Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Lidl - Grafenwalder Hefe Weissbier 5l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baania
    Senior
    • 10-2009
    • 317

    A masz porównanie smaku piwa z kega i piwa z puszki 0,5l? Bo ja zawsze piłem tylko te w puszkach i jestem ciekawy, czy większe jest smaczniejsze? (Bo puszka bardziej opłacalna - między 1,79zł a 2,19zł za sztukę)
    Podcast o piwie
    Podcast o piwie | Facebook

    Comment

    • Page_Hamilton
      Junior
      • 12-2010
      • 4

      Niestety, w Łodzi jeszcze nie spotkałem się z mniejszymi, niż keg.

      Comment

      • baania
        Senior
        • 10-2009
        • 317

        Ja w Szczecinie szukałem kilka razy tego piwa i okazało się, że było upchane gdzieś na dziale chemicznym. Warto dokładnie obejść cały sklep i szukać złotej puszki
        Podcast o piwie
        Podcast o piwie | Facebook

        Comment

        • podswierkiem
          Senior
          • 11-2010
          • 796

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baania Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja w Szczecinie szukałem kilka razy tego piwa i okazało się, że było upchane gdzieś na dziale chemicznym. (...)
          To pewnie przez ten górny zaworek.
          "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
          Niechybnie brakuje tam nas!
          Od stania w miejscu niejeden już zginął,
          Niejeden już zginął kwiat!"

          Comment

          • hudzitson
            Member
            • 12-2009
            • 36

            Ja mogę potwierdzić ów historie że piwko grafenwalder pszeniczny z mini kega 5l smakuje o niebo lepiej niż te z małych puszek pszeniczniaki. To z małych 0,5l jest bardzo wodniste, ale mimo to jak na swoją cene 1,79zł za sztukę idealne.

            Małe puszki 0,5l zdarzają się od czasu do czasu (3 razu do roku jakos) we wszystkich Lidlach w Polsce w tym samym czasie i zawsze kosztują 1,79zł.

            Mini kegi 5l natomiast można częściej spotkać, myśle ze 4-5 razy do roku we wszystkich Lidlach w Polsce w tym samym czasie, ale ich ceny skaczą w wakacje mini keg kosztował 35zł to kupiłem dwa, w październiku keg kosztował 31zł, a teraz ostatnio (w listopadzie chyba) na kilka dni z 31zł te pozostałe obniżyli na 22zł tez kupiłem dwa od razu taka okazja bardzo rzadko się zdarza!! Dziś w Lidlu widziałem ze podniesli te resztki z poprzednich miesięcy do 31 zł, moze dlatego ze sylwester się zbliza, a jak wiemy kazdy wtedy żłopie ile się da;p

            Regularnie odwiedzam Lidle w Toruniu i we Włocławku i we wszystkich w tym samym czasie są ww. piwka, dlatego zapewniam Was że musicie obserwować ten wątek (najlepiej subskrypcja) gdyz tutaj ludzie informują kiedy pojawia się jakikolwiek grafenwalder pszeniczny w Lidlaczu.
            Last edited by hudzitson; 30-12-2010, 23:06.

            Comment

            • baania
              Senior
              • 10-2009
              • 317

              Ja swego czasu widziałem te kegi za 60 - 70 zł jakoś. W każdym bądź razie cała paleta puszek wychodziła znacznie taniej od jednej beczułki. Dzięki za informację o smaku, będę szukał okazji
              Podcast o piwie
              Podcast o piwie | Facebook

              Comment

              • disko
                Member
                • 04-2010
                • 76

                U mnie mini-kegi pszenicy byly od dawna, a dzis zauwazylem promocje i wzialem ostatnia beczke za 27.99

                Comment

                • Kambol
                  Member
                  • 01-2008
                  • 41

                  Od 30 maja znów będą dostępne w lidlu piwa w 5 l minikegach. Cena 34.99zł.

                  Comment

                  • kamcio1990
                    Senior
                    • 11-2010
                    • 300

                    W gazetce promocyjnej Lidla też widziałem pszenice i pilsa, w cenie 34.99 zł. Na gazetce pisze że oferta ważna jest od 30 maja.
                    Także jak ktoś zobaczy je w Lidlu wcześniej niż 30 maja to prosiłbym o info.

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      To jakiś niskoalkoholowy wynalazek, ma aż 1% alkoholu
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • mfraczek
                        Member
                        • 05-2004
                        • 98

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kamcio1990 Wyświetlenie odpowiedzi
                        W gazetce promocyjnej Lidla też widziałem pszenice i pilsa, w cenie 34.99 zł. Na gazetce pisze że oferta ważna jest od 30 maja.
                        Także jak ktoś zobaczy je w Lidlu wcześniej niż 30 maja to prosiłbym o info.
                        znalazłem taką opinię:
                        Bottle: Small white airy head on a very light piss yellow beer. Smell is just a very light sweet smell with hint of malts. Taste is disgusting. Lots of articial sweets and no balance at all. Low body, medium carbo and watey mouthfeel/texture. Disgusting beer!

                        ocena: 2/20
                        fratschke

                        Comment

                        • hudzitson
                          Member
                          • 12-2009
                          • 36

                          Całkowicie nie zgodzę się z powyższą opinią w j. angielskim. Grafenwalder 5L pszeniczny bo o takim mowa w tym temacie jest bardzo porównywalny do Okocima pszenicznego. 35zł za 5L daje nam 3,5zl za 0,5L czyli calkiem przyzwoita cena. A co się dziejke gdy owe mini KEGI im nie schodza Cena spada do 30zll a czasem nawet do 20zł! Wtedy to jest szał, sam biore 3 szt.

                          pzdr

                          Comment

                          • disko
                            Member
                            • 04-2010
                            • 76

                            Opis z ratebeer przytoczony przez @mfraczek odnosi sie do piwa Finkbräu, Panaché, a nie do Grafenwaldera.

                            Comment

                            • mfraczek
                              Member
                              • 05-2004
                              • 98

                              dokładnie, wybrałem złą wypowiedź do zacytowania, sorry
                              fratschke

                              Comment

                              • Kambol
                                Member
                                • 01-2008
                                • 41

                                Czy ktoś już próbował napełniać te puszki z ostatniej promocji Lidla?
                                Na górze jest plastikowy zaworek (zdaje się że napowietrzający), niestety nie da się przez niego nalać nic do puszki. Trzeba całość wyrwać i zastąpić gumowym korkiem, czy jak?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎