Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Warka - wspieram mój klub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petrus
    Senior
    • 10-2002
    • 381

    Warka - wspieram mój klub

    WARKA - "wspieram mój klub" - już wkrótce (start 01-03) pod takim hasłem rozpocznie się wielka akcja promocyjna mająca na celu wsparcie dziewięciu najlepszych pod względem piłkarskim oraz kibicowskim śląskich klubów piłkarskich!
    Dzięki staraniom Zarządu Klubu jednym z beneficjentów tej akcji jest Ruch Chorzów

    Od 01 marca do 15 czerwca 2007 roku w detalicznej sieci sprzedaży na terenie województwa śląskiego będzie można zakupić piwo WARKA w specjalnie oznaczonych opakowaniach promocyjnych.

    Każdy konsument (kibic), który kupi WARKĘ, znajdzie pod kapslem kod składający się z cyfr i liter. Kod trzeba będzie wpisać przy nazwie wspieranego klubu na specjalnie tworzonej na potrzeby akcji stronie: www.wspierammojklub.pl
    strona internetowa zostanie uruchomiona pod koniec lutego).

    Co można zyskać?
    10 groszy z każdej butelki WARKI trafi do kasy danego klubu (Ogółem do rozdysponowania na potrzeby wszystkich klubów jest co najmniej 400 tysięcy złotych!), a konsumenci (kibice) dostaną niepowtarzalną możliwość zdobycia unikalnej koszulki wspieranego klubu z podpisami piłkarzmi.
    Poza tym pięć klubów, które otrzymają największą liczbę głosów (na zakończenie akcji w dniu 15-06), otrzyma możliwość zorganizowania opraw meczów wartych 10 tysięcy złotych!

    Oprócz Ruchu Chorzow w akcji będą uczestniczyć konsumenci piwa-kibice następujących drużyn: Odra Wodzisław, Polonia Bytom, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec,GKS Jastrzębie GKS Katowice, Szczakowianka Jaworzno i GKS Tychy.
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petrus
    ...Oprócz Ruchu Chorzow w akcji będą uczestniczyć konsumenci piwa-kibice następujących drużyn: Odra Wodzisław, Polonia Bytom, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec,GKS Jastrzębie GKS Katowice, Szczakowianka Jaworzno i GKS Tychy.
    Już widzę jak Kiszot z poświęceniem sączy Warkę
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
      Już widzę jak Kiszot z poświęceniem sączy Warkę
      Nie śmiej sie ostatnio Warka naprawdę się poprawiła.Jest lepsza jak kiedyś.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
        Nie śmiej sie ostatnio Warka naprawdę się poprawiła.Jest lepsza jak kiedyś.
        Prawie tak bardzo jak Harnaś

        Comment

        • mavic
          Junior
          • 07-2005
          • 2

          #5
          a jakies limitowane etykiety z tym sa?

          Comment

          • Petrus
            Senior
            • 10-2002
            • 381

            #6
            Strona do promocji ruszyła dopiero dzisiaj.

            Comment

            • iommi
              Senior
              • 07-2003
              • 1522

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
              Nie śmiej sie ostatnio Warka naprawdę się poprawiła.Jest lepsza jak kiedyś.
              No panowie, UZNANIE NA ŚLĄSKU!
              *****************************

              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

              *****************************

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                #8
                Jak toś ma zbedne kody to prześlijcie je do mnie na PW-głosuje na "Niebieskie PSY"
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • marian1920
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 1333

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa
                  Jak toś ma zbedne kody to prześlijcie je do mnie na PW-głosuje na "Niebieskie PSY"
                  i bardzo dobrze a Niebiescy wygrali dzisiaj

                  Comment

                  • szopyn
                    Member
                    • 03-2004
                    • 41

                    #10
                    Ja Też z chęciom Przyjme jakieś kody które nie są nikomu potrzebne :P a piłką sie nie interesuje
                    Piwo z Tobą, piwo wszędzie, nie porzuci, zawsze będzie

                    Comment

                    • Petrus
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 381

                      #11
                      Dopiero dzisiaj nastąpił wysyp w Gliwicach tej promocji która jest dostepna w wielu mniejszych sklepach.Plakat na sklepach wygląda tak;
                      Attached Files

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petrus
                        Dopiero dzisiaj nastąpił wysyp w Gliwicach tej promocji która jest dostepna w wielu mniejszych sklepach.Plakat na sklepach wygląda tak;
                        Czyżby Carlsberg przyłączył się do promocji Warki ?

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #13
                          Jeśli macie jakieś info nt ilości kodów na rewersch kapsli (tzn ilośc różnych kodow a nie caly naklad tych kapsli - oczywiście) to prosze mnie oświecić. Ostatnio przeszedłem na region w zbieraniu kapsli i kapsle wareckie kręcą mnie teraz mocniej jednak obawiam się że ilość rewersów może być tradycyjnie jak w dotychczasowych seriach minimum trzycyfrową liczbą. Oczywiście wysłałem zapytanie poprzez podaną stronę www ale z pewnościa zostanę olany centralnie i potraktowany jako cwaniak próbujący pod płaszczykiem niewinnego kolekcjonera wyłudzić sekretne informacje które zostaną wykorzystane do przechwycenia calej puli nagród poprzez wydrukowanie w znajomej drukarnii pełnego zestawu kapsli, więc nie liczę na odpowiedż ze strony GŻ. JEDNOCZEŚNIE PROPONUJĘ WYMIANĘ ZA OWE KAPSLE . Wzamian oferuję sporo kapsli z dotychczasowych serii rewersów - głownie z browarów CO. Wszelkie info nt samej wymiany proszę podeslać na maila lub PW.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎