Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Lidl - Grafenwalder Hefe Weissbier 5l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hudzitson
    Member
    • 12-2009
    • 36

    #76
    Od czego zalezy czy w danym LIDLu jest pszeniczniak w małej puszce
    Z tego co wiem, to nie zbyt dużo LIDLów ma pszeniczne w puszkach 0,5 l.
    Last edited by hudzitson; 25-07-2010, 14:19.

    Comment

    • Cez
      Senior
      • 01-2003
      • 1789

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hudzitson Wyświetlenie odpowiedzi
      Od czego zalezy czy w danym LIDLu jest pszeniczniak w małej puszce
      Z tego co wiem, to nie zbyt dużo LIDLów ma pszeniczne w puszkach 0,5 l.
      Od polityki firmy.
      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        #78
        Od kierownika sklepu. Każdy market działa w ten sposób, że jest ogólna oferta w centrali i z tej oferty poszczególne sklepy zamawiają asortyment.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • hudzitson
          Member
          • 12-2009
          • 36

          #79
          Muszę się pochwalić mini kega dziś zakupiłem i jestem bardzo zadowolony, piwo w smaku bdb. Dla porównaniu mogę powiedzieć, że zwykłego Grafenwaldera pils z puszki 0,5L nie da sie pić a pszeniczniak mini KEG jest

          Comment

          • trzcina_pt
            Member
            • 05-2007
            • 32

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
            A według mnie to i tak jeden szajs. Ostatnio kupiłem sobie tego pszeniczniaka w małej puszce i niestety nic się nie zmieniło. Tak jak z dużej puchy, ten sam chemiczny posmak i brak wyrażnych nut słodu pszenicznego. Nie wiem co oni robią z tym piwem, że to tak straszna cienizna jest. Chyba najgorszy Weizen, jaki kiedykolwiek piłem. A szkoda.
            Kiedy i gdzie kupowałeś to piwo w 0,5 l. puszkach?

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika trzcina_pt Wyświetlenie odpowiedzi
              Kiedy i gdzie kupowałeś to piwo w 0,5 l. puszkach?
              Bywa w Lidlach.
              Kupiłem dziś dwie puszeczki 5l . Kto ich używa w piwowarstwie? Nadal jesteście zadowoleni?
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • hudzitson
                Member
                • 12-2009
                • 36

                #82
                ja wczoraj przesmakowałem, a dzis dokupiłem sobie jeszcze jedną puszeczke 5l. ;D

                Comment

                • bielok
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 338

                  #83
                  Cześć

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kupiłem dziś dwie puszeczki 5l . Kto ich używa w piwowarstwie? Nadal jesteście zadowoleni?
                  Seta chyba nie ma się co łudzić -zardzewieją jak inne puszki .... ale gdyby nie rdzewiały daj znać
                  anioły śmierdzą potem
                  żrą kiełbasę
                  mają w dupie żywych

                  Comment

                  • kentaki
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 452

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kentaki Wyświetlenie odpowiedzi
                    Spokojnie da się ją używać. Ja osobiście ten model już 3 raz napełniłem i do tej pory wszystko jest ok. Gumowy korek (to ważne, bo są też plastikowe, które z reguły sie urywaja, ale można je zastąpić np. uszczelką z BA) nawet łatwo wyjąć, puszkę i korek dezynfekuje wrzątkiem. Podobne puszki po piwach jakie można było zakupić w innych dyskontach również sprawują się bez zarzutów i nie potrzeba do nich pompki bo maja zaworek u dołu. Polecam mi jeszcze żadna nie zardzewiała i nie straciła szczelności.
                    Potwierdzam, nadal używam, jestem zadowolony, praktycznie ich żywotność kończy się wtedy gdy prze gazujemy piwo i się zdeformuje. Ale wtedy są gejzery, że hoho .

                    Comment

                    • tbasznianin
                      Junior
                      • 08-2010
                      • 7

                      #85
                      Tak przeglądam gazetkę z lidla i od 27 września będzie tydzień alpejski i 5cio litrowa puszka pszeniczaniaka GRAFENWALDER za 34.99

                      Comment

                      • hudzitson
                        Member
                        • 12-2009
                        • 36

                        #86
                        u mnie w Lidlu jest jeszcze kilka puch 5l pszeniczniaka za 29.90 z wakacji.

                        Comment

                        • leszektrebacz
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 126

                          #87
                          Carlsberg butelka 0,66 tylko 2,22PLN.Chyba nikt nie pobije tej ceny!!!
                          https://www.facebook.com/Etykiety-Pi...8083177539645/
                          http://www.facebook.com/leszek.trebacz
                          http://picasaweb.google.co.uk/beerlabel2010

                          Comment

                          • hudzitson
                            Member
                            • 12-2009
                            • 36

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leszektrebacz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Carlsberg butelka 0,66 tylko 2,22PLN.Chyba nikt nie pobije tej ceny!!!
                            Dobrze Panie kolego, ale powiedz mi co w nosi Twa wypowiedź do tego tematu;/ Takiego sikacza jak Carlsberg chyba nikt z nas nie kupuje, no chyba że chce mieć kłopoty żołądkowe po takiej dawce chemii.

                            pozdrawiam


                            ps. podobno od dziś Grafenwalder pszeniczny mini keg tylko 22zł!!
                            Last edited by hudzitson; 22-11-2010, 16:04.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leszektrebacz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Carlsberg butelka 0,66 tylko 2,22PLN.(...)
                              Desperacja ciebie zmusiła do poszukiwania jak najtańszego sikacza?
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • leszektrebacz
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 126

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                                Desperacja ciebie zmusiła do poszukiwania jak najtańszego sikacza?
                                Nie trzeba być zdesperowanym żeby kupić sobie butelkę ,chociaż by po to żeby zdobyć etykietę czy kapsel.
                                Pozdrawiam wyśmiewaczy sikaczy
                                https://www.facebook.com/Etykiety-Pi...8083177539645/
                                http://www.facebook.com/leszek.trebacz
                                http://picasaweb.google.co.uk/beerlabel2010

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎