Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • dadek
    replied
    No to się wysilili . Stała cena na Miłosławy w Leclerc to 2,89, w Żabkach i Freshach 3 zł. Nie mówiąc o dość częstych promocjach w Auchan kiedy komplet 5 rodzajów kosztuje 9,99 .

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    W Aldi od 18 do 19 maja Miłosław Blonde Ale i Witbier po 3,49 złotego.

    Leave a comment:


  • tfur
    replied
    no to, niestety, nie natrafiłem na te promocyjne flaszki
    chociaż chodziłem jak błędny wte i wewte wzdłuż półki
    dziękuję za wyłożenie sprawy w szczegółach, długasie!

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
    też mię to znęciło
    byłem na gocławiu
    piwa po 4,99 zeta
    i napis: promocja
    po 4,99zł są te zwykłe apa i wipa w butelkach zwrotnych. One są w stałej ofercie.
    Teraz jest niby promocja na te same piwa w tych samych butelkach, lecz już z napisem BEZZWROTNA o innym kodzie kreskowym.
    Grodzisk wypuszcza te piwa na zlecenie dużych sieci handlowych typu lidl czy biedra, bo oni chcą mieć niezwrotne. Fizycznie płyn oraz sama butelka niczym nie różni się od tych zwrotnych. Oprócz kodem, "zwrotnościa" oraz ceną.
    Paranoja. Bezzwrotne są tańsze niż zwrotne.

    Leave a comment:


  • tfur
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
    W Tesco od 4maja Grodziskie APA, IPA po 2,99 złotego.
    też mię to znęciło
    byłem na gocławiu
    piwa po 4,99 zeta
    i napis: promocja

    Leave a comment:


  • dadek
    replied
    Zwizytowałem wczoraj Tesco Kabaty, nikt nic nie słyszał o tej promocji . Ale kupiłem Żywce IPA i APA z Cieszyna w cenie 2 za 6 zł.

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
    Posłużyłem się gazetką. Zobaczę w miejscowym Tesco.

    https://www.gazetkonosz.pl/tesco/akt...-2018/?page=11
    Widać, gazetka gazetką, bo u mnie też cisza z tą promocją.

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Do nas też do tej pory nie dowieźli. Stoi tylko jedna sztuka zielona APA w butli zwrotnej i tyle
    Zatowarowanie leży i kwiczy
    Jedne piwa mają kilka dni przed ulotką/premierą a inne dojeżdżają kilka dni po skończeniu się ulotki
    Tesco :]

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    Byłem w dwóch Tesco i nie było promocji
    Posłużyłem się gazetką. Zobaczę w miejscowym Tesco.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
    W Tesco od 4maja Grodziskie APA, IPA po 2,99 złotego.
    Byłem w dwóch Tesco i nie było promocji

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Od dzisiaj przez dwa tygodnie w Żabkach Żywce APA, IPA, Porter, Amerykańskie Pszeniczne 2 x 0,5 l. za 7,00 zł. Można je dowolnie miksować w dwupakach.

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    W IM 3 różne grodziskie po 3.49
    W Tesco od 4maja Grodziskie APA, IPA po 2,99 złotego.

    Leave a comment:


  • n__
    replied
    Jak to jest z tą gazetką makro? Ważna jeszcze? Do kiedy?
    Mógłby ktoś wrzucić linka do pdfa, jeśli samo pobieranie działa bez logowania? Albo potwierdzić, w których halach ta oferta, skoro są wątpliwości.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    W IM 3 różne grodziskie po 3.49

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    U mnie ŻSIPA za 2,50 zł bo kaucji nie policzyli
    W Rzeszowie też kaucji nie naliczają. Lecz ten rzut 25.09.2018 jest rzadki i nijaki. Bliżej mu do Ż. amerykańskiej pszenicy

    Za te 2,50zł się opłaca. Za 3zł zdecydowanie ŻAPA lepsza a porter bezdyskusyjnie najlepszy

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎