Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dax13
    Junior
    • 01-2012
    • 3

    Ja tam też za nim nie przepadam, ale w butelce i jeszcze chłodny jakoś wejdzie

    Comment

    • danhaj
      Senior
      • 04-2010
      • 619

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dax13 Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja tam też za nim nie przepadam, ale w butelce i jeszcze chłodny jakoś wejdzie
      Nawet nie pytam gdzie wejdzie...
      Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

      www.czechforum.pl

      Comment

      • Myszon007
        Senior
        • 02-2007
        • 1208

        Przed chwilą zakupiłem w Biedronce (Łódź, ul. Przędzalniana 124) 2 butle Leżajska Pszenicznego w cenie 1,69/szt. Data ważności warki to 16.06.2012. Jeżeli nie jest to jakaś trefna partia, to warto kupić cały karton - w rzeczonej Biedronce wystawiona jest cała paleta tego dobra. - nie wiem czy promocja obowiązuje w innych sklepach sieci.
        Last edited by Myszon007; 19-04-2012, 11:32.
        ♪♫

        Comment

        • mdrzymala
          Junior
          • 03-2012
          • 24

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007 Wyświetlenie odpowiedzi
          Przed chwilą zakupiłem w Biedronce (Łódź, ul. Przędzalniana 124) 2 butle Leżajska Pszenicznego w cenie 1,69/szt. Data ważności warki to 16.06.2012. Jeżeli nie jest to jakaś trefna partia, to warto kupić cały karton - w rzeczonej Biedronce wystawiona jest cała paleta tego dobra. - nie wiem czy promocja obowiązuje w innych sklepach sieci.
          To się chyba ktoś rąbnął z tą ceną w tej biedronce. W Legnicy dzisiaj kupiłem - ale za 2,69 a tego pszeniczniaka. Ważność warki taka sama - 16-6-2012

          Comment

          • forra6
            Senior
            • 11-2008
            • 413

            U mnie również 2.69zł (od zawsze). Ktoś pomylił 1 z 2ką na etykiecie, ciekawe co przy kasie jest nabite
            Don't trust nobody, It will cost you much too much
            Beware of the dagger, It caress you at first touch
            O, all small creatures, It is the twilight if the gods

            Comment

            • krankel
              Junior
              • 04-2012
              • 11

              tabakira Gliwice i Knurów żywiec Bock po 2,00 zł

              Comment

              • kamcio1990
                Senior
                • 11-2010
                • 300

                Guinness 0,33 l w Carrefourze jest za 3,68

                Comment

                • krankel
                  Junior
                  • 04-2012
                  • 11

                  witam ja chodze tylko do Polskich sklepów bo tam przynajmniej jest wybór w tabakierze jest ok 300 etykiet do wyboru

                  Comment

                  • tomolek
                    Hophead
                    • 05-2006
                    • 1752

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krankel Wyświetlenie odpowiedzi
                    witam ja chodze tylko do Polskich sklepów bo tam przynajmniej jest wybór w tabakierze jest ok 300 etykiet do wyboru
                    A do szkoły chodziłeś? Jeżeli tak to powinieneś wiedzieć, że przymiotniki piszę się z małej litery natomiast zdanie zaczyna z wielkiej. O interpunkcji zapewne też wspominali...
                    A temat jest nie o tym gdzie kto zakupy robi ale o promocjach cenowych.
                    Last edited by tomolek; 25-04-2012, 18:33.
                    www.ohbeautifulbeer.com

                    www.mateuszdrozdowski.pl

                    „Kwaśny Edi herbu Koreb

                    Comment

                    • forra6
                      Senior
                      • 11-2008
                      • 413

                      W Biedronce w Bochni Leżajsk Pszeniczny po 1.69zł, ALE w piątek kupiłem kilka sztuk z datą ważności do 16 czerwca, a wczoraj nieświadomie, jak się okazuje z datą do 4 maja, czyli są przemieszane.
                      Last edited by forra6; 29-04-2012, 07:48.
                      Don't trust nobody, It will cost you much too much
                      Beware of the dagger, It caress you at first touch
                      O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                      Comment

                      • delvish
                        Senior
                        • 11-2004
                        • 3508

                        W krakowskiej gazetce realowej m.in. Ożujsko - 2,99 zł / 0,33l; Mythos - 3,59 zł / 0,33l; Birra Moretti 6,49 zł / 0,66l.
                        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                        (Frank Zappa)

                        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                        Comment

                        • kranu
                          Member
                          • 03-2012
                          • 76

                          w Tesco kupiłem 12-pak Carlsberga w poręcznych puszeczkach 0,33L za 13,99zł (~1,16zł puszka)

                          Comment

                          • dyczkin
                            Serce w kolorze blaugrana
                            • 05-2011
                            • 3657

                            Kukurydza smakuje
                            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                            Moje warzenie // Piwny Wojownik

                            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                            Comment

                            • przemo70
                              † 1970-2019 Piwosz w Raju
                              • 05-2007
                              • 1501

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kukurydza smakuje
                              Przynajmniej nie musi gryźć
                              Save water, drink beer ...

                              http://www.parowozy.com.pl/
                              http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                              https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                              Comment

                              • kranu
                                Member
                                • 03-2012
                                • 76

                                W sumie to nie smakuje, ale taka puszeczka to akurat do wypicia na raz aby ugasić pragnienie, a następnie można otworzyć coś lepszego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎