Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocja Karmi - dla "szklarzy"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • djot
    Senior
    • 05-2001
    • 621

    Promocja Karmi - dla "szklarzy"

    Nie wiem ile czasu już trwa ta promocja. Na Forum nie znalazłem informacji, więc poczułem sę zobowiązany. Do rzeczy.
    Kupując trzy lub cztery (zależy od punktu zakupu) butelki Karmi otrzymuje się pokal taki jak w reklamie z Bogusiem (Boguś co ty wiesz o mleku, przepraszam piwie)
  • szczuka
    Member
    • 12-2002
    • 41

    #2
    promocja

    Napisz w jakich sklepach, moja żona popija to piwko a ja chętnie zgarnę szkło.

    Comment

    • kangurpl
      Senior
      • 03-2002
      • 2660

      #3
      Ja widziałem w małym sklepie z alkoholami.
      Udało mi się przekonać sprzedawczynię
      i dostałem pokal za kupno 4 piw (tzn. nie karmi).
      Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
      "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

      "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        #4
        a ja dostałem takowy od Anda69 w sierpniu podczas warszawskiej giełdy za co jeszcze raz pięknie dziękuję
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • djot
          Senior
          • 05-2001
          • 621

          #5
          Odp: promocja

          szczuka napisał(a)
          Napisz w jakich sklepach, moja żona popija to piwko a ja chętnie zgarnę szkło.
          Niestety nie były to sklepy wielkich sieci. Jeden ze sklepików to klasyczny "osiedlowiec", a drugi mały z alkoholem - prawdopodobnie ten sam, gdzie kangurpl przekonywał sprzedawczynię.

          Comment

          • Kudłaty
            Senior
            • 09-2001
            • 1972

            #6
            A ja dostałem tylko plakat reklamujący ta promocję, niestety szkła juz nie było

            Comment

            • pivaria
              Senior
              • 03-2001
              • 1538

              #7
              W Szczecinie widziałem w sklapie (chyba sieć) "Alkohole Świata" przy placu Zgody róg Obrońców Stalingradu.
              PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
              www.pivaria.pl
              https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎