Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Aldi - promocje i nowości

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    Aldi - promocje i nowości

    Nie ma chyba osobnego wątku o tej sieci, a czasami znajdują się tam sezonowe ciekawostki.

    Obecnie szkocki Williams Joker I.P.A. (poniżej 7 PLN) i pod czwórką Faxe Gold.
    Butelki 0,33 l.
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    #2
    Obecnie Leffe Blonde oraz Leffe Brune za 5,79.

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12118

      #3
      St. Feullien Blonde Blonde w dużej szampanówce znowu w sezonowej ofercie od 7.06. Poza tym od 3.06. w ramach tygodnia europejskiego piwa z różnych państwa Europy, ale tu nudne propozycje.

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12118

        #4
        Baltika - zestaw 3 piwa 0,47 l. (Złote, Eksport, Pszeniczne) + szklanka za 14,99.

        Gdzieniegdzie jeszcze można dostać St Feuillien, Cuvée Réserve (szampanówka) za 13,99 zł.

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12118

          #5
          St. Feuillien [BEL] - blond i Grisette 0,33 l. - 6,99 PLN.
          Last edited by darekd; 27-07-2020, 23:15.

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12118

            #6
            Jeśli z powodu braku szczepienia nie będzie Wam dane spróbować na miejscu piw z Albanii i Chorwacji, to Aldi w ramach tygodnia bałkańskiego sprzedaje piwo Korça (jasne i ciemne) oraz jasne Istarsko.

            Comment

            • SupeR_PiwosZ
              Senior
              • 05-2008
              • 300

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeśli z powodu braku szczepienia nie będzie Wam dane spróbować na miejscu piw z Albanii i Chorwacji, to Aldi w ramach tygodnia bałkańskiego sprzedaje piwo Korça (jasne i ciemne) oraz jasne Istarsko.
              A piłeś może te piwka? Bo zastanawiałem się przy okazji ostatnich zakupów czy je dorzucić do koszyka. Jakoś te kraje mało mi się piwnie kojarzą i nie wiem czy jest sens marnować na nie wątrobę. Cena również jakoś tak nie za specjalnie zachęca, szczególnie za tą pojemność butelki.
              Last edited by SupeR_PiwosZ; 01-07-2021, 11:29.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #8
                Niektórzy "zaliczają kraje" piwami, więc nie dziw się. Niektórzy kapslowo do tego podchodzą... ot taki folklor. Na miejscu sam bym się pewnie skusił, ale Tu nie widzę sensu. Niemniej rozumiem.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  #9
                  Poza Istarsko wszystko piłem.|wykłe erolagery jakich wiele.Pite w tamtejszym klimacie smakowały dobrze,aczkolwiek teraz klimat mamy bardzo podobny.No może poza palmami.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    #10
                    Odnoszę wrażenie graniczące z pewnością, że ów fakt ma miejsce z akcją dużej hurtowni jako dystrybutora, bo w Stokrotce też się pojawiły nowe zagraniczne piwa, a sam byłem świadkiem rozmowy PH United Beverages z lokalnym sklepem. Może być tego więcej.

                    Comment

                    • darekd
                      PremiumUżytkownik
                      • 02-2003
                      • 12118

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SupeR_PiwosZ Wyświetlenie odpowiedzi

                      A piłeś może te piwka? Bo zastanawiałem się przy okazji ostatnich zakupów czy je dorzucić do koszyka
                      0,5 l. Istarsko:

                      https://www.browar.biz/forum/piwo/pi...ovara-istarsko

                      Comment

                      • darekd
                        PremiumUżytkownik
                        • 02-2003
                        • 12118

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                        Marzą mi się jakieś dni Beneluksu czy Bawarii

                        Comment

                        • SupeR_PiwosZ
                          Senior
                          • 05-2008
                          • 300

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi

                          Marzą mi się jakieś dni Beneluksu czy Bawarii
                          I na nie chyba poczekajmy bo osobiście kukurydzę to wolę ugotowaną w kolbie, posypaną solą z odrobiną masła. Zdrówko!

                          Comment

                          • darekd
                            PremiumUżytkownik
                            • 02-2003
                            • 12118

                            #14
                            Pojawiła się seria singel hopów "Polskie chmiele" z Raciborza. Chodzi o trzy piwa dolnej fermentacji o tym samym ekstrakcie 11% - Książęcy, Oktawia oraz Zula.

                            Comment

                            • darekd
                              PremiumUżytkownik
                              • 02-2003
                              • 12118

                              #15
                              Rzucili bawarski Herrnbräu - Zwickl (Keller) oraz Tradition (marcowe) w dobrej cenie 3,99 zł., poza tym pszeniczny Erdinger i Franziskanery oraz Paulaner, mi.in. Oktoberfest.
                              Zauważyłem, że Herrnbräu to jakaś mała seria.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎