Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Carlsberg za grosze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Carlsberg za grosze

    Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek i nazwać dość oryginalnie promocję, bo jest odmienna od wcześniejszych.

    Tym razem piwo po 89 groszy za puszkę 0.33 lub w sześciopaku (w krakowskich Baryłeczkach solo po 90 gr, ale w zestawie taniej). Dostrzeżone na Miodowej 13 i Baryłeczce na Prądnickiej. W Świecie pIwa nie dostrzegłem...
    aaa, termin jak w poprzednich marketowych do lutego.
    Last edited by e-prezes; 05-01-2007, 14:49.
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
    Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek i nazwać dość oryginalnie promocję, bo jest odmienna od wcześniejszych.

    Tym razem piwo po 89 groszy za puszkę 0.33 lub w sześciopaku (w krakowskich Baryłeczkach solo po 90 gr, ale w zestawie taniej). Dostrzeżone na Miodowej 13 i Baryłeczce na Prądnickiej. W Świecie pIwa nie dostrzegłem...
    aaa, termin jak w poprzednich marketowych do lutego.
    Czyli mniemam ,że to oryginal...,bo nie zauważyłem ,by teraz puszkowali w 0.33 l w Polsce
    Last edited by Pogoniarz; 05-01-2007, 14:52.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      Wiesz co, nie sprawdziłem... jakoś to piwo nie jest w stanie mnie zainteresować nawet za tę cenę

      Comment

      • kham
        Senior
        • 01-2006
        • 751

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
        Czyli mniemam ,że to oryginal...,bo nie zauważyłem ,by teraz puszkowali w 0.33 l w Polsce
        Wersje 0,33 widziałem głównie w strefach wolnocłowych na promach. Pewnie przestrzelili się z zapotrzebowaniem.

        Comment

        • banaszek
          SłabyUżytkownik
          • 02-2005
          • 617

          #5
          W Warszawie 0,33 Carlsberga można kupić i nigdy nie wydawało mi się to dziwne, normalnie, panie, w supermarkecie Byłbym mile zaskoczony gdybym zobaczył Tuborga. Ale to opowieść na inny wieczór.


          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            Wiesz co, nie sprawdziłem... jakoś to piwo nie jest w stanie mnie zainteresować nawet za tę cenę
            W pełni Ciebie trybię


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • remfire
              Senior
              • 03-2004
              • 1334

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
              Czyli mniemam ,że to oryginal...,bo nie zauważyłem ,by teraz puszkowali w 0.33 l w Polsce
              Na temat smaku nie zabieram głosu , ale puszki 0,33 Carlsberga są dostępne od co najmniej wiosny ub.r. . Ciekawostka jest tylko to że jest na nich adnotacja że nie sa przeznaczone do sprzedaży detalicznej ( i zapewne dlatego nie posiadają kodu paskowego na puszce) . Sprzedawane są jednak w wielopakach np po 6 lub 24 szt.


              Jeśli sprzedawane są na sztuki to jest to co najmniej dziwne - chyba że to nowy wypust , ale sądząc po dacie przydatności myśle że to raczej te puszeczki.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #8
                Gdyby były tylko na Miodowej to bym się nie dziwił. Z pewnych względów nie powiem dlaczego, ale skoro są też we Frajdzie... ja nie twierdzę, że to te same (czyli z Danii).

                Comment

                • remfire
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1334

                  #9
                  Ta którą mam nie jest z Danii - napisano na niej, że wyprodukowano przez Carlsberg Polska - oczywiście w Warszawie na Bokserskiej

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    #10
                    Takie też odniosłem wrażenie... Czyżby C-O pomyliło się popytem na to piwo? Szczerze powiedziawszy nigdy nie widziałem puszek 0.33 i tylko dlatego się zainteresowałem. Owszem na forum były posty, ale w tamtym czasie mi umknęły.
                    Tak wogóle, cena za piwo wychodzi strasznie niska, więc wynika z tego że przeliczyli się ze zbytem.
                    Last edited by e-prezes; 05-01-2007, 19:34.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎