Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2291

    Warki żywieckiego portera w Biedronce widziałem z datami 02.04.21, 19.04.21 i 21.04.21. Lidlowska jest tylko ta ostatnia 21.04.21.
    Nie miałem okazji robić degustacji porównawczej, ale nie wydaje mi się, żeby browar specjalnie inne rozlewy robił, tym bardziej, że przez długi czas porter biedronkowy był w identycznej cenie jak lidlowski- 2.99 zł.

    Comment

    • Rogerson
      Senior
      • 08-2012
      • 421

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
      Biedronka przyłączyła się do świętowania jutrzejszego BPD poprzez obniżkę ceny na żywieckiego portera.
      Małe butelki 330 ml. kosztują teraz tylko 1.99 zł.
      Co do dostępności loteria, zależy od danego sklepu.
      Mnie udało się sześciopaczek nabyć (na Barkocińskiej, W-wa)
      We Wrocławiu w jednej z Biedr stoją na półce i wisi kartka z ceną 2,99, rabat wbił się na kasie.

      Comment

      • LESNICZYy
        Senior
        • 01-2018
        • 950

        W kerfie Pszczyna Imperium Prunum za 22 zł
        obok w IM za 26 zł .

        Comment

        • KobiNalewka
          Senior
          • 05-2012
          • 286

          Biedronka wyprzedaje świąteczne zestawy DrBrew - 3 piwa i skarpetki chyba 14,99 zł

          Z zawartości tylko skarpetki mogę polecić..

          Comment

          • dadek
            Senior
            • 09-2005
            • 4538

            W Aldi czeski tydzień, z piw na uwagę zasługuje Konrad 12° z Vratislavic za 3,49. Butelka jak to u nas oczywiście niezwrotna chociaż zwrotna, więc jak ktoś zwróci w specjalistyku to będzie miał piwo za 2,99. A jest świetne, Pilsner Urguell droższy o 1 zł się chowa.
            Last edited by dadek; 04-02-2020, 02:24.

            Comment

            • concerto
              Senior
              • 09-2003
              • 859

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
              Konrad 12° z Vratislavic za 3,49. Butelka jak to u nas oczywiście niezwrotna chociaż zwrotna, więc jak ktoś zwróci w specjalistyku to będzie miał piwo za 2,99.
              Ile Konrad kosztuje w Polsce normalnie, w sklepie piwnym?
              "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

              Comment

              • LESNICZYy
                Senior
                • 01-2018
                • 950

                W Tesco Książęce Porter , IPA ... za śmieszne 2,50 zł
                Trza kupić kila na leżak

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2291

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ile Konrad kosztuje w Polsce normalnie, w sklepie piwnym?
                  Ponad czwórkę spokojnie, ale tak naprawdę to mało gdzie go można dostać (przynajmniej w centrum kraju).
                  Last edited by kosher; 05-02-2020, 15:45.

                  Comment

                  • AndrewZG
                    Senior
                    • 08-2009
                    • 261

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ile Konrad kosztuje w Polsce normalnie, w sklepie piwnym?
                    W jednym sklepiku osiedlowym u nas w ZG (najtaniej w mieście według mnie) Konrad 12 kosztuje 3,10 zł po nowej cenie - wcześniej 3,00. Butelka oczywiście zwrotna.
                    Nie ukrywam, że korzystam.
                    Z innych ciekawszych - Rohozec 13 ciemna - 4,70.

                    Comment

                    • concerto
                      Senior
                      • 09-2003
                      • 859

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AndrewZG Wyświetlenie odpowiedzi
                      W jednym sklepiku osiedlowym u nas w ZG
                      Jak sklepu nie ma na bizie to wrzuć do działu sklepowego. Bywam w ZG to odwiedzę.
                      "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                      Comment

                      • KobiNalewka
                        Senior
                        • 05-2012
                        • 286

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AndrewZG Wyświetlenie odpowiedzi
                        W jednym sklepiku osiedlowym u nas w ZG (najtaniej w mieście według mnie) Konrad 12 kosztuje 3,10 zł po nowej cenie - wcześniej 3,00. Butelka oczywiście zwrotna.
                        Nie ukrywam, że korzystam.
                        Z innych ciekawszych - Rohozec 13 ciemna - 4,70.
                        "U Balona"? Jak nie to daj namiar.

                        Comment

                        • AndrewZG
                          Senior
                          • 08-2009
                          • 261

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
                          "U Balona"? Jak nie to daj namiar.
                          To jest na Francuskiej - centrum handlowe dawnego Polmozbytu - sklep od czoła całego centrum - z wejściem od zewnątrz (od strony ulicy). Przed wejściem zawsze stoi dużo skrzynek piwnych, więc łatwo trafić.
                          A ten "U Balona" to który to, bo z nazwy nie kojarzę?

                          Comment

                          • KobiNalewka
                            Senior
                            • 05-2012
                            • 286

                            "U Balona" jest/był na Rydza Śmigłego koło piekarni. Ok 40 różnych czeskich piw 3,10 - 4,90 zł. Niestety kilka tygodni temu sklep przeszedł remont, który przeprowadziła już nowa właścicielka. W środku może i ładniej, ale piw mnie i ceny wyższe.

                            Na Francuskiej byłem, wyszedłem z niczym. Albo za słabo szukałem, albo akurat nic ciekawego nie było. Ekspedientka zaproponowała Piwną Górę...

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Ktoś spotkał się z wyprzedażą w żabie Grodziska za połowę ceny?
                              Last edited by dyczkin; 09-02-2020, 21:15.
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • kosher
                                Senior
                                • 04-2005
                                • 2291

                                Jeśli data ważności jest na ukończeniu można czasem trafić w Żabach piwa za pół ceny.
                                Niedawno tak natknąłem się na Ciechana Lagerowego, Słodowego i Konstancin APA za -50%.
                                Trzeba tylko znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎