Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, Easy Rider - Lwówek Śl. za 1,5 zł!!!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pepek
    Senior
    • 04-2003
    • 1499

    #16
    Szkoda. Zatem wypijemy też zdrowie miejscowych-nieobecnych

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #17
      Tak więc spotkanie na Lwówku rozpoczęte - nie mam możliwości być z Wami to chociaż stłumię smutek Lwówkiem butelkowym który to pojawił się u mnie pod blokiem po "promocyjnej cenie" 2,70 plus kaucja
      Last edited by Piecia; 13-02-2004, 19:10.
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #18
        Ale był tłok przy barze! Świetny sposób - otwarcie knajpy o 19.00 i w ciągu godziny sala pełna - a jest to lokal, w którym na koncerty wchodzi 400 osób, więc spory

        Lwówek bardzo smaczniusi, zwłaszcza po 1,5 zł ale później pity za 3 zł też smakował - cenę nawet niepromocyjną mają super niską.

        Knajpa się rozwija, muzyka dobra - dawno nie miałam okazji słuchać AC/DC i Metalliki czy Deep Purple przy takim fajnym nagłośnieniu. Napewno będę tam zaglądać
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Pepek
          Senior
          • 04-2003
          • 1499

          #19
          Bardzo udana promocja związana z bardzo smacznym lanym piwem. Dzięki nagrzewnicom jest też ciepło. Muzyka mocna i dobra jednakże na następne spotkania proponowałbym siadać przy stolikach trochę bardziej oddalonych od sceny, by móc słyszeć prowadzone rozmowy.

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            #20
            Wyobraźcie sobie - wielka knajpa, kilkadziesiąt osób, wszystkie stoliki zajęte i wszyscy piją tylko Lwówka !!!
            A tylko chyba nasza trójka umieści te Lwówki w dzienniku piwnym ...
            Ale lwóweckie piwko beczkowe jest przecudne. Mam nadzieję, że knajpa pociągnie długo.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #21
              Myślę, że w najbliższy piątek też tam zajrzę na dwa piwka. Ale tylko DWA
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                #22
                Nigdzie nie widzę namiarów, gdzie się Easy Rider znajduje . Może będąc we Wrocku, uda mi się zahaczyć o tą knajpę i wypić jednego Lwówka.

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #23
                  Dawna Reduta, ul. Kołłątaja - Wzgórze Partyzantów
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • Pepek
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 1499

                    #24
                    Zresztą na fasadzie wisi spory banner Lwówka, choć wczoraj wietrzysko zerwało jedną linkę i zwisał on częściowo.

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #25
                      Marusia napisał(a)
                      Dawna Reduta, ul. Kołłątaja - Wzgórze Partyzantów
                      Czyli tam, gdzie były stare Kazamaty związane z EB.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #26
                        robox napisał(a)
                        Czyli tam, gdzie były stare Kazamaty związane z EB.
                        Nie, Kazamaty są z boku, a Easy na samym froncie.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Pepek
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 1499

                          #27
                          Kazamaty - błeee...

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            #28
                            Pepek napisał(a)
                            Kazamaty - błeee...
                            błee..., ale pamiętam, że był to pierwszy duży i ostro reklamowany klub we Wrocławiu, choć nigdy tam nie udało mi się zawitać .

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23805

                              #29
                              byłem tam kiedyś raz - na koncercie Anathemy i My Dying Bride. bardzo miło wspominam. choć nie pamiętam bym tam zamówił jakiekolwiek piwo (zresztą chyba było tylko EB).
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Pepek
                                Senior
                                • 04-2003
                                • 1499

                                #30
                                robox napisał(a)
                                błee..., ale pamiętam, że był to pierwszy duży i ostro reklamowany klub we Wrocławiu, choć nigdy tam nie udało mi się zawitać .
                                No i naprawdę niewiele straciłeś. Pamiętam jako żak dałem się skusić bajce o najdłuższym szynkwasie w Polsce no i udałem się tamże, by to zobaczyć, po czym dość szybko wyszedłem (nie dopiwszy nawet szklanki EB ), gdyż trzem "tójkątom" jakoś nie udało mnie się namówić na pobyt na tamtejszej płatnej dyskotece. Używając ich słów wy......em z tych Kazamatów.
                                Poźniej po ich zdechnięciu odbywały się tam też fajne koncerty. Pamiętam świetny występy Kultu oraz Fugazi.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎