Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzychal1
    Senior
    • 12-2008
    • 236

    Od czwartku w Lidlu dzień portretu bałtyckiego:
    Argus 2,39
    Żywiec ( 0,33) 2,99
    Bojan 4,59
    Komes 4,99
    Last edited by krzychal1; 14-01-2020, 18:29.

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      Last edited by Petitpierre; 14-01-2020, 18:41.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • LESNICZYy
        Senior
        • 01-2018
        • 950

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzychal1 Wyświetlenie odpowiedzi
        Od czwartku w Lidlu dzień portretu bałtyckiego:
        Argus 2,39
        Żywiec ( 0,33) 2,99
        Bojan 4,59
        Komes 4,99
        Mam jeszcze Bojana z pierwszej warki tylko jedna flaszka więc można dokupić
        Last edited by LESNICZYy; 14-01-2020, 18:44.

        Comment

        • zbynieks
          Junior
          • 02-2013
          • 13

          Muszę przyznać, że pierwsza edycja Bojana Porter bardzo przypadła mi do gustu. Natomiast mam wątpliwości co do ostatnich edycji Komesa...

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            Był ktoś już rozpatrzyć czy nie rozłożyli czego?
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • concerto
              Senior
              • 09-2003
              • 859

              Czy Bojan jest dostępny poza tymi rzutami do Lidla? W sklepach piwnych nie widziałem. Ktoś pił ten wypust?
              "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

              Comment

              • kosher
                Senior
                • 04-2005
                • 2291

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                Był ktoś już rozpatrzyć czy nie rozłożyli czego?
                Pewnie jak zwykle zależy od Lidla i danego kierownika sklepu.
                Dzisiaj wieczorem w niektórych sklepach już pewnie będzie szansa trafić gazetkowe portery.
                Jak ktoś się szybko pokusi na degustację nowej warki Bojana to niech daje znać czy trzyma zeszłoroczny poziom.
                Jeśli tak- to trzeba będzie znowu zrobić większe zapasy za te grosze, bo długo na półkach to on nie zagości.
                Komes to jednak wielka loteria od dłuższego czasu, żywiecki za to wysmuklał, Argusa ratuje śmieszna cena.
                Udanego nadchodzącego dnia porteru/a!
                W stolicy akurat KSU koncertuje, będzie pod co podlać
                Last edited by kosher; 15-01-2020, 14:57.

                Comment

                • Petitpierre
                  Senior
                  • 01-2014
                  • 2560

                  Żywieckiego nie ma, mógł nie dojechać w ogóle. Komes jest wystawiony i dziewiczy od rana-ludzie poszli po rozum do głowy, za to Bojana jak byłem teraz rano (08:42) zostało 14 sztuk i nie zapowiada się na więcej-wziąłem tylko 4 tym razem, bo gdzieś już recenzja krąży, że gorsza warka-bardziej palona. Przekonamy się. Za Argusem się nawet nie rozglądałem.
                  Mały porterek-przyjaciel nerek

                  Comment

                  • kosher
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 2291

                    Jakoś tak skromnie z ilościami.
                    W Lidlu na Radzymińskiej (W-wa Praga) tylko po jednej zgrzewce Komesa i Bojana widziałem (zostało po kilka sztuk), niewiele więcej żywieckiego.
                    Albo dokładają stopniowo albo oszczędnie na sklepy nadzielili.

                    Comment

                    • legart
                      Senior
                      • 06-2012
                      • 913

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jakoś tak skromnie z ilościami.
                      W Lidlu na Radzymińskiej (W-wa Praga) tylko po jednej zgrzewce Komesa i Bojana widziałem (zostało po kilka sztuk), niewiele więcej żywieckiego.
                      Albo dokładają stopniowo albo oszczędnie na sklepy nadzielili.
                      ano oszczędnie -Lidl na Wolskiej tylko po parę sztuk Komesa i Bojana w pojedynczych kartonach

                      Comment

                      • kosher
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 2291

                        Biedronka przyłączyła się do świętowania jutrzejszego BPD poprzez obniżkę ceny na żywieckiego portera.
                        Małe butelki 330 ml. kosztują teraz tylko 1.99 zł.
                        Co do dostępności loteria, zależy od danego sklepu.
                        Mnie udało się sześciopaczek nabyć (na Barkocińskiej, W-wa)

                        Comment

                        • concerto
                          Senior
                          • 09-2003
                          • 859

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                          żywieckiego portera.
                          Małe butelki 330 ml. kosztują teraz tylko 1.99 zł.
                          To ogólnopolskie? W gazetce nie widzę.

                          Dziwne trochę, że obie największe sieci mają tak różne promo w tym samym czasie, na to samo piwo. Na miejscu Lidla bym się wkurzył.
                          "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                          Comment

                          • chechaouen
                            Senior
                            • 01-2011
                            • 1180

                            Biedry i Lidle mają tylko ogólnopolskie ceny. Nie ma lokalnych promocji no chyba, że te z naklejką jak bliska data (Lidl). Dziś w W-wie na Pradze Południe Żywców Porterów 0,33 l widziałem sporo i były po 1,99 zł.

                            Comment

                            • Petitpierre
                              Senior
                              • 01-2014
                              • 2560

                              Mamy pewność, że jest to samo piwo? Że obie sieci dały z tej samej warki? I kolejna kwestia, czy ta warka jest rzeczywiście dobra? Bo jak nie bardzo, to te 1,99 będzie nad wyrost.
                              Mały porterek-przyjaciel nerek

                              Comment

                              • concerto
                                Senior
                                • 09-2003
                                • 859

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                                Mamy pewność, że jest to samo piwo? Że obie sieci dały z tej samej warki? I kolejna kwestia, czy ta warka jest rzeczywiście dobra? Bo jak nie bardzo, to te 1,99 będzie nad wyrost.
                                Wątpię żeby to było to samo piwo, przy takiej skali obu sieci. Mam często podejrzenia, że dla biedronek robi się w ogóle inne wypusty, szybsze, mniej dopracowane. Coś jak z belgami dla Lidla.

                                Piłem tego lidlowskiego Żywca 0,3 warka chyba do któregoś kwietnia 21. Dla mnie uboższy niż te z Żabek. W biedronce w ogóle nie znalazłem tych piw teraz. Ale oni mieli je na stałe, może się wyprzedały.
                                Last edited by concerto; 18-01-2020, 15:16.
                                "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎