Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • behegrzmot
    Senior
    • 01-2009
    • 276

    #31
    Panowie, z tych waszych wypocin w tym temacie powinna znaleźć się jedna INFORMACJA

    Kaufland, od 15.10, Okocim Porter za 2,99 + kaucja

    O przygodach z Argusem pogadajcie sobie gdzie indziej.

    Albo patrząc na to z drugiej strony - bardzo proszę wszystkich, którzy zamieszczają tu INFORMACJE a nie pitolenie o dupie maryni, aby to co istotne oznaczali w widoczny sposób - wielkość, pogrubienie, kolor. Cokolwiek, co pozwoli szybciej przejrzeć ten śmietnik który od kilku dobrych stron panuje w tym temacie.
    Last edited by e-prezes; 14-10-2015, 11:31. Powód: rozmiarowanie czcionki

    Comment

    • Kones
      Senior
      • 07-2014
      • 160

      #32
      Ten kauflandowy okocimski porter to gdzie mogę potwierdzić, bo w aktualnej gazetce nie widzę?. Chyba że promocja nie ma zasięgu ogólnopolskiego....
      Last edited by Kones; 14-10-2015, 08:19.
      "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika behegrzmot Wyświetlenie odpowiedzi
        Panowie, z tych waszych wypocin w tym temacie powinna znaleźć się jedna INFORMACJA

        Kaufland, od 15.10, Okocim Porter za 2,99 + kaucja
        W moim Kauflandzie ma być jeszcze taniej, bo po 2,95 złotego .
        Last edited by e-prezes; 14-10-2015, 11:31. Powód: rozmiarowanie czcionki w cytowanym tekście

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kones Wyświetlenie odpowiedzi
          Ten kauflandowy okocimski porter to gdzie mogę potwierdzić, bo w aktualnej gazetce nie widzę?. Chyba że promocja nie ma zasięgu ogólnopolskiego....
          Jest w aktualnej gazetce od 15.10 do 21.10.

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika behegrzmot Wyświetlenie odpowiedzi
            Panowie, z tych waszych wypocin w tym temacie powinna znaleźć się jedna INFORMACJA

            Kaufland, od 15.10, Okocim Porter za 2,99 + kaucja

            O przygodach z Argusem pogadajcie sobie gdzie indziej.

            Albo patrząc na to z drugiej strony - bardzo proszę wszystkich, którzy zamieszczają tu INFORMACJE a nie pitolenie o dupie maryni, aby to co istotne oznaczali w widoczny sposób - wielkość, pogrubienie, kolor. Cokolwiek, co pozwoli szybciej przejrzeć ten śmietnik który od kilku dobrych stron panuje w tym temacie.
            co nam szkodzi spróbować

            W końcu i tak jesteśmy tutaj "małym kółkiem wzajemnej przecenowej adoracji"
            Może wypali
            Last edited by dlugas; 14-10-2015, 11:54.
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • Kones
              Senior
              • 07-2014
              • 160

              #36
              To ja jeszcze zapostuluję aby przy informacji o promocji od razu podać odnośnik do źródła (gazetka, zajawka, oficjalne lub półoficjalne info na fejsie itd), żeby nie było przekłamań co do ceny, miejsca i zasięgu.
              "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

              Comment

              • Rogerson
                Senior
                • 08-2012
                • 421

                #37
                GRAF ALKOHOLE
                Wrocław ul. Wesoła 41

                Pracownia Piwa Smoked Cracow
                Pracownia Piwa Hey Now

                Po 3 zeta sztuka - data do 30.10.2015 roku.

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  #38
                  tmp

                  Zauważyłem, że cena kartonika Broka w Netto skoczyła do 26,91 złotego.

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    #39
                    Nie kupiłem nawet w starej cenie.
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • xcvxc
                      Member
                      • 02-2014
                      • 47

                      #40
                      W real żywiec apa po 2.50
                      Promocja od 10.10 do 30.107

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        #41
                        W Tesco widziałem promocję na piwa z Kraftwerka i Radugi. Z kartą Clubcard o złotówkę taniej.

                        Comment

                        • WojciechT
                          Senior
                          • 09-2012
                          • 2546

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dabu1 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Od czwartku w netto, ciekawe Broki, czy to jest to samo co Cechowe w biedronce?
                          To samo.

                          W ogóle wklejone przez Ciebie Pivo z Manufaktury za 2,99 - ostatnio kupiłem je w jakimś lokalnym sklepie za 1,75... Ładna marża.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika behegrzmot Wyświetlenie odpowiedzi
                          Intermarche od jutra:
                          - Grodziskie - 2,99

                          i z ciekawostek jakieś dwa Olbrachty po 7 zł sztuka...
                          W LeClercu w cenie regularnej koło 5 zł..

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika need Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jednak nie wszędzie, bo w Łodzi po 2,99. Co nie zmienia faktu, że za tę cenę również bardzo polecam.
                          Chyba żartujesz, ciemny lager o smaku sosu sojowego.
                          Last edited by WojciechT; 18-10-2015, 16:29.

                          Comment

                          • dyczkin
                            Serce w kolorze blaugrana
                            • 05-2011
                            • 3657

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                            Chyba żartujesz, ciemny lager o smaku sosu sojowego.
                            Nie przesadzaj.
                            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                            Moje warzenie // Piwny Wojownik

                            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                            Comment

                            • need
                              Member
                              • 08-2014
                              • 45

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                              To samo.
                              Chyba żartujesz, ciemny lager o smaku sosu sojowego.
                              Ooo! Tydzień temu sam oceniłeś je na 3,5 w smaku, więc chyba tragedii nie było. Ja miałem okazję wypić ze 4 szt. wszystkie z Lidla w Zgierzu, wcześniej 1 szt w Giżycku. Warek nie zapisałem, kupowane po 1 szt. w odstępie kilku dni. I uważam je za dobry, nieprzesłodzony porter, jak najbardziej w stylu. Niestety wyraźnie lżejszy niż większość czołowych (ja stawiam na "rozcieńczony" Łódzki), na pudło mojego rankingu też z pewnością nie wskoczy, ale w cenie jakiegoś heńka czy nawet niższej mogę z pełną odpowiedzialnością za słowa polecić.
                              Podobnie pozytywne zdanie miało kilku innych kolegów, jak wynika z wątku z ocenami.
                              Także ten, może są różne te puszki i ktoś trafił na syf o smaku sosu sojowego ale ja nie i jak najbardziej podtrzymuję, że warto spróbować za całe 2,99 zł.

                              Comment

                              • Myszon007
                                Senior
                                • 02-2007
                                • 1208

                                #45
                                Tymczasem w Aldi ponownie Porter Łódzki za świetną cenę 3,33 zł
                                http://www.aldi.pl/aldi_piwo_ciemne_...072_11318.html
                                ♪♫

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎