Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

WOJAK gratis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krisp01
    Member
    • 12-2008
    • 32

    WOJAK gratis

    Kilka dni temu miła pani sprzedawczyni zaproponowała mi zakup kilku piw z Kompanii Piwowarskiej i otrzymanie promocyjnej puszki WOJAKA gratis. Pewnie nie kupiłbym WOJAKA z własnego wyboru, więc się skusiłem. Puszka ma pojemność 330 ml. Wzór dodałem - id:40577. Na razie jest pełna, nie wiem czy w najbliższym czasie dopadnie mnie taki kac by "to" ruszyć.
    Dzień bez piwa, to dzień stracony...
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krisp01 Wyświetlenie odpowiedzi
    Kilka dni temu miła pani sprzedawczyni zaproponowała mi zakup kilku piw z Kompanii Piwowarskiej i otrzymanie promocyjnej puszki WOJAKA gratis. Pewnie nie kupiłbym WOJAKA z własnego wyboru, więc się skusiłem. Puszka ma pojemność 330 ml. Wzór dodałem - id:40577. Na razie jest pełna, nie wiem czy w najbliższym czasie dopadnie mnie taki kac by "to" ruszyć.
    He,he.Co do wyrobów z KP to nie masz skrupułów a Wojakiem gardzisz.Usmiałem się po pachy.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Krisp01
      Member
      • 12-2008
      • 32

      #3
      Napisałem tylko, że nie wiem czy go spróbuję. Nie jestem smakoszem mocnych piw, puszkę wystawiłem jako produkt do wymiany, więc może ktoś będzie chciał koniecznie . Choć może zdarzyć się że zawartość nie doczeka się wymiany.
      Dzień bez piwa, to dzień stracony...

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krisp01 Wyświetlenie odpowiedzi
        Napisałem tylko, że nie wiem czy go spróbuję. Nie jestem smakoszem mocnych piw, puszkę wystawiłem jako produkt do wymiany, więc może ktoś będzie chciał koniecznie . Choć może zdarzyć się że zawartość nie doczeka się wymiany.
        A gdzie tu jest mocne piwo? Mocny to jest czerwony lub czarny Wojak.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • Krisp01
          Member
          • 12-2008
          • 32

          #5
          Dla mnie każe piwo o zawartości alkoholu ponad 5,8% jest mocne, wyczuwam tu chyba zawsze posmak czystego alkoholu. Myślę że jest tu dodawany by "wzmocnić" piwo (chyba Ameryki tu nie odkrywam?). Od mojego pobytu w Austrii w latach 1989-1994, kiedy to nauczyłem się pić piwo, traktuję go jako napój chłodzący, popijam nim posiłki, a czasem jeśli trochę przesadzę - wypijam kilka litrów za dużo. Ale najczęściej jest to piwo o zawartości alkoholu do 5,8%. Oczywiście czasem pijam jakiegoś Koźlaka czy Żubra, pewnie kiedyś wypiję i wszystkie Wojaki jakie są, ale jeśli komuś sprawi przyjemność otrzymanie puszki Wojaka Jasne Pełne 0,33 l, i w zamian otrzymam jakieś podstawki związane z morzem, statkami, marynarzami, meteorytami (meteorami) lub astronomią - na pewno będę zadowolony z takiej wymiany!
          Pozdrawiam i idę . Dla jasności: Janów Jasne Pełne.
          Dzień bez piwa, to dzień stracony...

          Comment

          • supersklep
            PiwBiz
            • 01-2005
            • 982

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krisp01 Wyświetlenie odpowiedzi
            Kilka dni temu miła pani sprzedawczyni zaproponowała mi zakup kilku piw z Kompanii Piwowarskiej i otrzymanie promocyjnej puszki WOJAKA gratis .
            U nas w sklepie ten promocyjny Wojak miał być dodawany raczej do Perły lub Tatry a nie do piw z KP


            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krisp01 Wyświetlenie odpowiedzi
              Dla mnie każe piwo o zawartości alkoholu ponad 5,8% jest mocne, wyczuwam tu chyba zawsze posmak czystego alkoholu.
              Twój próg to 5.8 %.Janów ma 5.6 % a Wojak 6 %.Musze ci pogratulować geniuszu.Przy 0.2 % rozróżnić smak piwa a smak alkoholu to trzeba być naprawde dobrym.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • anannka
                Junior
                • 01-2009
                • 2

                #8
                Witam wszystkich,

                a ma może ktoś zdjęcie tej puszeczki?

                Pozdrawiam,
                Ania

                Comment

                • granat862
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 945

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anannka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Witam wszystkich,

                  a ma może ktoś zdjęcie tej puszeczki?

                  Pozdrawiam,
                  Ania
                  Przecież w pierwszym poście kolega napisal że dodał do kolekcjonerstwa i podał id.
                  Problemy z czytaniem ze zrozumieniem
                  Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

                  Comment

                  • Stasiek
                    Senior
                    • 02-2007
                    • 608

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krisp01 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Puszka ma pojemność 330 ml. Wzór dodałem - id:40577.
                    O... to chyba pierwsza od bardzo dawna piwna puszka o pojemności 0,33.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika granat862 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anannka Wyświetlenie odpowiedzi
                    a ma może ktoś zdjęcie tej puszeczki?
                    Przecież w pierwszym poście kolega napisal że dodał do kolekcjonerstwa i podał id.
                    Problemy z czytaniem ze zrozumieniem
                    Oj, browar.biz jest na tyle rozbudowanym serwisem, że wcale nie łatwo jest trafić początkującemu forumowiczowie we właściwy dział, mimo że zna "id".
                    Podpowiem: http://browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=40577

                    Comment

                    • remfire
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 1334

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
                      O... to chyba pierwsza od bardzo dawna piwna puszka o pojemności 0,33.
                      Wcale nie od tak dawna. Ostatnio piłem Tyskie z puszki 0,33 z datą do grudnia 2008
                      A puszki 0,33 wypuszczał też w ostatnich latach Żywiec, Strzelec, Łomża i Carlsberg.
                      Pomysł z rozdawaniem ( promocją) takich puszeczek też nie jest nowością - stosował to m.in. Żywiec ( Freeq) i Strzelec.

                      A jeśli już ktoś będzie miał taka puszeczkę to proszę nie wyrzucać - chętnie przyjmę w podarku każdą ilość - niekoniecznie pełnych

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krisp01 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Myślę że jest tu dodawany by "wzmocnić" piwo (chyba Ameryki tu nie odkrywam?).
                        Odkrywać, nie odkrywasz, ale tak jak wielu przed Tobą się mylisz. Nuty alkoholowe świadczą o dodatkach niesłodowych i źle poprowadzonej fermentacji, ale nie mają nic wspólnego z mitycznym dolewaniem spirytusu.

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep Wyświetlenie odpowiedzi
                        U nas w sklepie ten promocyjny Wojak miał być dodawany raczej do Perły lub Tatry a nie do piw z KP
                        A to szczwane bestie. To jest bardzo ciekawa taktyka. Pierwszy raz się z tym spotykam, ale to jest genialne.
                        Last edited by kopyr; 16-02-2009, 22:30.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • remfire
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 1334

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                          A to szczwane bestie. To jest bardzo ciekawa taktyka. Pierwszy raz się z tym spotykam, ale to jest genialne.
                          Fachowe oko od razu widzi to czego inni nie zauważają
                          Co racja to racja, Freeqa rozdawali zupełnie za darmo i to bez konieczności kupowania czegokolwiek , ale rozdawania gratisowego piwa do piw konkurencji chyba faktycznie jeszcze nie było

                          Comment

                          • Krisp01
                            Member
                            • 12-2008
                            • 32

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                            Twój próg to 5.8 %.Janów ma 5.6 % a Wojak 6 %.Musze ci pogratulować geniuszu.Przy 0.2 % rozróżnić smak piwa a smak alkoholu to trzeba być naprawde dobrym.
                            Nie będę się czepiał szczegółów, ale jeśli przeanalizować to że nie można odróżnić zawartości alkoholu w piwie o zawartości 6% od tego 5,8%, to idąc za tym przykładem - można od oranżady (z zawartością 0% alkoholu), dodając po 0,1% alkoholu, przejść do np spirytusu 98% nie zauważając między czasie żadnego posmaku alkoholu. Zresztą sądząc po ilości potrzebnych do tego prób, pewnie większość forumowiczów nie odróżniłaby tych zmian. Tak na poważnie - tą granicę traktuję umownie, a mając dziś do wyboru tyle piw w każdym sklepie, wybieram raczej te z zawartością alkoholu poniżej 6%. Te 30 lat temu, jeśli jakieś piwo było w okolicy dostępne - to Leżajsk lub Kryształ z Perły. Można było wypić to co było w sklepie, albo nie pić piwa... Na szczęście to się już zmieniło, więc
                            Dzień bez piwa, to dzień stracony...

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎