Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Rybnicki Full - tajemnicza promocja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    Rybnicki Full - tajemnicza promocja

    Wpadła mi w ręce ulotka z nową promocją Rybnickiego Fulla - do wygrania firmowe zapalniczko-otwieracze, koszulki i karty do gry. Promocja trwa ponoć od 8 sierpnia. ale przyznam szczerze. że w sklepach Rybnika jej nie zauważyłem. Co ciekawe z ulotki nie wynika, jakie są jej zasady...
    Jeśli dodamy do tego, że na rynku pojawiło się podobno nowe piwo Strzelca (Rybnicki Strong, 7,8 proc., w sklepach też go nie ma), mamy tradycyjny już obraz promocji w stylu Strzelca, czyli nikt nic nie wie...
    Last edited by iommi; 12-08-2005, 11:41.
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************
  • Richat
    Junior
    • 08-2005
    • 7

    #2
    Już się ta promocja rozkręciła.Widziałem w kilku sklepach.Należy kupić odpowiednio 3 Full`e = zapalniczko-otwieracz, 5 full`i = karty do skata, 7 full`i + 1 strong = koszulka.

    Comment

    • R_F
      Senior
      • 11-2003
      • 159

      #3
      Wrzucam wam plakacik z tej promocji ;-]
      Attached Files
      Last edited by R_F; 02-09-2005, 20:29.

      Comment

      • pawelek59
        Senior
        • 04-2003
        • 195

        #4
        kupiłem pod koniec ubiegłego roku "rybnickiego fulla", który miał na czołowej etykiecie napis na czerwonym tle "gratis", natomiast kontra zaklejona była białą kartką. Teraz po wypiciu i odmoczeniu etykiety na kontrze ukazał się napis, również na czerwonym tle "produkt nie na sprzedaż"?! chyba się sfrajerowałem

        Comment

        • iommi
          Senior
          • 07-2003
          • 1522

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pawelek59
          kupiłem pod koniec ubiegłego roku "rybnickiego fulla", który miał na czołowej etykiecie napis na czerwonym tle "gratis", natomiast kontra zaklejona była białą kartką. Teraz po wypiciu i odmoczeniu etykiety na kontrze ukazał się napis, również na czerwonym tle "produkt nie na sprzedaż"?! chyba się sfrajerowałem
          To pozostalosc po promocji 4 piwa + 1 gratis. Faktycznie sprzedawcy namietnie rozrywali tekturki laczace butelki i sprzedawali je osobno...
          *****************************

          Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

          *****************************

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19165

            #6
            swoją drogą RU ma dość siermiężne te promocje. jakoś nie dziwi mnie w tym kontekście rezygnacja szefowej marketingu

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎