Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Zestaw Lindemans - Alma

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • porek388
    Senior
    • 11-2008
    • 213

    Zestaw Lindemans - Alma

    Wczoraj w Almie we Wrocławiu w Pedecie zauważyłem (i zakupiłem) zestaw Lindemans : dwie butelki 0,75l jedna Faro druga Kriek + szklaneczka za 39 zł. Nie było to opisane jako promocja więc być może to cena regularna.
  • genea
    Senior
    • 02-2006
    • 1515

    #2
    To raczej nie promocja. W łódzkiej Almie też jest taki zestaw. Nawet zastanawiałem się czy nie kupić. Próbowałeś już tego piwa?
    Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
    Bractwo Piwne

    Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
    Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

    Comment

    • lisiewski
      Senior
      • 12-2009
      • 459

      #3
      Jeżeli w Almie widzieliście ten zestaw: http://smakpiwa.pl/Zestaw_Lindemans_...klanka-87.html to w porównaniu z ofertą sklepu internetowego jest to prawdziwa promocja.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lisiewski Wyświetlenie odpowiedzi
        Jeżeli w Almie widzieliście ten zestaw: http://smakpiwa.pl/Zestaw_Lindemans_...klanka-87.html to w porównaniu z ofertą sklepu internetowego jest to prawdziwa promocja.
        No proszę, czyli już można sprzedawać piwo przez internet?
        Pytanie jest z gatunku tych ironicznych.
        Ironicznych w stosunku do PARPA i może trochę do tych browarów, które zrobiły sprzedaż internetową, lecz szybko się wycofały. Jakoś przez ten cały czas sklepy internetowe z winem istniały... Ale już to wałkowaliśmy.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • genea
          Senior
          • 02-2006
          • 1515

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lisiewski Wyświetlenie odpowiedzi
          Jeżeli w Almie widzieliście ten zestaw: http://smakpiwa.pl/Zestaw_Lindemans_...klanka-87.html to w porównaniu z ofertą sklepu internetowego jest to prawdziwa promocja.
          Wydaje się podobny. Może to i promocja jednak dla mnie 40zł za szklankę to raczej "średnia"
          Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
          Bractwo Piwne

          Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
          Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

          Comment

          • porek388
            Senior
            • 11-2008
            • 213

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
            Próbowałeś już tego piwa?
            Krieka piłem z beczki na wrocławskim rynku - dobre piwo owocowe. Dzisiaj spróbuję Faro - powinno już być dobrze schłodzone.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lisiewski Wyświetlenie odpowiedzi
            Jeżeli w Almie widzieliście ten zestaw: http://smakpiwa.pl/Zestaw_Lindemans_...klanka-87.html to w porównaniu z ofertą sklepu internetowego jest to prawdziwa promocja.
            W Almie zamiast brzoskwiniowego jest Faro - reszta taka sama.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
            Może to i promocja jednak dla mnie 40zł za szklankę to raczej "średnia"
            Z tego co zauważyłem małe butelki Lindemans kosztują ok 10 zł a tutaj za 39 zł mamy jakby cztery małe butelki i dość ładny kielich dodatkowo. Może to nie promocja, ale cena jest akceptowalna.

            Comment

            • genea
              Senior
              • 02-2006
              • 1515

              #7
              Zobaczę czy będę miał kasę po najeździe na Żywiec i przewidywanych zakupach tamże
              Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
              Bractwo Piwne

              Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
              Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

              Comment

              • Mason
                Senior
                • 02-2010
                • 3280

                #8
                Alma Warszawa, ul. Zwycięzców 40 - zestaw 2x0,75 (Kriek, Faro) + pokal za 55pln
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19166

                  #9
                  Takie zestawy u dystrybutora kosztują po 55,90 zł, a czasem więcej, więc nie jest to żadna promocja.

                  Comment

                  • Gringo
                    Senior
                    • 07-2007
                    • 2151

                    #10
                    Ja w Katowicach (Alma) kupiłem za 39,90, i wydaje mi się że to była pomyłka z kodami kreskowymi bo w Krakowie widziałem za ok 60 PLN.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎