Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wojak + kasa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • BEERBOYS1998
    Senior
    • 03-2003
    • 119

    Wojak + kasa

    w promocyjnie oznaczonych puszkach mogą znajdować się banknoty 20-złotowe

    pełny regulamin: http://www.browarbelgia.pl/pl/files_..._regulamin.pdf

    jeden taki banknot znalazłem wczoraj w piwie zakupionym w krakowskim Geant
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    e, zalewasz... myślałem, że to ściema już serio: jestem pod wrażeniem, chyba zacznę pić wojaka...

    Comment

    • BEERBOYS1998
      Senior
      • 03-2003
      • 119

      #3
      no właśnie, nie

      nie powiem, bo mam szczęście w różnych tego typu losowaniach ale wczoraj mnie wgięło, robie puszką "pstt", chce przechylić i ... cud, nie leci nic, a w środku jakiś zwitek w osobnej komorze, wszystko tak sciemnione jakby normalnie była pełna pucha, później "poczęstowałem" kolesia, który też się zdziwił, że puszka ciężka a ... pusta

      z jednej strony się ucieszyłem, a drugiej nie, bo chciałem na szybko jeszcze jedno zrobić a tak musiałem stać w sporej kolejce do baru

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        #4
        Lypa. Wczoraj liczyłem na dofinansowanie (tylko dlatego kupiłem puszkę), a tu tylko piwo
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
          Lypa. Wczoraj liczyłem na dofinansowanie (tylko dlatego kupiłem puszkę), a tu tylko piwo
          to ja nie liczę, że w co drugiej puszcze będzie...

          Comment

          • darko
            Senior
            • 06-2003
            • 2078

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BEERBOYS1998
            no właśnie, nie

            nie powiem, bo mam szczęście w różnych tego typu losowaniach ale wczoraj mnie wgięło, robie puszką "pstt", chce przechylić i ... cud, nie leci nic, a w środku jakiś zwitek w osobnej komorze, wszystko tak sciemnione jakby normalnie była pełna pucha, później "poczęstowałem" kolesia, który też się zdziwił, że puszka ciężka a ... pusta

            z jednej strony się ucieszyłem, a drugiej nie, bo chciałem na szybko jeszcze jedno zrobić a tak musiałem stać w sporej kolejce do baru
            Czyli puszka była ciężka i twarda, ale bez płynu w środku? Idę do sklepu sprawdzić, która nie chlupocze

            Comment

            • BEERBOYS1998
              Senior
              • 03-2003
              • 119

              #7
              wydaje mi się że płyn jest w komorach przy ściankach i w dotyku niczym się nie rózni od innych puszek, pewnie wagowo jest też podobnie, bo by sobie cwaniaczki z hurtowni "wyłowili" właściwe puchy

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #8
                patent wymyślili goście nie z Polski, ale to nie znaczy, że tak łatwo da się namierzyć właściwą puszkę.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  #9
                  ale w wielu hurtowniach już zamontowano bramki z aparatami do prześwietlania jak na lotniskach/przejściach granicznych, żeby sobie poprawić płynność finansową
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎