Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Joosto
    Senior
    • 12-2015
    • 263

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lhunbleidd Wyświetlenie odpowiedzi
    U nas też nie ma przecen, choć powiem szczerze: za te piwa nawet po przecenie bym nie dał tyle.
    Przeceny są od dzisiaj. Większość piw z terminem 18-20.05.18. Swoje już w sklepie wystały....także co kto lubi.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Od czwartku w Kauflandzie zestawy Komesa "Limitowana edycja pokali", "Kolekcja konesera" i Miłosław "Warzy śmiało" (wszystkie zestawy 4x0,5l + pokal ) po 25,99 złotego.

      Comment

      • KobiNalewka
        Senior
        • 05-2012
        • 286

        Aldi

        od 16.03
        Browars, tym razem "Fakir"
        za 5,79 zł

        Wezmę jedno, i poczekam aż im zacznie zalegać

        Comment

        • MLT
          Senior
          • 12-2003
          • 1045

          Dziś zaobserwowałem w Netto, że piwa z Maryensztatu są po 5,99 (porter angielski z jagodami, sour z porzeczką, pszeniczne, wheat).

          Comment

          • Marianowar_pl
            Member
            • 03-2017
            • 39

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
            Gdzieś czytałem, że to kwestia dnia-dni. W każdym razie w naszym Lidl'u były już pierwsze osoby, które odbierały coś tam zamówione sprzed wczoraj czy przedwczoraj. Np. Jakbyśmy brali niebieskiego jasia, to w moim Lidl'u jest karteczka, że jest u kierownika sklepu, czyli pudełko wystawione, a flaszka czeka na zapleczu. Może będą wpuszczać tych trapistów oficjalnie na półkę, to się zaopatrzą na zaś?
            Ja zamówienie złożyłem przedwczoraj i do tej pory nie dostałem ani SMS-a ani maila. Myślałem że jak Warszawa to trochę szybciej te dostawy będą ale jednak to nie ma chyba znaczenia.

            Comment

            • oczko21
              Member
              • 11-2014
              • 72

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marianowar_pl Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja zamówienie złożyłem przedwczoraj i do tej pory nie dostałem ani SMS-a ani maila. Myślałem że jak Warszawa to trochę szybciej te dostawy będą ale jednak to nie ma chyba znaczenia.
              tez zamawialem przedwczoraj i dzis odebrałem, 100 km od Warszawy. Do Ciebie też pewnie niedlugo dotrze
              Last edited by oczko21; 07-03-2018, 16:57.

              Comment

              • Petitpierre
                Senior
                • 01-2014
                • 2560

                My w Rzeszowie czekamy nadal, ten interfejs moje konto u nich bardzo ogólny. Na innych stronach są informacje, że pakują, wysłali, a tu "obecnie realizowane" czyli że na jakim etapie są? Nie chodzi o czas, bo wiadomo nie ucieknie, ale mogliby się bardziej starać.
                Mały porterek-przyjaciel nerek

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  W Netto od poniedziałku zestaw 10 piw Budweiser 0,5l w kartoniku za 24,90 złotego.

                  Comment

                  • Petitpierre
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 2560

                    Winnica Lidl'a ma tempo do 3 dni. Butelki nie stłuczone. Temat załatwia się z kierownikiem.
                    Mały porterek-przyjaciel nerek

                    Comment

                    • LESNICZYy
                      Senior
                      • 01-2018
                      • 950

                      W Kauflandzie :
                      Książęce Ciemne , Pszeniczne i Czerwony lager 2.39 zł
                      Żywiec Apa , Saison i Porter 3.00 zł

                      Żywca nie było w gazetce więc może lokalna promocja .

                      Comment

                      • legart
                        Senior
                        • 06-2012
                        • 913

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
                        W Kauflandzie :
                        Książęce Ciemne , Pszeniczne i Czerwony lager 2.39 zł
                        Żywiec Apa , Saison i Porter 3.00 zł

                        Żywca nie było w gazetce więc może lokalna promocja .
                        Żywiec chyba generalnie robi wiosenną promocyjną ofensywę:
                        - Biedra - Apa i Amerykańska pszenica 0,33 but po 1,99 pln
                        - Żabka i Fresh - Apa, Porter i Amerykańska pszenica 0,5 but 2 sztuki po 7,5 pln
                        - Simple Market - Apa 0,5 but po 2,99

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2293

                          Jest tego więcej. Np. obecnie żywiecki porter w Intermarche po 3.49, w Leclercu- 3.69, w Auchan na pewno Białe, APA, Saison widziałem również przecenione ok. 2.49-3.49 zł.
                          Z innej beczki: Leclerc Ursynów- Belhaven Scottish Ale po 2.49 zł. (0,33 l.), końcówka daty- marzec 2018.

                          Comment

                          • Petitpierre
                            Senior
                            • 01-2014
                            • 2560

                            W Lidl'u od jutra nowy zestaw Kormorana ze szkłem (wiosenny, więc Marcowe, Warmińskie, Orkiszowe, AIPA i 1/100) 35zł, powtórka Guinness'a (2 za 8zł) i powrót Bojan Fajrant 3plus, Abbot Ale za 5zł, jako kraft Miłosław sosnowe za 4,9 i Jungle IPA za 7.
                            Mały porterek-przyjaciel nerek

                            Comment

                            • KobiNalewka
                              Senior
                              • 05-2012
                              • 286

                              Leclerc od 15 marca, czyli od dziś

                              Grodzisk WIPA i APA 3,00 zł sztuka przy zakupie 2 sztuk
                              Miłosław Pilsner i Niefiltrowane 2,25 przy zakupie 2 sztuk

                              Niezła akcja

                              Comment

                              • Joosto
                                Senior
                                • 12-2015
                                • 263

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                                W Lidl'u od jutra nowy zestaw Kormorana ze szkłem (wiosenny, więc Marcowe, Warmińskie, Orkiszowe, AIPA i 1/100).
                                Kupiłem dla szkła, bo terminy piw z końcem maja '18, więc odwłoka nie urywa. Marcowe i Warmińskie jeszcze smaczne, AIPA już nie bardzo.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎