Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    #16
    A nie, to ja źle zerknąłem, rzeczywiście to temat o mistrzostwach, sorka .
    Co nie zmienia faktu, że odradzam zakupy powyższych specyfików, szkoda wątroby. Oczywiście nie dotyczy to Miłosławów .

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #17
      Złoty Łan - "Zestaw kibica Mundial 2018" 6 piw ( 3*chmielowe, 2*jasne pełne, 1*pszeniczne ) + pokal. Widziane w sieci Dino za 26,99 złotego.
      Last edited by robox; 28-05-2018, 12:40.

      Comment

      • KobiNalewka
        Senior
        • 05-2012
        • 286

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita Wyświetlenie odpowiedzi
        Gloger puścił serię trzech piw "piłkarskich" w nawiązaniu do Mistrzostw - gol,gol,gol; wolej oraz karniak.
        Które to od 29 maja w Carrfourze będą po 5,99 zł/szt. (normalnie zaporowe 7,99)
        Skuszę się na gola.

        Comment

        • ARTHUR
          Senior
          • 07-2004
          • 2338

          #19
          MILOSŁAW raz jeszcze
          Attached Files

          Comment

          • LESNICZYy
            Senior
            • 01-2018
            • 950

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
            Złoty Łan - "Zestaw kibica Mundial 2018" 6 piw ( 3*chmielowe, 2*jasne pełne, 1*pszeniczne ) + pokal. Widziane w sieci Dino za 26,99 złotego.
            Dino obniżyło zestaw do 23,99 zł

            Comment

            • wpadzio
              Senior
              • 06-2011
              • 2645

              #21
              Nie po...gibały się Wam tematy? Koledze ARTHUROWI się akurat nie dziwię, bo ma ex officio wieczny problem z autogeotargetowaniem
              Last edited by wpadzio; 04-06-2018, 22:15.
              Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
              Serviatus status brevis est
              3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

              Comment

              • ARTHUR
                Senior
                • 07-2004
                • 2338

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie po...gibały się Wam tematy? Koledze ARTHUROWI się akurat nie dziwię, bo ma ex officio wieczny problem z autogeotargetowaniem
                Ja Tobie już coś powiedziałem nie .
                Więc kup se koło i .....?
                A ode mnie to wiesz chyba że coś do mnie czujesz to podam Ci adres gdzie możesz pójść i się zabawić

                Comment

                • sebekz
                  Junior
                  • 09-2017
                  • 1

                  #23
                  To ja tak sobie pozwolę hurtem...

                  Piwa na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej – FIFA Rosja 2018

                  Na pewno temat nie jest wyczerpany w stu procentach, ale dotarłem do wszystkich, do których dało się dotrzeć. Jak coś jeszcze znajdę, to uzupełnię, ale post jest efektem kilku tygodni przekopywania rynku, tak więc kraftowa lista powinna być w miarę kompletna.
                  Sebastian / p​iwo moim zdaniem...
                  Piwny Świr Blog
                  www.piwnyswir.pl

                  Comment

                  • ARTHUR
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2338

                    #24
                    Znalazlem w Carrefour
                    Attached Files

                    Comment

                    • ARTHUR
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 2338

                      #25
                      Rozgrywany mecz Tyskie-Warka
                      Attached Files

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        #26
                        Takie rzeczy tylko w systemie szatańskim.
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • nikita_banita
                          Senior
                          • 06-2003
                          • 1363

                          #27
                          Browar Waszczukowe.
                          Attached Files

                          Comment

                          • KobiNalewka
                            Senior
                            • 05-2012
                            • 286

                            #28
                            Dobra walizka. Puszczą to na jakiś market?

                            Comment

                            • seba_gliwice
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 374

                              #29
                              Warsteiner - Edycja limitowana na World Cup 2018

                              Znany niemiecki koncerniak WARSTEINER, jako oficjalny sponsor "Deutschland Mannschaft", wypuścił na rynek limitowaną edycję w jednorazowych aluminiowych butelkach 0,33l, z dedykowanym, osobno zaprojektowanymh kapslem.

                              Niby koncerniak i znam ich płaski i jednowymiarowy sztandarowy wyrób, reklamowany po królewsku jako „Eine Königin unter der Bieren”, ale to piwo z pewnością jest inne i po wypiciu jednej butelki bardzo miło mnie zaskoczyło. Czyżby dołożyli starań i na Mistrzostwa rzeczywiście wypuścili nie tylko specjalne opakowanie (co czyni większość browarów), ale również bardzo dobre i ciekawe, specjalne piwo. Może o tym świadczyć krótka jak na ich wyroby data ważności. Jak dla mnie BRAVO WARSTEINER!!! – nie tylko za super pomysł na opakowanie, ale za świetne, solidne, codzienne piwo, do przysłowiowego kotleta …

                              No cóż … pozostałe dwie flaszeczki odkładam na kibicowanie podczas finału marzeń „Polska-Niemcy”
                              Attached Files

                              Comment

                              • Jack75g
                                Senior
                                • 02-2009
                                • 555

                                #30
                                Ciekawa oferta dla smakoszy oraz kolekcjonerów szklanek i puszek na Mundial 2018 w sieci Piotr i Paweł.
                                Dwa zestawy piw z Rosji z dedykowanymi szklankami, jeden z nich Browar Baltika, trzy rodzaje piw i szklanka 0,5 l. Ponadto na półkach widziałem 5 puszek o pojemności 0,9 lub 1 litr piw rosyjskich z tego 3 Baltika (strong, specjal).
                                Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                                Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎