Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • oczko21
    Member
    • 11-2014
    • 72

    Nie, niedobra. Lubię temat promocji cenowych, Lubie dowiedzieć się co nowego będzie w lidlu, Tesco czy innym ale wydaje mi się ze nie warto tutaj spamowac o tym ze Łomża jest w promocji po 2 zł zamiast 2,50 w normalnym sklepie. To samo dotyczy piw z biedronki i innych 'promocji' w których tanie piwo jest 50 gr tańsze.

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karpiowski Wyświetlenie odpowiedzi
      Właśnie wróciłem z Intermarche w Dąbrowie G. ul Legionów Pol.

      Kłos Wielozbożowy ma cenówkę 4.99, ale na kasie nabija 1.99 zł. Trochę jeszcze zostawiłem ;]
      Masz szczęście chłopie, u mnie normalnie stoi po 4,99.
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • HubertJ
        Senior
        • 05-2007
        • 188

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oczko21 Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie, niedobra. Lubię temat promocji cenowych, Lubie dowiedzieć się co nowego będzie w lidlu, Tesco czy innym ale wydaje mi się ze nie warto tutaj spamowac o tym ze Łomża jest w promocji po 2 zł zamiast 2,50 w normalnym sklepie. To samo dotyczy piw z biedronki i innych 'promocji' w których tanie piwo jest 50 gr tańsze.
        Co do Łomży- zgoda. Ale Cechowe Brown Ale za 1,49 pln to promocja, z najlepszym stosunkiem jakość/cena, od kilku stron tego tematu.

        Comment

        • forra6
          Senior
          • 11-2008
          • 413

          Jednak się zebrałem,wszystkie Cechowe po 1.49. Pszenice wywiało doszczętnie,reszta na wykończeniu
          Don't trust nobody, It will cost you much too much
          Beware of the dagger, It caress you at first touch
          O, all small creatures, It is the twilight if the gods

          Comment

          • oczko21
            Member
            • 11-2014
            • 72

            Nie uważam ze ono jest złe, wypiłem parę butelek. Nie rozumiem tego ze jak było po 2,50 to ktoś mógl go nie kupić bo za drogo a jak jest po 1,50 to od razu powód żeby specjalnie udać się do sklepu

            Comment

            • chechaouen
              Senior
              • 01-2011
              • 1180

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oczko21 Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie uważam ze ono jest złe, wypiłem parę butelek. Nie rozumiem tego ze jak było po 2,50 to ktoś mógl go nie kupić bo za drogo a jak jest po 1,50 to od razu powód żeby specjalnie udać się do sklepu
              No jak to nie rozumiesz? Jak wypijesz 100 to już jest 100 zł do przodu

              Comment

              • HubertJ
                Senior
                • 05-2007
                • 188

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oczko21 Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie uważam ze ono jest złe, wypiłem parę butelek. Nie rozumiem tego ze jak było po 2,50 to ktoś mógl go nie kupić bo za drogo a jak jest po 1,50 to od razu powód żeby specjalnie udać się do sklepu
                A kto napisał, że 2,5 to drogo a 1,5 jest ok? 1,5 to promocja na piwo, które wielu- także na forum- uważa za bardzo przyzwoite. A ten temat traktuje o promocjach, czyż nie?

                Comment

                • oczko21
                  Member
                  • 11-2014
                  • 72

                  Nie kwestionuje tego że to piwo jest tańsze i że uważacie je za przyzwoite, też tak uważam. Zauważyłem tylko ze ostatnio powstaje dużo nowych stron tematu w których jest mało interesującej treści a wiecej licytowania sie u kogo dane piwo jest parę groszy tańsze. U mnie cechowe po 2 zł, u mnie nie ma, a u mnie po 1,49, a łomża to po 2zł i jeszcze butelkę zwrotną można oddać. Najlepsze jest to że i tak w każdej biedronce jest inaczej, w większości tych piw juz w tej chwili nie ma i dopóki nikt sie sam nie przejdzie to sie nie dowie.

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                    Masz szczęście chłopie, u mnie normalnie stoi po 4,99.
                    Odwiedziłem dzisiaj polkowickie Intermarche, gdzie zakupiłem Wąsosze i Gościszewo.
                    Miałem sprawdzić Kłosa, ale zapomniałem .

                    Comment

                    • kostas
                      Senior
                      • 08-2014
                      • 212

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karpiowski Wyświetlenie odpowiedzi
                      Właśnie wróciłem z Intermarche w Dąbrowie G. ul Legionów Pol.

                      Kłos Wielozbożowy ma cenówkę 4.99, ale na kasie nabija 1.99 zł. Trochę jeszcze zostawiłem ;]
                      Ja również postanowiłem to sprawdzić w swoim Intermarche, jednak czytnik pokazywał cenę 4.99 zł. No cóż, najwidoczniej kolega miał po prostu szczęście
                      Browar Domowy El Greco na Facebooku

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika forra6 Wyświetlenie odpowiedzi
                        gdyby akcja była ogólnopolska (data się kończy?)
                        data jest odległa, bo sięga grubo 2016
                        Leżakują im na półkach, a towar ma rotować, a nie zbierać kurz i zabierać miejsce handlowe.
                        W jednej Biedronce będzie od groma brownów a w innej tylko pseudostouty (jak u mnie)
                        1,49zł to chyba rekord jeśli chodzi o piwo z tzw. serii sezonowych zamówień w tej sieci.
                        ja bym brał z 10 sztuk tego browna :]
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • forra6
                          Senior
                          • 11-2008
                          • 413

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                          ja bym brał z 10 sztuk tego browna :]
                          Ja wziąłem 2 kartony czyli 30 sztuk i schowałem w piwnicy. Raz na czas parę sztuk można wypić a i dla znajomych coś ciekawszego będzie jak wpadną w odwiedziny
                          Don't trust nobody, It will cost you much too much
                          Beware of the dagger, It caress you at first touch
                          O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                          Comment

                          • Kones
                            Senior
                            • 07-2014
                            • 160

                            U mnie, niestety, w horrendalnej cenie 1,99PLN więc skubię po parę sztuk. Niestety, IPA nie ma (Dziewczyna z IPAnemy byłoby dobrą nazwą, patent zakładam!) browny trzeba wyciągać spomiędzy stoutów i pszenicznych. Ale chyba faktycznie szarpnę kartonik. Chyba żeby poczekać do obniżki na 0,99...
                            "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

                            Comment

                            • expel
                              Member
                              • 01-2013
                              • 63

                              Ktoś widział te cechowe w: sosnowiec, oświęcim, katowice? w k-ce byłem na Paderewie nie było, w Sosnowcu na sobieskiego też nie było, nawet pustych miejsc nie było,k po prostu nie ma ich w ofercie.
                              Last edited by expel; 26-08-2015, 22:06.

                              Comment

                              • djkynek
                                Senior
                                • 03-2005
                                • 122

                                Lidl poobniżał niedobitki anglików - u mnie wszystkie po 3,49 PLN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎