Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Żubr + otwieracz, żubr + smycz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • witekk
    Member
    • 03-2007
    • 60

    Żubr + otwieracz, żubr + smycz

    Do szesciu piw butelkowych otwieracz (z natury otwarty), do pieciu piw butelkowych smycz. Nie wiem, czy to super rarytas, ale promocja jest promocja
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    Napisz jeszcze, czy ta promocja jest w jakiejś sieci sklepów, czy jest jakiś oficjalny plakat informujący o promocji.

    Comment

    • witekk
      Member
      • 03-2007
      • 60

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
      Napisz jeszcze, czy ta promocja jest w jakiejś sieci sklepów, czy jest jakiś oficjalny plakat informujący o promocji.
      To chyba raczej lokalna promocja, widzialem ja jak na razie w niewielkim sklepie u siebie. Plakat informujacy jest jak najbardziej tylko nie wiem jaki on powinien byc, aby byl oficjalny

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika witekk Wyświetlenie odpowiedzi
        Plakat informujacy jest jak najbardziej tylko nie wiem jaki on powinien byc, aby byl oficjalny
        Oficjalny to ten, na którym przy zdjęciu np. otwieracza jest przelicznik X.......
        Last edited by robox; 27-02-2008, 11:44.

        Comment

        • witekk
          Member
          • 03-2007
          • 60

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
          Oficjalny to ten, na którym przy zdjęciu np. otwieracza jest przelicznik X.......
          To tak, jest taki. Tylko cyfry 5 i 6 sa napisane markerem w przygotowanej do tego bialej ramce wiec pewnie rozne sklepy beda sobie same ustalaly w zaleznosci od tego ile akurat Zubra lezakuje w magazynach i za moment straci date waznosci

          Zubr na polce sie nalezy

          Comment

          • ARTHUR
            Senior
            • 07-2004
            • 2338

            #6
            Masz może zdjęcie i dokładnie w jakim sklepie tą promocje widziałeś.

            Comment

            • witekk
              Member
              • 03-2007
              • 60

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR Wyświetlenie odpowiedzi
              Masz może zdjęcie i dokładnie w jakim sklepie tą promocje widziałeś.
              Zdjecia nie mam... a sklep jest u mnie w miescie, przy drodze nr 72.

              Comment

              • ARTHUR
                Senior
                • 07-2004
                • 2338

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika witekk Wyświetlenie odpowiedzi
                Zdjecia nie mam... a sklep jest u mnie w miescie, przy drodze nr 72.
                Dokładnie chodzi o nazwę tego sklepu jaki to jest?

                Comment

                • witekk
                  Member
                  • 03-2007
                  • 60

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dokładnie chodzi o nazwę tego sklepu jaki to jest?
                  Nie ma on specjalnej nazwy, nie jest to zadna siec... zwykly samoobslugowy, niewielki sklep w malym miescie

                  Comment

                  • esperal
                    Junior
                    • 01-2005
                    • 10

                    #10
                    W sklepie osiedlowym w mojej mieścinie (Konstantnów Ł.) tydzien temu była taka promocja, ze do 2 puch Żubra smycz gratis. Ale to chyba nie była żadna oficjalna akcja, a zachęta bo do konca terminu ważności zostały 2 tyg.

                    Comment

                    • ARTHUR
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 2338

                      #11
                      Dzisiaj własnie pochodziłem po moim mieście i nikt w żadnym sklepie nie słyszał o takiej promocji Żubra.
                      Niewiem może ukaż się ona póżniej.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎