Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    W Delikatesach Centrum promocja na Żywiec
    Cenówki dołożyli i dotyczy każdego żywca.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • Kryzys_Finansowy
      Member
      • 02-2009
      • 58

      10 czerwca w Lidlu promocja na wszystkie piwa w butelce. Z aplikacją kupimy 16 w cenie 8. Warto się zainteresować.

      Comment

      • KobiNalewka
        Senior
        • 05-2012
        • 286

        A w tym Lidlu na te sztukowe promocje krafty "wchodzą" czy też nie? Bo różne opinie słyszałem, a sam nie sprawdzałem.
        Nie chcę jutro rano zamieszania pod kasą robić..

        Comment

        • yoda79
          Senior
          • 01-2013
          • 861

          Wchodzą, sprawdzone 30 kwietnia.

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            A bez aplikacji ile kupimy? Gdzie ta promocja jest ogłoszona?
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • djkynek
              Senior
              • 03-2005
              • 122

              bez aplikacji kupisz, ile chcesz, ale nie w schemacie 16 szt. w cenie 8

              Comment

              • yoda79
                Senior
                • 01-2013
                • 861

                Warto na grilla, Modern Drinking za 3,50, co to jest.

                Comment

                • LESNICZYy
                  Senior
                  • 01-2018
                  • 950

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wchodzą, sprawdzone 30 kwietnia.
                  Zgadza się ,, ostatnio kapłem się po robocie to już ostatnie butelki kraftu wyrwałem . Nawet baby brały , może mąż kazał

                  Comment

                  • wpadzio
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 2645

                    Bezalkoholowe i smakowe też wchodzą? (Wchodziły 30 kwietnia?)
                    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                    Serviatus status brevis est
                    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                    Comment

                    • LESNICZYy
                      Senior
                      • 01-2018
                      • 950

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                      Bezalkoholowe i smakowe też wchodzą? (Wchodziły 30 kwietnia?)
                      Chyba ja , tu masz pełną listę https://www.pepper.pl/kupony/lidl-16...cenie-8-270995

                      Comment

                      • Petitpierre
                        Senior
                        • 01-2014
                        • 2560

                        Tylko należy zwrócić uwagę, że niektórych piw już na półkach nie ma czyli de facto wybór jest ograniczony.
                        Mały porterek-przyjaciel nerek

                        Comment

                        • KobiNalewka
                          Senior
                          • 05-2012
                          • 286

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kryzys_Finansowy Wyświetlenie odpowiedzi
                          10 czerwca w Lidlu promocja na wszystkie piwa w butelce. Z aplikacją kupimy 16 w cenie 8. Warto się zainteresować.
                          Dzięki Kryzysie za info. Zapasy na weekend poczynione.
                          Niestety towar u mnie był już lekko przebrany, ale bez problemów zgromadziłem 16 sztuk, za łączna kwotę 49 zł.

                          Comment

                          • kosher
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 2291

                            Przyłączam się do podziękowań
                            Dwa Lidle, dwa telefony, 14 różnych piw zakupionych, 32 sztuki łącznie.
                            Rano około ósmej i tak już było sporo przebranych kartonów, niektóre piwa to już wyłącznie pojedyncze poutykane w zakamarkach sztuki.
                            Mały żywiecki porter wszedł za ... 84 groszy
                            Attached Files
                            Last edited by kosher; 10-06-2020, 11:57.

                            Comment

                            • KobiNalewka
                              Senior
                              • 05-2012
                              • 286

                              Rajtuzki dla żony jako alibi?
                              Nie weszły niestety w promo, a podobno np banany owszem.

                              Comment

                              • kosher
                                Senior
                                • 04-2005
                                • 2291

                                Dla teściowej akurat.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎