Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lhunbleidd
    Senior
    • 06-2014
    • 196

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    IIPA nie IIPA, ale jako AIPA nawet ok. Resztę ocenię za jakiś czas po obiedzie.
    O której planujesz obiad?

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      Już niedługo
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        Informacyjnie, przynajmniej u nas, dołożyli Steam Brew, jest przeważnie paręnaście piw na palecie, palet 3, więc nie najgorzej. Byłem też w TESCO, miał być czarny piątek, ale żadnych atrakcji, może później tzn. bliżej końca obchodów czarnego piątku (bodajże 23go), chyba że za promocję uznać Książ jasne 1,50?
        Last edited by Petitpierre; 09-11-2018, 12:45.
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • rafalek21
          Senior
          • 04-2015
          • 1407

          W Winniczce Lidla rzucili kraft z rabatem 15%, chyba do 19.11. Są to pozycje bardziej radykalne od tego co mają zwykle na półkach stacjonarnie. Z ciekawszych piw to Imperialne IPA Wrężela(Tropical, Black i Vermont) po 7,64zł, Pinta Kwas Ny za 8zł (nie piłem, ale jeszcze się nie zawiodłem na pintowym kwasie).
          Last edited by rafalek21; 13-11-2018, 11:15.

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            W Kauflandzie od 22 listopada "Bosa Rosa" z Glogera po 4,99 złotego.

            Comment

            • krzychal1
              Senior
              • 12-2008
              • 236

              W Lidlu od czwartku piwa z Eichbaum po 2,79

              Comment

              • Lhunbleidd
                Senior
                • 06-2014
                • 196

                Łał, w Biedronce wstawili Tenczynek (Lager, Pils i Pszeniczne)!!! Za Pilsa płaciłem 3,49 (chyba z kaucją). Nie było jeszcze wyklejonych cen, pani dopiero wykładała na półkę, dlatego moim łupem padł tylko ten Pils. Dobry Pils.

                Comment

                • LESNICZYy
                  Senior
                  • 01-2018
                  • 950

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lhunbleidd Wyświetlenie odpowiedzi
                  Łał, w Biedronce wstawili Tenczynek (Lager, Pils i Pszeniczne)!!! Za Pilsa płaciłem 3,49 (chyba z kaucją). Nie było jeszcze wyklejonych cen, pani dopiero wykładała na półkę, dlatego moim łupem padł tylko ten Pils. Dobry Pils.
                  U mnie w sobotę wyłożyli po 4 zł więc zaraz bydzie promocja
                  Te flaszki na pewno bez kaucji

                  Comment

                  • blimak1
                    Member
                    • 01-2014
                    • 76

                    czekać, aż Biedronka pójdzie w krafty jak Lidl,
                    świat się kończy

                    Comment

                    • KobiNalewka
                      Senior
                      • 05-2012
                      • 286

                      No i poszła promocja. Tenczynki w Biedrach po 2,99 zł, butelka bezzwrotna.

                      Comment

                      • LESNICZYy
                        Senior
                        • 01-2018
                        • 950

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
                        No i poszła promocja. Tenczynki w Biedrach po 2,99 zł, butelka bezzwrotna.
                        W gazetce pszeniczniak 3,99 zł
                        postawię na pilsa

                        Comment

                        • darekd
                          PremiumUżytkownik
                          • 02-2003
                          • 12118

                          W Aldi belgijski klasztorniak St. Feuillien Cuvee Reserve za ok 15 zł. - szampanówka 0,75l.

                          Comment

                          • chechaouen
                            Senior
                            • 01-2011
                            • 1180

                            Nie wiem na ile to jest centralnie sterowane, ale w moim Lidlu była masowa przecena kraftowych piw typu AIPA/APA. Czyszczą lady pewnie, żeby zrobić miejsce na nowości i to co już postało mocno promocyjnie. Zaobserwowane m.in.:
                            - Atak Chmielu - 4,99 zł
                            - Rowing Jack - 5,19 zł
                            - Szeryf IPA - 3,99 zł
                            - Rock Mill Juicy Delight AIPA - 5,19 zł
                            - Metropolis AIPA z Radugi - 5,19 zł
                            - DoctorBrew Hoppy Queen - 5,19
                            Na te się skusiłem, więc pamiętam, ale inne atrakcje też były

                            Comment

                            • LESNICZYy
                              Senior
                              • 01-2018
                              • 950

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie wiem na ile to jest centralnie sterowane, ale w moim Lidlu była masowa przecena kraftowych piw typu AIPA/APA. Czyszczą lady pewnie, żeby zrobić miejsce na nowości i to co już postało mocno promocyjnie. Zaobserwowane m.in.:
                              - Atak Chmielu - 4,99 zł
                              - Rowing Jack - 5,19 zł
                              - Szeryf IPA - 3,99 zł
                              - Rock Mill Juicy Delight AIPA - 5,19 zł
                              - Metropolis AIPA z Radugi - 5,19 zł
                              - DoctorBrew Hoppy Queen - 5,19
                              Na te się skusiłem, więc pamiętam, ale inne atrakcje też były
                              U mnie też taka promocja i nawet podobne zakupiłem
                              Jeszcze dla ekonomicznych jest Patronus pszeniczny za 1.99 zł

                              Comment

                              • kaczka116
                                Senior
                                • 10-2015
                                • 1350

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
                                U mnie też taka promocja i nawet podobne zakupiłem
                                Jeszcze dla ekonomicznych jest Patronus pszeniczny za 1.99 zł
                                U mnie nie ma promocji więc to nie centralnie idzie a sam sklep przecenia

                                Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
                                Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                                Untappd

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎