Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje w Czechach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szczuka
    Member
    • 12-2002
    • 41

    Promocje w Czechach

    Gorące wiadomości z mojego spacerku do Opavy (CZ). W Globusie promocja Gambrinusa: nowy kufel z Rastala za (niestety) 20 butelek 0,5 (ale kufel oryginalny). A w hipermarkecie Billa kufel za 10 but. Staropramena. Dla ciekawych załączam fotki.
  • szczuka
    Member
    • 12-2002
    • 41

    #2
    pierwsza fotka
    Attached Files

    Comment

    • szczuka
      Member
      • 12-2002
      • 41

      #3
      druga fotka
      Attached Files

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        #4
        W sklepach BILLA 19.06 - 16.07.2003
        duża obniżka

        STAROPRAMEN LEZAK, beczułka 5 l. 279.90 KC (było 329,90)
        STAROPRAMEN SVETLY, 10-pak - 79,90 KC (było 89,90)

        RADEGAST BIRELL - 8,20 (było 10,50)
        BRANIK SVETLE - 5,90 (było 6,50)
        VELKOPOPOVICKY KOZEL TMAVY - 8,50 (było 10.40)
        GAMBRINUS 12o - 12,50 (było 13,90)
        NYBURK LAGER puszka - 8,60 (było 8,90)
        STAROPRAMEN svetly puszka - 9,90 (było 11,90)

        I na koniec coś dla kolegów piwowarów:
        BERNARD SPECIALNI CERNY LEZAK - 17,90 (19,90) - butelka zamykana na porcelankę
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          #5
          A tak to wygląda w ulotce
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          • BuR
            Senior
            • 01-2003
            • 104

            #6
            Ja dzisiaj po południu właśnie wróciłem z Czech. Tam jest dosłownie raj dla piwoszy. W jednym sklepie jest bardzo dobre piwo Starocech za jedyne 3,50KC + 3KC za butelkę. Na polskie wychodzi 50 - 60 groszy za pół litra piwa...i to nie byle jakiego.

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              #7
              Podczas ostatniego pobytu w Czeskim Cieszynie stwierdziłem generalny brak zestawów z "załącznikami". Czy Wasza opinia jest podobna?
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • yendras
                Senior
                • 12-2001
                • 2052

                #8
                Też mam takie wrażenie. Wyjątkiem jest "nieśmiertelny" zestaw Primatora z pięcioma piwami (każde inne), kielichem 0,3 l i reklamówką za 135 KCz (+ 15 KCz kaucji). Zestaw ten jest zawsze w pierwszym sklepie za przejściem granicznym w Mikulovicach.

                Comment

                • celt_birofil
                  † 2017 Piwosz w Raju
                  • 09-2001
                  • 4469

                  #9
                  W sumie dziwna sytuacja. W sklepach sporo jest 8- 10-paków, ale na dodatkach jakby nikomu nie zależało. A może jest to pójście na łatwiznę a właściwie na masówkę.
                  Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                  Comment

                  • yendras
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 2052

                    #10
                    To prawda, mogliby czasem dorzucić jakiś kufel, a w ogóle to liczyłem na jakiś zestaw Primatora ze szkłem do pszenicy

                    Comment

                    • celt_birofil
                      † 2017 Piwosz w Raju
                      • 09-2001
                      • 4469

                      #11
                      yendras napisał(a)
                      To prawda, mogliby czasem dorzucić jakiś kufel, a
                      do KELTA na ten przykład ;-)
                      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                      Comment

                      • yendras
                        Senior
                        • 12-2001
                        • 2052

                        #12
                        Dobrze przynajmniej, że zaczęli Velveta lać w butelki.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎