Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1303

    no to, niestety, nie natrafiłem na te promocyjne flaszki
    chociaż chodziłem jak błędny wte i wewte wzdłuż półki
    dziękuję za wyłożenie sprawy w szczegółach, długasie!
    veni, emi, bibi

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      W Aldi od 18 do 19 maja Miłosław Blonde Ale i Witbier po 3,49 złotego.

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4568

        No to się wysilili . Stała cena na Miłosławy w Leclerc to 2,89, w Żabkach i Freshach 3 zł. Nie mówiąc o dość częstych promocjach w Auchan kiedy komplet 5 rodzajów kosztuje 9,99 .

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          W Auchan od dzisiaj:
          - Pinta Atak Chmielu 5,98 zł
          - Raduga - wybrane rodzaje za 6,98 złotego

          Comment

          • Rogerson
            Senior
            • 08-2012
            • 421

            W ALDI wczoraj rzuciły mi się w oczy dwie pozycje:

            Kormoran Jasny 4,99,
            Warmińskie Rewolucje 4,49.

            Szkoda że wywiało całkowicie z mojego ALDI Łódzkiego Portera i już od długiego czasu go po prostu nie ma

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2294

              To są pseudo promocje. Lidl podobną praktykę ostatnio zaczął uskuteczniać na regionalsy.
              Od dłuższego czasu Kormoran Jasny w stałej cenie w Leclercu czy Auchan to około 3.80-3.90 zł., Warmińskie Rewolucje ok. 4.00-4.10 zł.

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                W Biedronce od dzisiaj, przy zakupie 4 piw:
                - Zlaty Bażant po 2,99 zł
                - Staropramen Premium po 2,49 zł
                oraz różne wzory szklanek do piw z Krosna po 3,99 złotego za sztukę.

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  W Tesco od 24 maja Miłosław Zestaw Mistrzowski - 6 różnych piw 0,5l - pokal za 29,99 złotego.

                  Comment

                  • kler700
                    Junior
                    • 04-2017
                    • 9

                    od czwartku w lidlu promo na Belgi, będzie corsendonk summum 8 blond za piątaka w takiej samej cenie Gulden Draak i Pirat za 4 złocisze. O ofercie na regionalne piwa nie piszę, bo nie jest to żadna promocja.

                    Comment

                    • Petitpierre
                      Senior
                      • 01-2014
                      • 2560

                      Ja już się zgubiłem. Ostatnio był ten Corsendonk czy inny? Znalazłem, że warzone tylko dla Lidl'a, browar już nie istnieje, a de Bocq się nie przyznaje do Corsendonk'ów.
                      Mały porterek-przyjaciel nerek

                      Comment

                      • Lhunbleidd
                        Senior
                        • 06-2014
                        • 196

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kler700 Wyświetlenie odpowiedzi
                        od czwartku w lidlu promo na Belgi, będzie corsendonk summum 8 blond za piątaka w takiej samej cenie Gulden Draak i Pirat za 4 złocisze. O ofercie na regionalne piwa nie piszę, bo nie jest to żadna promocja.
                        No i to jest pozytywna wiadomość. Tym razem Gulden Draaki biorę od razu do leżakowania

                        Comment

                        • Rogerson
                          Senior
                          • 08-2012
                          • 421

                          Do tych ww. Belgów Lidl dorzuca jeszcze:

                          Abbaye de Vauclair Imperiale w butli 0,75 za 9,99.

                          A propos promocji na rzemieślnicze, że to niby żadna promocja to za 6,99 w specjalistykach żadnego z nw. piw nie kupisz:

                          Browar Raduga "Metropolis
                          Browar Pinta "Król Lata"
                          Browar ReCraft "Milkołak"
                          Ale Browar "Hula Hop"
                          Browar Wrężel "Miś Wojtek"
                          Browar za miastem "Długi weekend" (5,99)

                          Comment

                          • KobiNalewka
                            Senior
                            • 05-2012
                            • 286

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi

                            A propos promocji na rzemieślnicze, że to niby żadna promocja to za 6,99 w specjalistykach żadnego z nw. piw nie kupisz:
                            Tak właśnie myślałem. Coraz rzadziej odwiedzam "specjalistyka" w moim mieście. W ostatnich tygodniach byłem 2 razy i dwa razy dostałem po głowie cenami. Za 7 zł to można sobie u mnie kupić takiego Cienkiego Bolka, bo np Doctory, Radugi itp to 8,50 w górę.
                            Kupowałem jakieś NE IPA i Black IPA po sztuce a tam rachunek 21,90 zł... podziekuję.

                            Comment

                            • Rogerson
                              Senior
                              • 08-2012
                              • 421

                              Wiem że dziś jest środa ale zazwyczaj Lidl towar z gazetki czwartkowej wystawia w środy. Objechałem 3 różne Lidly w drodze do domu i w żadnym nie było Gulden Drakka, Corsedonka i Piraata.

                              Tylko w jednym był komplet rzemieślników z gazetki, bo w pozostałych dwóch były tylko pojedyncze rodzaje. Co ciekawe we wszystkich ww. lidlach był ten Abbaye de.

                              Szkoda bo liczyłem że dziś wciągnę dwa piraty

                              Comment

                              • kler700
                                Junior
                                • 04-2017
                                • 9

                                potwierdzam, ja też byłem w 3 lidlach na pradze-północ i okolicach Wołomina i nie ma belgów :-(

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎