Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2291

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SupeR_PiwosZ Wyświetlenie odpowiedzi

    A jak z Ciechanami? Warto je nabyć na chwilę obecną?
    Zielony Ciechan jako niezobowiązujące stołowe piwo do obiadu sprawdza się ok, nic ponadto, różowy ciekawszy, posmak zakurzonego piwa, mysio-warzywne smaczki, mi podpasowało z zalewie nowomodnych chmieli w lagerach, taki trochę powrót do korzeni 10-15 lat temu. Etykiety okropne, na pewno nie przyciągają klientów do zakupu.
    Bojany jeszcze czekają na degustację, oby nie było tak źle jak piszą Piżmak i Leśniczy.
    Last edited by kosher; 24-11-2020, 18:42.

    Comment

    • SupeR_PiwosZ
      Senior
      • 05-2008
      • 300

      Dzięki za szczere opinie Panowie. Zrobię sobie małą szwendaczkę po okolicznych płazach i zobaczymy co ciekawego się trafi... Wasze zdrowie!

      Comment

      • LESNICZYy
        Senior
        • 01-2018
        • 950

        Ostatnie warki Argus Porter są pijalne ?
        Od jutra za 2,39 zł w Lidlu .
        Komes Porter 5 zł .
        Zestaw Komesa za 29 zł , zestaw Amber 30 zł .
        Zestawy 4 piwa + szkło .

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          Ostatnie warki Argus Porter są pijalne ?
          W moim Lidlu to Argusów Porterów już od jakiegoś czasu w ogóle nie ma. A gdzie Ty widzisz o tej promocji na Argusa Portera? Bo aż z ciekawości zerknąłem na ich stronce i nie mogę znaleźć

          Comment

          • kosher
            Senior
            • 04-2005
            • 2291

            Od jutra w Kaufllandach zestaw pięciu grodziskich piw 400 ml. każde + szklanka w dobrej cenie- 19.99 zł.
            W zestawie Session Ale, APA, White IPA, Piwo z Grodziska, Czerwona Porzeczka.
            Last edited by kosher; 25-11-2020, 21:15.

            Comment

            • LESNICZYy
              Senior
              • 01-2018
              • 950

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
              W moim Lidlu to Argusów Porterów już od jakiegoś czasu w ogóle nie ma. A gdzie Ty widzisz o tej promocji na Argusa Portera? Bo aż z ciekawości zerknąłem na ich stronce i nie mogę znaleźć
              Lidl od czwartku

              Comment

              • SupeR_PiwosZ
                Senior
                • 05-2008
                • 300

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                W kilka Żabkach w ostatnich dniach widziałem przeceny Bojana i Ciechanów. Terminują się listopadowe warki (27-29.11.). Przeceny -50% na Ciechana Wybornego, Lagerowego, Bojana Pilsa, Toporka, APĘ. Rozglądajcie się na półkach, w lodówkach, przy kasie, czasem to są pojedyncze sztuki.
                Swoją drogą to tylko pokazuje jak dawna grupa BRJ podupada skoro terminują się piwa z kilkumiesięcznymi datami wyjściowymi.
                To raczej lokalna inicjatywa. U siebie w żadnej Żabce nic takiego nie znalazłem.

                A zestawy Grodziskiego widziałem już w Polo markecie. Nie pamiętam jednak w jakiej cenie.

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2291

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SupeR_PiwosZ Wyświetlenie odpowiedzi

                  To raczej lokalna inicjatywa. U siebie w żadnej Żabce nic takiego nie znalazłem.

                  A zestawy Grodziskiego widziałem już w Polo markecie. Nie pamiętam jednak w jakiej cenie.
                  Trafiłem na te przeceny na Dworcu Głównym w Poznaniu i na warszawskiej Woli. Trzeba po prostu znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie, Żabek wysyp od kilku lat w kraju.

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi

                    Lidl od czwartku
                    W Bytomiu znalazłem Portera po 2:39
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • LESNICZYy
                      Senior
                      • 01-2018
                      • 950

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi

                      W Bytomiu znalazłem Portera po 2:39
                      No bo po tyle jest , pisałem w poscie #1518


                      W moim Kauflandzie zestaw Grodziski wcześniej wspominany a jako perełka zestaw Kraftwerk za 22,99zł . 3 IPA/APA i coffe porter , ten porter to jakaś nowość . Przy okazji wsparłem lokalny kraft .

                      Comment

                      • dadek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 4538

                        W Żabkach w mojej okolicy żadnych przecen na Ciechany nie zauważyłem. Ostatnio zakupiłem Lagerowe w Auchan Ursynów za 3,54 (+kaucja) i daje radę - całkiem smaczny treściwy niefiltr.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi

                          No bo po tyle jest , pisałem w poscie #1518


                          W moim Kauflandzie zestaw Grodziski wcześniej wspominany a jako perełka zestaw Kraftwerk za 22,99zł . 3 IPA/APA i coffe porter , ten porter to jakaś nowość . Przy okazji wsparłem lokalny kraft .
                          U nas zestawy szybko się rozeszły, a liczyłem na ten ze szkłem i Kraftwerka, głównie ze względu na portera. Ostały się tylko Waszczukowe.

                          Comment

                          • LESNICZYy
                            Senior
                            • 01-2018
                            • 950

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi

                            U nas zestawy szybko się rozeszły, a liczyłem na ten ze szkłem i Kraftwerka, głównie ze względu na portera. Ostały się tylko Waszczukowe.
                            U mnie jest/było dość dużo a zwykli ludzie wolą koncerniaki za 2 zł więc po łikendzie raczej dalej można bydzie kupić . Porter bardzo smaczny , dobrze że kupiłem 3 zestawy

                            Comment

                            • dzemek
                              Senior
                              • 12-2010
                              • 448

                              Sieć sklepów BISAM (Żory, Suszec, Pszczyna, Rybnik, te okolice) - Komesy po 4,99 oraz 5,99 zł. W Żorach - Baranowicach dużo Barley Wine, był też Potrójny Złoty, Poczwórny Bursztynowy, Porter Bałtycki, Imperial IPA, nie widziałem RIS-a, a nie pytałem czy mają na magazynie. Butelka zwrotna. Zagubiłem gdzieś gazetkę, nie wiem do kiedy takie ceny obowiązują.

                              Comment

                              • dadek
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 4538

                                Duże Kerfury (Galeria Mokotów, Arkadia, a może i inne) zrobiły promocję na Miłosław. Pilzner, Niefiltrowane, Witbier, Chmielowy Lager, Blonde Ale - wszystkie po 2,69 + 0,60 kaucja. Także promocja na "Żywce" z Cieszyna (jeszcze) - APA, Porter i Belgijskie Ale po 3,99 + 0,50 kaucja. Ceny ważne do 14.12.2020.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎