Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Co stoi za Tyskim ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 5002

    #46
    grzeber napisał(a)
    A może by tak zamknąć ten temat panie adminie ?
    Chyba zabrnął on trochę za daleko
    Myslę, że forum jest nie tylko dla gładkich wypowiedzi, ale również dla ścierających się poglądów, czyż nie?
    5420 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2869

      #47
      Nie chodzi mi o przyczynę sporu tylko o poziom niektórych wypowiedzi np. :
      "jesteś żałosny, szkoda słów"
      "brzydzę się takimi jak Ty"
      "Twierdzisz że jestem żałosny , a ja stwierdziłem że jesteś ŚMIESZNY"
      "jesteś oszustem i tyle"

      Dotychczas wypowiedzi na forum prezentowały dosyc wysoki poziom i myślę, że warto byłoby to kontynuować.
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 5002

        #48
        grzeber napisał(a)

        Dotychczas wypowiedzi na forum prezentowały dosyc wysoki poziom i myślę, że warto byłoby to kontynuować.
        Masz rację, ale niektórych uczuć nie da się podciągnąć pod wyższe sfery
        5420 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • sklep-piwowar
          Senior
          • 10-2002
          • 559

          #49
          Wracając do tematu ,to promocja dopiero od kilku dni jest w Lublinie

          Comment

          • master_luki
            Senior
            • 02-2002
            • 154

            #50
            Latarnik napisał(a)
            Bo brak Ci argumentów.
            Jeśli wykorzystasz tę promocję w sposób jaki podałeś to jesteś oszustem i tyle
            Jestem na Forum od bardzo dawna,rzadko zabieram głos,ale dla mnie jesteś następnym OSZOŁOMEM .
            Odwal się od Audika i leć w kosmos.
            Jak Ci sie nie podobaja zasady promocji to pisz do KP.
            Zdrowie NOEMALNYCH

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23809

              #51
              Człowiek wyjdzie na piwo a tu taka chryja.

              Latarniku - muszę stwierdzić, że posunąłeś się za daleko w swych bezpodstawnych oskarżeniach. Szczególnie że wyżej:
              Audi napisał(a)
              Nie,klienci sami mi dają kontry.Nie mogę sobie pozwolić na sprzedaż piwa bez kontry Tam jest data ważnośći.
              Jak chcesz to załóż wątek o tym co sądzisz o tego typu promocjach ale bez osobistych przytyków i bezpodstawnych oskarżeń. W przeciwnym wypadku będę usuwał tego typu wypowiedzi.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Latarnik
                Premium Lamplighter
                • 06-2004
                • 5002

                #52
                Może wypiłem wczoraj o jedno piwo za dużo. Przepraszam!!!(Za słowa nie za piwo)

                Ale w życiu nie widziałem klienta, który sam nie nagabywany odkleja kontrę i daje sprzedawcy. I tu pojawia się kombinowanie i wykorzystywanie stanowiska dla osiągnięcia korzyści materialnej.
                Ciekawe jak czują się Ci, którzy nie mają takiej możliwości a też próbują uzbierać jakieś hasło.
                Jeśli tego nie widzicie to bardzo mi przykro.
                5420 kapsli z wypitych piw
                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                Comment

                • iommi
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1522

                  #53
                  W sumie ja też jestem żałosny i mogę wzbudzać obrzydzenie - wynika z lektury wypowiedzi kolegi Latarnika. Dlaczego? Bo mam znajomego, znajomy ma sklep i w przypadku każdej takiej promocji zaopatruję się w kontry, kapsle, etykiety itp. właśnie u niego.
                  On odkleja ze zwrotów (pyta też czasami klientów czy "grają", jeśli nie to przejmuje kontrę) i chomikuje je dla mnie. Ja wysyłam i nawet kilka razy zdarzyło mi się wygrać jakieś pomniejsze duperele.
                  Zresztą sądzę, że w taki sposób postępuje wielu z nas, bo to przecież jeden ze sposobów zdobywania gadżetów piwnych, absolutnie legalny zresztą. Tyle...
                  Last edited by iommi; 28-11-2004, 11:42.
                  *****************************

                  Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                  *****************************

                  Comment

                  • albeertos
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2313

                    #54
                    W sumie nie bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi Latarnikowi...
                    Audio jest właścicielem sklepu i butelki (pełne czy puste) będące w jego sklepie są jego własnością. Może z nich zrobić dowolny użytek - stłuc, rozdać, sprzedać, oddać na skup, wymienić na pełne, wreszcie odklejać kontry i wysłać w konkursie. Klient oddając butelką razem z kontrą dobrowolnie rezygnuje z uczestnictwa. I tyle.

                    A że zasady konkursu są chore - osobna sprawa.
                    (_)>
                    Nigdy się nie poddawaj!!!
                    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                    Lech jest tam gdzie jego wiara
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 5002

                      #55
                      iommi nie jesteś "żałosny", to okreslenie jest zarezerwowane tylko do konkretnego posta Audi i nic poza tym.

                      albeertos - masz całkowitą rację pisząc o własności. Ale ja cały czas zwracam uwagę na branie kontr od klientów, którzy właśnie kupili piwo, czyli stało się ich własnością. Ze zwrotami może robić co chce są juz jego. Dalej uważam, że sprzedawca nie powinien nagabywać klientów o kontry.
                      5420 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • albeertos
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 2313

                        #56
                        Latarnik napisał(a)
                        Dalej uważam, że sprzedawca nie powinien nagabywać klientów o kontry.
                        Audi nic nie napisał że nagabuje klientów o kontry. Wspomniał, że sami mu dają:

                        Audi napisał(a)
                        Nie,klienci sami mi dają kontry.Nie mogę sobie pozwolić na sprzedaż piwa bez kontry Tam jest data ważnośći.
                        (_)>
                        Nigdy się nie poddawaj!!!
                        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                        Lech jest tam gdzie jego wiara
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 5002

                          #57
                          albeertos napisał(a)
                          Audi nic nie napisał że nagabuje klientów o kontry. Wspomniał, że sami mu dają:
                          Widzą w jego oczach taką potrzebę
                          5420 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            #58
                            Latarnik napisał(a)
                            Kombinatorem to jest tu Audi

                            Zbiera kontretykiety nie płacąc za piwo, to jest nie w porządku, wstydź się Audi
                            Podejrzewam,że ty mając takie możliwości jak Audi robiłbyś to samo.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 5002

                              #59
                              kiszot napisał(a)
                              Podejrzewam,że ty mając takie możliwości jak Audi robiłbyś to samo.
                              Masz prawo tak podejrzewać, ale odnoszę wrażenie, że oceniasz innych wedle siebie.
                              5420 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23809

                                #60
                                Prosiłem o coś, nieprawdaż?
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎