • 1350

          Wrzucaj cala ulotke

          Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
          Nie mów hop zanim nie nachmielisz
          Untappd

          Comment

          • SteamPunker
            Member
            • 07-2015
            • 59

            Wedle prośby. Zaraz dorzucę ostatnie zdjęcie, bo jest limit na forum do 5 załączników. W sumie na plus jest fakt że w końcu na Gdańskim śródmieściu można dorwać reprezentację AleBrowaru.
            Szkoda, tylko że o jakieś 2zł drożej w porównaniu do sklepów specjalistycznych/monopolowych, no ale kampanię reklamową i otwarcie się na nowych klientów trzeba opłacić.
            Attached Files

            Comment

            • SteamPunker
              Member
              • 07-2015
              • 59

              I ostatnia, moim zdaniem najciekawsza oferta bo sensownie wyceniona.
              Attached Files

              Comment

              • kaczka116
                Senior
                • 10-2015
                • 1350

                Podeslij mi prosze jak mozesz nawet na priv te opisy po boku w lepszej rozdzielczsci bo ciekawie prawia a chce zobaczyc czy w miare poprawnie jak Ci sie chce oczywiscie. Chyba ze na necie jest screen

                Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
                Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                Untappd

                Comment

                • SteamPunker
                  Member
                  • 07-2015
                  • 59

                  Jako, że uczynny chłopak jestem, to podsyłam.
                  imgur.com/a/AsnKG

                  Wrzucam tutaj, w temacie a nie na priv, bo może jest więcej zainteresowanych osób. W gruncie rzeczy widać, że odrobili pracę domową i tylko strona z "dobraniem piwa do posiłku" jest cokolwiek dyskusyjna.
                  Swoją drogą, fajnie że zaczyna się tworzyć jako taki marketing wokół polskich piw rzemieślniczych. Najpierw Auchan, teraz Małpka Express. Jeszcze trochę i w TV przed meczem będzie spot zachęcający do spróbowania w pubie nowej Pinty Miesiąca.

                  Comment

                  • kaczka116
                    Senior
                    • 10-2015
                    • 1350

                    Co do footparingu to sie nie wglebialem ale Porter jest i dolniakiem i gorniakiem i tylko tutaj bym sie przyczepil. Troche ogolnie ale brawa za odroboenie lekcji

                    Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
                    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                    Untappd

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      A cenowo przebili nawet cholernie drogie tesco :]
                      Jedno piwo w cenie połowy flaszki ?
                      trudno będzie kogoś przekonać.
                      Nawet w moim sklepie pod blokiem gdzie jest 24h mają lepsze ceny na kraft.

                      Plus, że ktoś komuś zapłacił, aby wydać taką ładną książęczkę. Ludzie powolutku dojrzeją, że piwo, może kosztować więcej niż 1,49-2,99zł a etykiety wyglądać ciekawiej niż góral spod tater
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Auchan
                        Pięciopak z Miłosławia - Pilzner, Niefiltrowane, Marcowe, Wit i Brown Ale 9,99 zł. Nie wiem jak (czy) liczą kaucję.

                        Comment

                        • chechaouen
                          Senior
                          • 01-2011
                          • 1180

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                          Auchan
                          Pięciopak z Miłosławia - Pilzner, Niefiltrowane, Marcowe, Wit i Brown Ale 9,99 zł. Nie wiem jak (czy) liczą kaucję.
                          doliczają +2,50
                          Last edited by chechaouen; 16-05-2017, 09:45.

                          Comment

                          • Petitpierre
                            Senior
                            • 01-2014
                            • 2560

                            Lidl od dziś:

                            Lidl's history goes back to the 1930s, when the company was founded in Germany as a grocery wholesaler. Today, Lidl is one of the largest grocery retailers in Europe.


                            Porter Żywiec jest też na promocji w Delikatesach Centrum, ale schamieli, bo chcą paragon za zwrot butelek, a przecież ja niektóre piłem parę miesięcy temu, to ciekawe skąd mam mieć paragony. Kupiłbym co najmniej 6 butelek, a 9 wymienił, ja bym na tym zarobił, a sklep na pewno, a tak "do Bydgoszczy będę jeździł, a tu nie będę kupował."

                            Druga kwestia, z moją chorobą najbliżej mam do nich albo do Lidl'a, toteż przecież nie sprzedaję butelek zakupionych skądinąd, bo ani się tam nie wybierałem, ani tym bardziej bym stamtąd nie targał. Poszły do kosza. Polityka z tym zwrotem miała uderzyć w meneli, a uderza w obywateli. Idę do Lidl'a po Guinness'a.
                            Last edited by Petitpierre; 18-05-2017, 08:02.
                            Mały porterek-przyjaciel nerek

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              W Auchan od 22 maja Corneliusy, m.in. APA i IPA po 3,18 złotego.

                              Comment

                              • joseba
                                Junior
                                • 10-2015
                                • 8

                                w carrefour (AKS Chorzów) zestawy piw:
                                Doctor Brew 2 piwa + szkło
                                Kraftwerk 2 piwa + szkło
                                Konstancin 4 piwa + szkło
                                Bytów 3 piwa + szkło browar Kaszubski (jedna butelka z oznaczeniem 17% alk!)

                                poza tym Fortuna, Miłosław, Komes w standardowych zestawach
                                ceny zestawów do 3 dych

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎